Samolot, którym leciał, został uprowadzony. A on, zamiast panikować, zrobił sobie z porywaczem... selfie

Selfie z porywaczem samolotu

Selfie z porywaczem samolotu (Fot. Daily Mail/ Twitter)

26-letni Brytyjczyk zadziwił opinię publiczną. Był wśród pasażerów uprowadzonego samolotu linii EgyptAir, ale najwyraźniej nie było to dla niego traumatyczne przeżycie. Z porywaczem zrobił sobie selfie i wysłał koledze.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Ta fotografia obiegła dzisiaj większość mediów - pasażer lecący uprowadzonym samolotem linii EgyptAir zrobił sobie selfie z porywaczem.

Teraz mężczyzna ze zdjęcia został wreszcie zidentyfikowany. To Ben Innes, 26-letni mieszkaniec Aberdeen w Szkocji i pracownik przemysłu energetycznego. Jak twierdzi "Daily Mail", fotografię miał wysłać swojemu znajomemu z dopiskiem: "Wiesz, że twój kumpel się nie p*******. Włącz wiadomości!".

Innes był jednym z wielu Brytyjczyków na pokładzie samolotu. Jego zimna krew zaskoczyła jednak dziennikarzy. Na zdjęciu mężczyzna, stojąc obok ubranego w pas szahida porywcza, szeroko uśmiecha się do obiektywu.

- Nie mam pojęcia, dlaczego zrobił sobie to selfie. Prawdopodobnie zgłosił się do tego na ochotnika. To człowiek, który nie obawia się takich rzeczy. Cały Ben! - powiedział Daily Mail współlokator Innesa.

Porywacz jest niestabilny psychicznie

Samolot egipskich linii lotniczych EgyptAir, lecący z Aleksandrii do Kairu, został rano porwany i zmuszony do lądowania na Cyprze. Resort lotnictwa cywilnego Cypru twierdzi, że pilot airbusa został sterroryzowany przez jednego z pasażerów, który miał na sobie urządzenie przypominające pas szahida.

Po kilku godzinach negocjacji, wczesnym popołudniem, cypryjskie władze podały, że porywacz został aresztowany. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna nie miał ze sobą ładunków wybuchowych.

Cypryjskie ministerstwo spraw zagranicznych zidentyfikowało porywacza jako obywatela Egiptu, Seifa Eldina Mustafę. Według cypryjskiego MSZ mężczyzna jest niestabilny psychicznie.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
 • Franz Stigler, Charlie Brown i uszkodzony B-17 Niemiecki pilot miał zestrzelić Amerykanina, ale... uratował mu życie. Nie mogli o tym mówić latami
Komentarze (72)
Samolot, którym leciał, został uprowadzony. A on, zamiast panikować, zrobił sobie z porywaczem... selfie
Zaloguj się
 • baby1

  0

  Teraz będzie nowy pretekst do porywania samolotów, aby inni mogli sobie zrobić zdjęcie z porywaczem. To tak jak zdjęcia Putina z tygrysem, a tygrys cały w strachu.

 • archieil

  0

  www.thefreedictionary.com/fuck+about

  wiecie o tym, że słowo f... ma chyba największą ilość skorelowanych z sobą idiomów w angielskim?

 • makuzy

  Oceniono 1 raz 1

  Jak ginąć, to z uśmiechem na ustach...

 • igan1

  Oceniono 2 razy 0

  Głupi i głupszy. Who is who ?

 • wiktormarzena

  Oceniono 2 razy -2

  ...nasz etatowy terrorysta z TVN-u, dziewulski, zrobi sobie selfi z tym ziomem, co ma selfi z porywaczem...tym samym, okaże się kolejnym razem Przechu... jem i Tytanem!

 • mjs05

  Oceniono 2 razy 2

  Mnie się to podoba. Pogarda śmierci jak za starych dobrych czasów. Dzisiaj wszyscy by tylko na siebie chuchali i dmuchali, choć ich życie obiektywnie nie jest wiele warte.

 • parasol1980

  Oceniono 3 razy 1

  po pierwsze to nie selfie, po drugie ten po prawej przypomina bardziej idiote niz ten po lewej niestety :P

 • cham_nie_pan

  Oceniono 2 razy 2

  Z fotki wynika że obaj są niestabilni psychicznie. Trudno wnioskować który jest który.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje