Widzieliśmy zwiastun 'Smoleńska'. Spisek goni spisek, a Jerzy Zelnik jako agent wywiadu czai się w krzakach

09.03.2016 12:00
Budzący kontrowersje film Antoniego Krauzego wejdzie do kin 15 kwietnia. Dystrybutor wypuścił już zwiastun filmu, ale teraz zapowiedział, że materiał wymaga poprawy. Nam udało się zobaczyć trailer - jest pełen teorii spiskowych dotyczących katastrofy smoleńskiej.
Komentarze (572)
Widzieliśmy zwiastun 'Smoleńska'. Spisek goni spisek, a Jerzy Zelnik jako agent wywiadu czai się w krzakach
Zaloguj się
 • dudibudi

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Holland też się onegdaj wyśmiewała z filmu "Pasja" ......... to tak już jest w tym salonie że im się tylko podoba "Ida".

 • ewuer

  Oceniono 1 raz -1

  Pośmiewisko z Polski. i tyle.

 • ewuer

  0

  Antoni spie...ł z okolic katastrofy ale nie zapomniał zjeść pożywnego obiadku zapewne z litrem gorzały dla kurażu przed zsyłka na Sybir. Wot Wielikij Polskij Patriot .

 • jacekspqr

  0

  No to idźmy na całość. Jestem zwolennikiem następującej teorii spiskowej: zamachu dokonano za wiedzą i na polecenie Jarosława Kaczyńskiego, który chciał 1. usunąć cieszącego się większą popularnością brata; 2. zyskać męczennika/męczenników dzięki którym wzrosłaby jego popularność; 3. namieszać Rosji; 4. namieszać PO etc. Trzyma się - za przeproszeniem - kupy ?

 • 20portal

  0

  Takie jaja tylko w Polsce i to z udziałem najwybitniejszych, np. Zelnika.
  Z Panem Bogiem (cytat z klasyka, tj. z Zelnika niepamiętliwego - podobno zapomniał, że ... współpracował z SB)

 • grzesio-0

  Oceniono 2 razy 2

  Polacy boją się pytać co działo się w Smoleńsku??? Co za brednie?!!! Tylko kretyni z PiS mogli coś takiego wymyśleć!!! Jak boją się pytać??? Ja nie tylko sie pytam ale i oficjalnie mówię!!! W Smoleńsku niejaki pan Błasiak - generał naciskał na pilota aby ten ladował. A chwile wcześniej niejaki pan Kaczyński dzwonił do swojego brata i mówił że musisz ladować!!! A więc wszystko jasne kto stoi za katastrofą smoleńską. Mamy trzy osoby, no może jeszcze można dołozyć kontrolerów z wieży za fakt iż nie zamknęli lotniska.

 • waciak1973

  0

  Zelnik jako "tajemniczy Don Pedro Szpieg z Krainy Deszczowców"? Nie, Zelnik to tajny współpracownik z czasów PRL pod pseudonimem "Jaracz". To nasz oskarowy pewniak!

 • janek-10

  Oceniono 1 raz 1

  Tak a'propos. Na drzwiach damskiej toalety obok"głupi kaowiec" ktoś dopisał "Andrzej Dupa". Chyba chodzi o waszego prezydenta.

 • janek-10

  0

  TW "Jaracz"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje