Kolejny rekord WOŚP - 'dobra zmiana' nie zaszkodziła! Pumeks dla posła Pięty 'króla PR'

08.03.2016 14:06
Ponad 72,5 mln zło zebrał w tym rok WOŚP

Ponad 72,5 mln zło zebrał w tym rok WOŚP (Źródło: WOŚP/youtube)

Ponad 72 mln złotych zebrała podczas styczniowego finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc sprzęt diagnostyczny dla dzieci i seniorów. Specjalną nagrodę WOŚP przygotował dla posła PiS - za bardzo skuteczny PR.
Komentarze (285)
Kolejny rekord WOŚP - 'dobra zmiana' nie zaszkodziła! Pumeks dla posła Pięty 'króla PR'
Zaloguj się
 • artur702

  Oceniono 1 raz 1

  Pisopatyczny poseł Pięta to zawodowy złodziej, specjalista od okradania samochodów z bogatą kartoteką policyjną. Okradł ich ponad 100. W pisopatycznej sekcie są sami komunistyczni prokuratorzy, komunistyczni sędziowie, komunistyczni działacze dawnego aparatu PZPR, jeden faszystowski ubermensch w randze majestatu nazywający siebie Polakiem pierwszej kategorii, naczelnik sekty pękaty gnom na krótkich nóżkach z szeroką ruską breżniewowską gębą oraz reszta, sami złodzieje. Normalnych ludzi tam nie ma.

 • artur702

  Oceniono 1 raz 1

  Cieszę się bardzo, naprawdę bardzo. I gratuluję Jerzemu Owsiakowi, który jest dla mnie wielkim autorytetem. W tej wielkiej puli zebranych środków są też nasze złotóweczki. I to także cieszy poprawiając samopoczucie.

 • banan125

  Oceniono 1 raz 1

  najbardziej dziwną babą 21 wieku wj Polsce jest pani PAW_łowicz z jej średniowiecznym mózgiem

 • Stan Majewski

  Oceniono 2 razy 2

  Ale sie hejterow zlecialo - i putinowcy i pisowcy. A wlasciwie to sa ci sami.

  A sio nieudaczniki zazdrosniki co wam nie staje :)))

 • ochujek

  Oceniono 1 raz 1

  Krysia pewnie była na głodzie i dlatego żałowała pieniędzy dzieciom. Matką to ona nie jest i nie będzie. Najwyżej taką Bernadettą z Zabrza.

 • ochujek

  Oceniono 2 razy 2

  Te Pięty i Pawłowiczówny bez oporów dają naszą forsę Rydzykowi i innym starym kawalerom na luksusy, ale na chore dzieci żałują. Kto nie ma dzieci nie wie co to rodzicielstwo. Najgorzej, że jałowi umysłowo decydują.

 • jeunesse1

  Oceniono 7 razy -7

  Proponuję sprawdzić, ile z tej zebranej kwoty trafia do ludzi, a ile do innych firm Owsiaka , ile z tego stanowią koszty???Dane są niestety szokujące. Można sprawdzić sprawozdania finansowe WOŚP, i dopiero piać hymny pochwalne na jego temat, albo ugryźć się w język ..i nic nie mówić.
  W przypadku zbiórek Caritasu ,98 % jest przeznaczana na pomoc dla potrzebujących. Lepiej jest zabierać głos mając jakąś wiedzę, niż pisać dyrdymały. Wprawdzie dziennikarze gw zawsze piszą bzdury, to jej zwolennicy powinni chyba od czasu do czasu troche pomyśleć , i nie dać się wkręcać i pozwalać sobie na manipulowanie sobą.

 • kor102

  Oceniono 4 razy 0

  Byłe przekonany, że dając na Orkiestrę daję po to żeby innym pomóc, a nie po to żeby komuś zrobić na złość.
  Z większości komentarzy widzę że się myliłem, dla większości Orkiestra to też polityka, jak widać wszystko można schrzanić.

 • gzymek12

  Oceniono 11 razy -7

  a ile z tego zgarną spółki złodziejskie Owsika typu "melony Dwa" czy "Fifty- Fifty"
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  za resztę, żeby głupia gawiedź nie ględziła kupi z zachodniego demobilu nikomu nie potrzebny sprzęt i rubta co chceta, barany !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje