Dalszy ciąg zmian w Trójce. Naczelny "Do Rzeczy" poprowadzi "Salon polityczny"

Paweł Lisicki

Paweł Lisicki (Fot. S3awomir Kaminski / AG)

1. Paweł Lisicki będzie gospodarzem "Salonu" w środy i piątki
2. W pozostałe dni program poprowadzi Beata Michniewicz
3. Wcześniej od prowadzenia audycji został odsunięty Marcin Zaborski

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Od piątku Paweł Lisicki, redaktor naczelny tygodnika "Do Rzeczy", będzie nowym prowadzącym "Salonu politycznego Trójki" w Programie III Polskiego Radia. Taką informację podał wczoraj portal Wirtualnemedia.pl.

Propozycję dołączenia do zespołu publicystycznego Trójki miała złożyć dziennikarzowi dyrekcja rozgłośni. W rozmowie z Wirutalnemedia.pl, Lisicki potwierdził, że będzie nowym gospodarzem programu.

Naczelny "Do Rzeczy" nie będzie jednak stałym prowadzącym "Salonu". Na antenie usłyszymy go dwa razy w tygodniu, w środy i piątki. W pozostałe dni program poprowadzi, tak jak wcześniej, Beata Michniewicz. Dotychczasowa formuła programu również nie ulegnie zmianie.

Roszady w Trójce

Wcześniej w zespole "Salonu" doszło do innej zmiany. Kierownictwo PR3 odsunęło od prowadzenia programu Marcina Zaborskiego, który nadal jest jednym z gospodarzy "Pulsu Trójki".

A zaledwie wczoraj informowaliśmy, że do dymisji podała się dotychczasowa szefowa Trójki, Paulina Stolarek-Marat. To ona na początku lutego zastąpiła na tym stanowisku odwołaną w styczniu Magdalenę Jethon. Pełniącym obowiązki szefa Programu Trzeciego został jej dotychczasowy zastępca Szymon Sławiński. Stolarek-Marat napisała w oświadczeniu, że "chciała Trójki niesłużącej partykularnym bądź politycznym celom", a "nie mogąc realizować zamierzeń programowych, ani swobodnie budować zespołu" zdecydowała podać się do dymisji.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Na zmianach Trójka:
Zobacz także
Komentarze (265)
Dalszy ciąg zmian w Trójce. Naczelny "Do Rzeczy" poprowadzi "Salon polityczny"
Zaloguj się
 • burkaklucha

  0

  Lisicki pasuje do salonu jak wół do karety, niestety.

 • Damian Lach

  Oceniono 1 raz 1

  Pan Paweł Liśicki - katastrofalna zmiana, dzisiejszy salon polityczny (18.03.2016) wysłuchałem z żenadą !! Jednostronny bełkot, żadnej riposty, to nie był wywiad tylko monolog zaproszonego gościa i na koniec podsumowanie prowadzącego - dowiedzieliśmy się kto obalił komunizm. Kto słyszał, proszę o spostrzeżenia, ale niestety trójka już też wprowadza "dobre zmiany". Co z panem Marcinem Zaborskim - zawsze przygotowany, punktował celnie każdego rozmówcę, niezależenie od opcji politycznej!!!! ŻENADA CO SIĘ DZIEJE. Nie mam w domu telewizji i specjalnie nie ruszały mnie zmiany w tv, moim jedynym "oknem na świat" była dotychczas trójka ale widze (słyszę) że trzeba szukać innych źródeł informacji, niszczycie tak dobrą rozgłośnie jaką była trójka !!!!!!!!!!!

 • arcanuss86

  0

  Z bólem serca będę musiał zmienić stację radiową w pracy.

 • ganglion

  Oceniono 1 raz -1

  Nie dało si? słuchać dzisiejszego salonu. Panie Marcinie Tęsknię za salonem z Panem. Pani Beato...

 • dzikimietek

  Oceniono 2 razy 2

  kolejny wielbiciel Jarosława będzie miał swoją audycje.....

 • swawolny_roman

  Oceniono 2 razy 2

  Mam takie pytanie: Dla kogo prowadzisz pan panie Lisicki ową audycję? Słuchacze Trójki nie mają nic wspólnego z waszą skrajnie prawicową szajbą, tak więc kto będzie pana słuchał? Słuchacze radia Maryja mają swoje audycje, "lepszy sort" też nie odstąpi nagle od swych ulubionych "patriotycznych" kanałów. Także na czas pana występów, gałka w radioodbiorniku idzie na inną stację. Z wyrazami braku szacunku, wieloletni słuchacz Trójki.

 • tad-tad

  Oceniono 1 raz 1

  To było dno, Lisicki jako dobry policjant, a mendowaty Bielecki jako zły, może i dla Sobali znajdzie się ochłap, { tak dobrze sobie radził w rozkładaniu } komentarze pisdziennikarzy też sobie odpuszczę Szkoda Mana , bo pewnie poleci, A audycja Lisickiego, powinna zmienić nazwę na szambo trójki . Bo Lisicki i salon, nie konweniują .

 • noelkabat

  Oceniono 1 raz 1

  ...ale ten sliski Lis-
  icki bedzie chalturzyl za judaszowe srebrniki Kur-Kaczskiego?

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 2

  Słuchałem "Trójki" od lat 60, wychowałem się na tych programach, dojrzewałem na smakowaniu muzyki, uczyłem wysublimowanego i aluzyjnego żartu i wystarczy, skończyłem słuchać gdy przejęło SLD a gdy przejął PiS już w ogóle nie mogłem tych miazmatów wdychać, nazwisk nie będę wymieniał gdyż byłaby to dla nich nobilitacja.
  Pani Beata Michniewicz dość ciekawie prowadziła tę audycję, zapamiętałem autentyczny płacz i rozpacz 10 kwietnia 2010, wcześniej denerwowali mnie nietkórzy politycy ale po katastrofie te audycje już nie dawały się słuchać, nie udawajmy, że nie rozmawiano o sprawach trudnych, że próbowano od dawna rozmawiać o tym co Polacy chcieliby, niestety ale PiS nigdy nie miał poczucia społecznych potrzeb, nigdy nie chciał albo i nie potrafił zająć się problemami społecznymi i gospodarczymi, w sprawach zagranicznych byli debilami i są.
  Proszę sobie przypomnieć niektóre nazwiska z różnych partii, naparzali siebie ale w sumie nijak nie potrafili spojrzeć szerzej na Polskę i skupić się na potrzebach Polaków, jak przyszło do głosowania to głosowali tak, by nikt z nich nie stracił.
  Ta audycja od kilku lat niestety była pusta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje