Dalszy ciąg zmian w Trójce. Naczelny "Do Rzeczy" poprowadzi "Salon polityczny"

11.03.2016 07:55
Paweł Lisicki

Paweł Lisicki (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

1. Paweł Lisicki będzie gospodarzem "Salonu" w środy i piątki
2. W pozostałe dni program poprowadzi Beata Michniewicz
3. Wcześniej od prowadzenia audycji został odsunięty Marcin Zaborski

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Od piątku Paweł Lisicki, redaktor naczelny tygodnika "Do Rzeczy", będzie nowym prowadzącym "Salonu politycznego Trójki" w Programie III Polskiego Radia. Taką informację podał wczoraj portal Wirtualnemedia.pl.

Propozycję dołączenia do zespołu publicystycznego Trójki miała złożyć dziennikarzowi dyrekcja rozgłośni. W rozmowie z Wirutalnemedia.pl, Lisicki potwierdził, że będzie nowym gospodarzem programu.

Naczelny "Do Rzeczy" nie będzie jednak stałym prowadzącym "Salonu". Na antenie usłyszymy go dwa razy w tygodniu, w środy i piątki. W pozostałe dni program poprowadzi, tak jak wcześniej, Beata Michniewicz. Dotychczasowa formuła programu również nie ulegnie zmianie.

Roszady w Trójce

Wcześniej w zespole "Salonu" doszło do innej zmiany. Kierownictwo PR3 odsunęło od prowadzenia programu Marcina Zaborskiego, który nadal jest jednym z gospodarzy "Pulsu Trójki".

A zaledwie wczoraj informowaliśmy, że do dymisji podała się dotychczasowa szefowa Trójki, Paulina Stolarek-Marat. To ona na początku lutego zastąpiła na tym stanowisku odwołaną w styczniu Magdalenę Jethon. Pełniącym obowiązki szefa Programu Trzeciego został jej dotychczasowy zastępca Szymon Sławiński. Stolarek-Marat napisała w oświadczeniu, że "chciała Trójki niesłużącej partykularnym bądź politycznym celom", a "nie mogąc realizować zamierzeń programowych, ani swobodnie budować zespołu" zdecydowała podać się do dymisji.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Na zmianach Trójka:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (265)
Zaloguj się
 • optymat

  Oceniono 98 razy 88

  słuchałem dzisiejszego "salonu trójki" i .... z litości nie skomentuję .
  P.Beato , czekam(-y?) na Panią .
  Cała TRÓJKO trzymaj się , już za 3,5 roku wybory .

 • za.czwartym.kalafiorem.w.lewo

  Oceniono 83 razy 71

  "Dotychczasowa formuła programu również nie ulegnie zmianie."
  Jasne, za to stałymi gości będą: Sakiewicz, Hejke, Parys czy ks. Małecki. Pamiętamy to z poprzedniej "dobrej zmiany". Zieeew... Przeżyjemy. ;)

 • dziadekjam

  Oceniono 71 razy 59

  "Od piątku Paweł Lisicki, redaktor naczelny tygodnika "Do Rzeczy", będzie nowym prowadzącym "Salonu politycznego Trójki" w Programie III Polskiego Radia."
  =======================================================
  Z "Salonu politycznego Trójki" zrobi się :Salon Do rzeczy".czyli pieprzenie OD RZECZY.

 • min3rva

  Oceniono 68 razy 58

  Probowalam dzis sluchac salonu. Po tym jak gosc (nie mam pojecia kto to byl) w swojej tyradzie napominal ze demonstrujacy destabilizuja kraj, poddalam sie i wylaczylam. Trojko wroc! Lapy precz od Trojki!

 • klawo-egon-jak-cholera

  Oceniono 59 razy 49

  Tego słuchać się nie dało. Lisicki z Bileckim z dziobków sobie spijali. Żenujące przedstawienie dwóch zatwardziałych i ograniczonych pisiorów. Ta żenująca rozmowa nie miała nic wspólnego z dyskusja i przedstawieniem poglądów, to było wzajemne nakręcanie się na wielbienie i chwalenie obecnej władzy. Mam nadzieję, że pan Mann wyszedł z studia i nie musiał tego słuchać.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 57 razy 45

  naczelny tygodnika "Do Rzeczy"....
  a nie moglibyście się pisiory choć od Trojki zwyczajnie odpie...ć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje