W Paryżu mężczyzna groził, że ma bombę. Został już zatrzymany przez policję

Przedmieścia Paryża: policja otoczyła mężczyznę, który twierdzi, że ma bombę

Przedmieścia Paryża: policja otoczyła mężczyznę, który twierdzi, że ma bombę (Fot. Twitter via @B3zero/ Google Maps)

1. Specjalne jednostki policji zostały wysłane do Saint-Gratien pod Paryżem 2. "RT": Policjanci otoczyli mężczyznę, który grozi detonacją bomby 3. Mężczyzna jest już w rękach policji

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasPierwsze doniesienia mówiły o mężczyźnie, który wziął zakładników w jednym z liceów na przedmieściach Paryża. Napastnik miał też grozić detonacją bomby. Na miejsce wysłano specjalne jednostki policji RAID, które zabezpieczyły teren.

Teraz wiadomo już, że mężczyzna nie wziął zakładników - podaje "Le Parisien". Według informacji gazety napastnik to otoczony przez funkcjonariuszy "szaleniec"."Le Parisien" twierdzi, że mężczyzna to więzień przebywający w areszcie domowym. Podczas rutynowej kontroli policjantów napastnik miał znieważyć funkcjonariuszy i grozić im przedmiotem przypominającym broń. Potem zaczął grozić detonacją bomby - opisuje dzinnik.

Ostatecznie około godz. 11 policjantom udało się obezwładnić mężczyznę. Został już przewieziony do aresztu.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
  • Dżihadyści z tzw. Państwa Islamskiego Jeden pendrive, a na nim tysiące nazwisk, adresów i numerów telefonów członków ISIS. On go wykradł
Najczęściej czytane

Najnowsze informacje