Jest reakcja Kremla na "absurdalne i głupie" słowa Macierewicza o "ofiarach terroryzmu" pod Smoleńskiem

Antoni Macierewicz

Antoni Macierewicz (Fot. za Radio Maryja; twitter.com/VladimirMarkin)

1. Rzecznik Kremla nazwał oskarżenia Antoniego Macierewicza bezpodstawnymi
2. O "głupich wypowiedziach" mówił rzecznik Rosyjskiego Komitetu Śledczego

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Agencja Reutera podała te informacje jako pilne. Jako pierwszy słowa Antoniego Macierewicza skomentował na Twitterze rzecznik Rosyjskiego Komitetu Śledczego, Władimir Markin.

Zamieścił link do artykułu na temat wypowiedzi szefa MON i nazwał go zwycięzcą "w konkursie na najbardziej absurdalną i głupią wypowiedź".Do sprawy odniósł się też rzecznik Kremla, Dmitrij Pieskow. Powiedział, że okoliczności katastrofy są dobrze znane i były przedmiotem oficjalnego śledztwa. Pieskow nazwał wypowiedzi Macierewicza "bezpodstawnymi", "nieobiektywnymi" i "nie mającymi nic wspólnego z przyczynami katastrofy".

Szef MON: byliśmy ofiarą

Antoni Macierewicz, podczas wykładu na uczelni ojca Rydzyka stwierdził, że pod Smoleńskiem byliśmy "ofiarą terroryzmu".- Nie ma wątpliwości, że to co się stało nad Smoleńskiem miało na celu pozbawienie Polski przywództwa, które prowadziło nasz naród do niepodległości - argumentował szef resortu obrony.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
 • Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz Generałowie odchodzą z armii. Coraz większy chaos w wojsku pod rządami Macierewicza?
Komentarze (415)
Jest reakcja Kremla na "absurdalne i głupie" słowa Macierewicza o "ofiarach terroryzmu" pod Smoleńskiem
Zaloguj się
 • rum222

  0

  teraz się nie dziwie że USA nie chce dać Polakom wiz, rakiet też nam nie dadzą bo jeszcze byśmy sobie krzywdę zrobili.

 • Pawel Tomczyk

  Oceniono 3 razy -1

  przez dziesiatki lat ruscy i polscy komunisci tez nam wmawiali ze Katyn to klamstwo !!!

 • keramwistagano

  Oceniono 2 razy 0

  A moze by tak jeszcze jeden samolocik do Smolenska wyslac, jeden z betonu stoi gotowy do startu gdzies pod Krakowem.

 • dzikimietek

  Oceniono 3 razy 1

  kto jego traktuje poważnie oprócz członków jego sekty ?, przecież on nawet nic nie musi mówić i od razu widać że to paranoja i schizofrenia......

 • tojasz

  Oceniono 5 razy 3

  Najwyższy czas,żeby tego paranoika odsunąć od władzy! Dla niego bezpieczeństwo i życie POLAKÓW jest niczym,ważne są jego urojenia,wymysły,ważny jest cel-koryto.Jeszcze trochę,a zgotuje nam coś gorszego niż lata 1939-1945.Dla niego i pozostałych wasali Kaczyńskiego,otaczają nas sami wrogowie.Nawet Jankesi już dziwnie zaczęli spoglądać na nasz kraj.Czy naprawdę musimy zawsze dostawać po du pie,bo jakiś nawiedzony realizuje swoje szalone urojenia?

 • zs-1

  Oceniono 5 razy 3

  Antek został rozpoznany.

 • Mario Z Lasu

  Oceniono 6 razy 4

  ...jeden "oszołom" palnie jakąś kretyńską bzdurę, a reszta się za niego wstydzi, czy w Polsce nie ma nikogo kto by mu zakleił tę niewyparzoną gębę???

 • Patryk Ratafia

  Oceniono 2 razy 0

  Przecież Polska była taka wspaniała za rządów Kaczyńskiego, że każdy najemnik i terrorysta na świecie polował na jego głowę <bicz pliz>. #paranoja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje