Komentarze (686)
Awantura między księdzem a feministką u Morozowskiego. Prowadzący przerwał program
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • krusnik02

  Oceniono 7 razy 3

  Pani Zawadzka usunęła ciążę w ramach happeningu - bo to takie europejskie, nowoczesne. Nie podaje powodów, bo to tylko i wyłącznie jej widzimisię, element manifestu "Jestem feministką i moja macica to moja sprawa". Fajnie jest bawić się w Boga - odmawiać prawa do życia "bo tak". Miała szczęście, że jej matka nie wpadła na pomysł z usunięciem ciąży - ale oczywiście o tym otwarcie nie powie :)

 • muzyk_barokowy

  Oceniono 6 razy 0

  "Awantura między księdzem a feministką"
  =================================

  Obejrzałem w całości omawiany program i stwierdzam, że żadnej awantury między księdzem a feministką (lub na odwrót) nie było, a autor tekstu robi z czytelników idiotów. Awantura była między feministką, która gadała jak nakręcona/naćpana/[... tu wstaw, co jeszcze chcesz...] (w dodatku nie do rzeczy), a prowadzącym program, dla której to awantury ksiądz stanowił tylko prawie nieme tło. W końcu prowadzący przerwał program, ale nie z powodu awantury, w której rzekomo uczestniczył ksiądz, tylko z powodu niemożności dotarcia do feministki z jakimkolwiek przekazem. Po prostu żałosny pokaz głupoty i zacietrzewienia.
  Natomiast wstrząsnął mną fakt, że ona tak sobie, mimochodem, jakby mówiła, że wczoraj wypiła kawę, stwierdziła, że właśnie niedawno dokonała aborcji. Kobieta nie tylko bez rozumu, ale też bez serca i sumienia!

 • kylax1

  Oceniono 9 razy -1

  I tak należy walczyć z KK. Głośno i ostro, a nie żadne tam delikatności. Śmierć katolstwu!

 • pucha-tek

  Oceniono 6 razy 2

  Kościół pokazał swoją słabość. Widać, że wierni gdzieś mają kościelne zasady, jeżeli do ich stosowania potrzebny jest administracyjny przymus. Może od razu wprowadzić przymusowe doprowadzanie obywateli na niedzielną mszę. Frekwencja by się poprawiła.

 • estra3

  Oceniono 16 razy 10

  Zawadzka, mając przed sobą niesłychanie proste zadanie w TVN24 - spostponować hierarchię Kościoła Katolickiego z pomocą mistrza w tej dziedzinie Andrzeja Morozowskiego oraz dysponując potencjalną w takich momentach przychylnością księdza Kazimierza Sowy, dokonała sztuki odwrotnej. Mianowicie na oczach całej telewizyjnej widowni skompromitowała obóz czerski za pomoca takich prostych chwytów jak ośli upór, niepowstrzymany słowotok oraz zwyczajne chamstwo.
  Zawadzka zapewne przejdzie do annałów TVN-u, gdyż doprowadzić z własnej winy i nieprzymuszonej woli do przerwania programu przez życzliwego sojusznika, jakim dla czerskich feministek jest niewątpliwie redaktor Morozowski, to jest po prostu mistrzostwo świata w pretensjonalnej głupocie. Ten sam numer Zawadzka wykonała na ks. Sowie, doprowadzając go do stanu kontrolowanej furii.

 • asr1

  Oceniono 9 razy -1

  faceci i kobietu po menopauzie w tej sprawie mordy w kubel a zwlaszcza wy utrzymujący się z żebractwa nie placący podatków i lubujący się w małych chlopcach !!!!

 • 123waz

  Oceniono 14 razy -6

  tyle złego zrobiła dla polskich kobiet ta Pani Anna w czerwonym swym psychiatrycznym wystąpieniem...powinna być pod opieką lekarza lub bliskich.

 • barbara333-4

  Oceniono 15 razy 1

  Pani Wróbel z PiSu identycznie rozmawiała w programach telewizyjnych , i to przez 8 lat... i nikt nie był odważny w TVN24 by ją wyrzucić,tak samo jak Panią Kempę, Wiśniewską, Sasina, bo to przecież PIS ! a taką prosto z ulicy można. ...

 • prawdziwykermesz

  Oceniono 9 razy 1

  Ha ha, durne feminisktki wlasnie takie sa, dobrze ze jedna z ich kompromitacji moglismy ogladac na zywo, i ze tak wiele osob zobaczylo jak jest. Sa agresywne, maja nierowno pod sufitem, obsesyjnie atakauja Kosciol. Polska od ponad tysiaca lat jest krajem chrzescijanskim, nie bylo u nas na szczescie ani reformacji ani rewolucji.

 • starszy-65

  Oceniono 16 razy -12

  Nie ma o czym mówić czy pisać bo przecież wszystkim wiadomo, że w programach TVP Kurskiego zawsze muszą mieć przewagę i wygrywać księża i politycy PIS ewentualnie kanapowej prawicy a jeżeli nie mają argumentów to programy się przerywa z winy oponentów.

 • nowekontoszeset

  Oceniono 16 razy 10

  Ktoś wie dlaczego Zawadzka nie występowała w hełmie? ;)
  www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53662,18457319,praw-do-obraczki.html

 • wunderwaffen

  Oceniono 8 razy -4

  Podobny niesmak wzbudza we mnie słowo "feministka" i słowo "kościół".

  GDZIEKOLWIEK MIESZKACIE W NASZEJ EUROPIE, GŁOSUJCIE NA SKRAJNĄ PRAWICĘ!

 • almagus

  Oceniono 7 razy -1

  Telewizja nie jest na przepytki wiary, ten ksiądz niech się sam tłumaczy z praktyk w kościele.

  Nie ma duszy ateisty, a ten z duszą to nieczysty.

  Głosu nie masz w sprawach kościoła.
  Po bożemu smucą się nad tobą.
  Z troską o ciebie podoła.
  Rodzina będzie z żałobą.

  Dusze bezgłowe, popalone.
  Zgwałcone, porwane torturami.
  Dla boga są naprawione.
  Religia panuje nad nami.

  Dusza choć gorsza, niezniszczalna.
  Obłudna doktryna dla wiernych.
  Lecz cierpieć rzecz normalna.
  Przekaz oszustów pazernych.

  Wyrywni w sprawach państwowych.
  Głos w rozwoju medycyny.
  Decyzję oddają naiwni.
  Dla ludzi przypadkowych.

  Głowę utnie, nie przyszyje.
  To samo rękę czy nogę.
  Głupi, a dobrze żyje.
  Ty możesz, ja nie mogę.

  Dla mnie księża to oszuści.
  Nadpobożni też politycy.
  Każdy sobie co złe odpuści.
  Pycha, władza, złoto liczy.

  2016-04-06 almagus

 • baobab100

  Oceniono 6 razy 0

  Pan Morozowski boi się kościoła ,jak księża oszołomy gadają głupoty to słucha ich uważnie i nie przerywa. W ogóle po co zapraszać księży do programów. Maja do tego kościoły , a studio jest dla zwykłych ludzi aby tam powiedzieli coś sensownego. TVN wstydź się.

 • bro2001

  Oceniono 6 razy 2

  O ile bywa, ze liberalne media tak dobieraja rozmowcow, ze lewica i liberalowie wypadaja tam na intelektualistow a konserwatywni adwersarze na idiotow to tym razem pani feministka okazala sie idiotka. I tyle...

 • salomea27

  Oceniono 11 razy -5

  Pan Morozowski nie sprawdził wcześniej czy zaproszona kobieta w czerwieni jest zdrowa na umyśle, a trzeba było. Tak jak wiele polityków z PISu , którzy w studio sa niezrównoważeni psychicznie, i jakos się ich toleruje, a powinna być równość, jak polityk rozwala rozmowę...to za szmaty i won !

 • darek.styczek

  Oceniono 6 razy 0

  smutny koniec feminizmu w Polsce

 • dziobak_w_kolczatce

  Oceniono 5 razy 3

  Gdyby klechy zajmowały się duchowością, to może byłoby "zakłócenie aktu religijnego". Ale że klechy zajmują się polityką i ordynarnymi próbami ustawowej zamiany wszystkich polskich kobiet (również nie mających nic wspólnego z kleszą instytucją) w ubezwłasnowolnione inkubatory, to nie ma co bredzić o "akcie religijnym" i jego ewentualnym "zakłóceniu".

  Tak to już jest z naszym kościółkiem. Gdy idzie o równość podmiotów wobec prawa, to "niedasię, bo to przecież nie jest ziemska instytucja, tylko boska pozaziemska cywilizacja".
  Ale gdy idzie o władzę, wpływy i kontrolę społeczną, to nagle się okazuje, że kościółek to agresywny politykier, deweloper i korporacja, kuty na cztery nogi KSIĄŻĘ TEGO ŚWIATA.

 • bzikxl

  Oceniono 2 razy 2

  Jak można było do dyskusji o aborcji zaprosić feministkę i księdza! Przebieg i temperatura dyskusji takich adwersarzy była do przewidzenia. Całą winę za to bulwersujące wydarzenie ponosi red. Morozowski.

 • whiskey188

  Oceniono 17 razy 11

  Czytam i boki zrywam. Ksiądz Sowa, dyżurny ksiądz TVNu, który częściej chodzi bez koloratki i po cywilu niż w sutannie, porównywany do ks. Oko i jemu podobnych, nazywany fanatykiem :D Dysonans poznawczy półmózgich czytelników GazWybu, no boki zrywać

 • k.kolodziej2

  Oceniono 9 razy -3

  Jaka awantura? To ta raszpla cały czas gadała jakieś głupoty i nie było z nią kontaktu. Jakby ją z psychiatryka wyciągnęli.

 • bzikxl

  Oceniono 2 razy 2

  Jak można było zaprosić do dyskusji na temat aborcji feministkę i księdza! Co red. Morozowski chciał przez takie zestawienie dyskutantów osiągnąć? Przecież to, co działo się podczas dyskusji, było z góry do przewidzenia. Całkowitą winę ponosi prowadzący program.

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 8 razy 2

  Pokazali wojującą feministkę i okazało się że to kompletna kretynka.
  Zaskoczeni? Ja nie.

 • maciej.sm

  Oceniono 17 razy -11

  jestem przeciwny tej ustawie, ale ta Pani to idiotka, która może tylko zaszkodzić

 • mr.bonobo

  Oceniono 23 razy -11

  Chvjowe te wasze tytuły. Ksiądz Sowa którego jestem ideologicznym oponentem - pełna kultura, dyskusja na argumenty. Ta cała Zawadzka której część poglądów w bardziej racjonalnej formie popieram - miotanie się jak świnia na szlachtowaniu. No niestety, życie jest kolorowe i niejednoznaczne.

 • Helena Kowalska

  Oceniono 15 razy -3

  Mimo wszystko <Morozowski nie popisał się błyskotliwością dziennikarską ,w innych programach siedzi i słuch -strach?

 • krystoff2

  Oceniono 19 razy 5

  No, trolle Szechtera bieżcie się do roboty. Trudne zadanie. Trzeba tak skomentować ten artykuł aby z Zawadzkiej zrobić ofiarę nagonki kościoła z krwiożerczym Sową na czele na biedne kobiety..

 • lekarzzewsi

  Oceniono 15 razy -11

  Kościół odwalił przez te lata kawał dobrej roboty wmawiając wszystkim, że płód = dziecko. Teraz już się tego nie odkręci.

 • mm0427

  Oceniono 7 razy 5

  Drodzy liberalni dziennikarze,
  Nie po raz pierwszy sprowadzacie sprawy dotyczące przede wszystkim kobiet do rangi show.
  Dziękujemy za wyciąganie właściwych wniosków z rządów PiS i dalsze obniżanie poziomu debaty społecznej.
  Daleko nie zajdziemy, jeśli rozmowy na ważne tematy będziemy prowadzić wg znanego w Polsce schematu: "Terlikowski kontra Szczuka".
  Każdy wie, co będzie w takiej rozmowie. Stopień zaskoczenia jest mniej więcej taki jak na ringu bokserskim. Nie wiemy jedynie kto tym razem odda silniejszy cios.
  Dziękuję zatem za wsparcie jakiego udzielacie populistom i pierwotnym konserwatystom, w tym pani premier ;)
  A na serio, od tej pory zachęcam do użycia rozumu w planowaniu programów i debat. Równość praw kobiet to równość praw mężczyzn. Ta tzw. Tradycja prowadzi do tego, że panowie mają wartość rozpłodowca, pracują znacznie dłużej jak kobiety i umierają znacznie szybciej.
  Proszę sobie to przemyśleć przed planowaniem następnego programu.
  Albo chcecie żyć w Europie albo w plemieniu.

 • rozterka47

  Oceniono 17 razy -1

  Nie wiem dlaczego dziwicie się , że Pani Anna się zemocjonowała , ostatecznie temat dotyczył jej bezpośrednio jako kobiety , ksiądz sobie mógł siedzieć spokojnie i się uśmiechać , jego osobiście przecież ten temat nie dotyczy , ani w ciąży ani matką a nawet ojcem nigdy nie będzie , natomiast reakcja , zupełnie nieprofesjonalna Pana Morozowskiego dziwi , jakoś dotąd jak już inni zauważyli - w podobnych sytuacjach programu nie przerywal

 • jonkasta

  Oceniono 23 razy -1

  opowiadanie, ze nie wolno naruszać miru kościoła jest dawno złamane. Złamali je prawicowi fanatycy, którzy złamali mir cmentarzy, zakłócili to co całe wieki było ciszą. To kościół złamał nasz mir wychodząc na procesje, na manifestacje z krzyżami w świecką przestrzeń, wchodzi w każdą przestrzeń w moim kraju nie pytając o zgodę, to KK uczestniczy w pochodach nienawiści PISu, to KK głosi hasła polityczne i agitkę w kościołach. I dlatego każdy z nas ma prawo wejść do koscioła i zaprotestować ! bo KK utrzymuje się także z moich i waszych pieniędzy.

 • veerappan

  Oceniono 8 razy 0

  Litości! Jaka awantura pomiędzy Zawadzką a ks. Sową?! Przecież ks. Sowa nie miał nawet specjalnej możliwości, aby wymienić się z nią poglądami, gdyż zawłaszczyła dla siebie prawie całą audycję. Zawadzka, przez swoje "one woman show" dokonała spektakularnego samozaorania. Miała szansę (w raczej przychylnej sprawie stacji TV, z co najmniej neutralnym prowadzącym i z liberalnym duchownym za oponenta) zaprezentować argumenty swojej strony i ew. wypunktować na zimno stronę przeciwną, ale zamiast tego wybrała teatr jednego aktora. Wygłaszanie zaś histerycznym głosem tez "ex cathedra", zawłaszczanie czasu antenowego oraz brak reakcji na pytania i upomnienia prowadzącego oznacza brak elementarnego zrozumienia zasad panujących w tego typu programach i wyklucza na przyszłość Zawadzką z uczestnictwa w nich. Tego typu zachowania dobre są na Manifie, ale nie w studiu telewizyjnym.

 • markjer

  Oceniono 13 razy -3

  Do kościoła już nie pójdę, bo jak będę musiał wyjść, to spotkam się z prokuratorem!

 • shedows1969

  Oceniono 9 razy 1

  Brawo Pani Anno . PiS powinien pani kupić kwiaty bo mu jeszcze urosło. Pani , niesioł , Lis oraz ten nadredaktor od pijanej zakonnicy w ciąży na pasach powinniście być codziennie w TV., to PiS by miał możliwość zmienić Konstytucje. Jeszcze raz brawo cha cha cha cha

 • leszek.30

  Oceniono 17 razy 1

  Brawo panie Morozowski..! ..Mam nadzieję, że to nie "jednorazówka" i tak samo będzie pan {i pańscy koledzy} reagował na chamskie zachowania Kempy, Oko, Sasina, czy Brudzińskiego..!

 • chynek

  Oceniono 11 razy 1

  Sam tytuł godny mistrza łgarstwa - Belzebuba. Dzieci wyborczej to jego dzieci - w końcu

 • glendanzig

  Oceniono 12 razy 2

  Wow! to już gazwyb nie udaje, że wierni opuścili mszę, tylko przyznaje, że była to prowokacja Zawadzkiej? Jakie dzisiaj ciężkie czasy dla propagandy gazwybu, a jeszcze parę lat temu prowokacja byłaby w pełni udana. Dziś jeszcze tego samego dnia internet rozszyfrował protestującą "wierną" i obśmiał gazwyb i tvn, które "przypadkiem" się w Kościele znalazły.

 • sarna291

  Oceniono 17 razy -3

  widać było, ze w tej rozmowie Morozowski pokazuje swoje poglądy i tez nie zachowuje się prawidłowo zadając pytania tej niezrównoważonej kobiecie. Bo co to jest za pytanie, czy chodzi do kościoła,czy to było zorganizowane, i inne osobiste pytanie. Byłam zniesmaczona zachowaniem tej kobiety ale też napastliwością pytań Morozowskiego. i jeszcze jedno, że w niedopuszczaniu do głosu prym wodzą niektórzy z PISu, i nigdy nie zabrał w tym względzie tak ostrego tonu tylko siedział jak trusia.

 • leszek.30

  Oceniono 19 razy -3

  W podobny, chamski sposób, zachowują się Kempa i Sasin..Ale wobec nich, Morozowski, czy Olejnik, nie są już tak stanowczy , a powinni..!

 • selena-0

  Oceniono 15 razy -1

  szkoda, ze Morozowski i inni dziennikarze w TVN24 nie wyrzucili z programu p. Wróbel z PISu, która zachowywała się wiele razy identycznie jak ta kretynka w czerwonym. I jeszcze panią kempę, Tacy ludzie nie powinni nigdy występować przed kamera.

 • 123waz

  Oceniono 18 razy -14

  Pani Anno, juz pani nie przychodź nigdzie i myslę, ze Panią juz nikt nie zaprosi. Zrobiła Pani więcej zła niz dobra dla tej inicjatywy sprzeciwu kobiet wobec listu Episkopatu w tym swoim kretyńskim wystąpieniu telewizyjnym. Ma Pani problemy psychiczne i emocjonalne i zachowala sie Pani jak wyjeta z " czubków' a nie ktos, kto chciałby merytorycznie rozmawiać. nawet nie zmieniła Pani koloru swojej sukni. Właściwie mówiła Pani nie o aborcji, ale o swojej sprawie, czyli mniejszościach seksualnych. Było mi wstyd !!!!

 • ivonna49

  Oceniono 6 razy 4

  Morozowski nie potrafi prowadzić programów! Jego rozmówcy często przekrzykują się,nie dają dojść do głosu adwersarzowi,jest chaos,czasami bełkot. Morozowski odzywa się na koniec "rozmów" i tyle. To najslabszy program publicystyczny w TVN. Co do pani Anny, to miała absolutnie rację. Adwersarz ksiądz,w kwestii aborcji, to nieporozumienie i nie dziwię się,ze ta pani była zdenerwowana.

 • izbkp

  Oceniono 17 razy -3

  Nie było żadnej awantury. Pani Anna po prostu rozwaliła redaktorowi Morozowskiemu ustawkę. Nie wiem czy mój telewizor dobrze kolory pokazuje ale miałem wrażenie, że pan redaktor w pewnej chwili cały czerwony się na twarzy zrobił.

 • sojer2006

  Oceniono 15 razy -3

  Szkoda ze pan redaktor nie reagował tak gwałtownie przy"wystąpieniach" np. pani Wróbel, Kempy czy Niesiołowskiego. Ale zdaje się, że pani Zawadzka zaatakowała ulubieńca redaktora i TVN - pana Sowy i stad problem!!

 • prelude93

  Oceniono 5 razy 5

  Tak! tAKICH FEMINISTEK pOLSKA POTRZEBUJE! Brawo!

 • m.c.hrabia

  Oceniono 18 razy -4

  a mnie ciekawi ,kiedy Morozowski przerwie słowotok Kempy czy Sasina, też taki zasadniczy
  będzie, czy narobi w majty .
  Może bełkot pana Zbyszka kiedyś przerwie?

 • hubi1977

  Oceniono 9 razy -3

  Jak fajnie poczytać wpisy "wyznawców" GW i jej jedynie słusznej linii.....bredzenia i, na szczęście, walki z wiatrakami. Ależ wy puści jesteście. Ale trzymajcie tak dalej. Z takimi ałtorytetami, bo zapewne dla niektórych cymbałów to indywiduum nim zostanie, dużo zwojujecie. A dla co poniektórych. ks. Sowa to chyba z "waszego "podwórka. ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX