"Ale pan pie***** głupoty". Mężczyzna, który zaczepił Petru na korytarzu sejmowym, to gość jednego z klubów

1. Rozmowa TVN24 z Ryszardem Petru została zakłócona
2. "Ale pan pie***** głupoty" - rzucił przechodzący obok mężczyzna
3. Straż Marszałkowska ustaliła jego tożsamość

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Pod koniec lutego Ryszard Petru w rozmowie z TVN24mówił na temat Bankowego Funduszu Gwarancyjnego i sytuacji w SKOK-ach. Rozmowa została przerwana przez idącego z przeciwka mężczyznę, który rzucił w stronę lidera Nowoczesnej "Ale pan pie***** głupoty, naprawdę".

Petru nie rozpoznał tej osoby, jednak zidentyfikowała ją Straż Marszałkowska. - Wiem, że to nie był dziennikarz. Tę osobę zaprosił PiS, albo narodowcy od Kukiza - poinformował Petru na antenie radia RMF FM, jednak nie ujawnił personaliów tej osoby.

Jednocześnie polityk poinformował, że Straż Marszałkowska zastosuje karę wobec wulgarnego mężczyzny i "nie wpuści go przez najbliższe 5 lat do Sejmu".Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (377)
"Ale pan pie***** głupoty". Mężczyzna, który zaczepił Petru na korytarzu sejmowym, to gość jednego z klubów
Zaloguj się
 • nopetopis

  0

  Ludzie mowia, ze trzeba jak najszybciej zniszczyc sekte pisowska. Ja sie pod tym podpisuje. Przez nich Polska traci na wszystkim w zastraszajacym tempie. Caly cywilizowany swiat odwraca sie od Polski. Inwestorzy wycofuja sie. Putin sie cieszy, ze pis-owi tak skutecznie udalo sie Polakow naszczuc wzajemnie na siebie. Jedyna obietnica wyborcza "500+" okazuje sie byc nie dla wszystkich drugich dzieci. Sa juz dosc dokladne wyliczenia wykazujace, jak ten progarm rozwali polskie finanse i gospodarke. Pokolenie po pis-ie bedzie przeklinac pis po wsze czasy i z mozolem odbudowywac zrujnowana gospodarke oraz renome naszego kraju na arenie miedzynarodowej. Nie WOLNO tego juz dluzej tolerowac. Musimy zmusic pis do rozwiazania rzadu. Wybierzemy renomowanych profesjonalistow. Zanim im na cos pozwolimy, podejmiemy decyzje w referendach ogolnokrajowych, w ktorych udzial MUSZA wziac wszyscy Polacy (trzeba uchwalic kare za nieusprawiedliona nieobecnosc na referendum - jak to jest w kilku DEMOKRACJACH). Nie mozemy pozwalac sobie, aby ludzie majacy jednocyfrowy IQ swoja masa i bezgraniczna durnota rzadzili wyksztalconymi Polakami.
  Ustalamy wiec powazanych przywodcow na rozprawe z pis-em. Wszystkie srodki dozwolone, niestety, bo inaczej sie nie da.

 • wilenski11

  Oceniono 2 razy -2

  dać swetra na ministra finansów, toć dobrze wiedział kiedy przewalutować swój kredyt

 • reality_show

  Oceniono 4 razy -4

  Panie Petru, to po co KOD i ta cała szopka z obroną demokracji, jak nie szanujesz pan wolności słowa i wypowiedzi innych osób.

 • gzymek12

  Oceniono 3 razy -1

  wg Rysia Rubikonia .$wetru Dołęga -Mostowicz też jest z PiSu !!!
  👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
  - Z czego? Nie z czego, moi państwo, tylko z kogo?! Z was się śmieję, z was! Z całego społeczeństwa, z wszystkich kochanych rodaków!
  - Panie!...
  - Milczeć! Sapristi! Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha... Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Ryszard .$wetru to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! Idiota, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej. gębie i jego prostackim manierom! Skończony tuman, kompletne zero! Daję słowo honoru, że nie tylko w żadnym Oksfordzie nie był, lecz żadnego języka nie zna! Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. Sapristi! Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów! Z was się śmieję, głuPOle! Z was! Motłoch z uszKODzonymi mózgami!...

 • gzymek12

  Oceniono 3 razy -1

  jeżeli te słowa wypowiedział Rysiu Rubikoń Petru (ten ekspert TVN-u i GW od sejmu głuchego, święta sześciu króli, Kamerunu) to wyjątkowo zgodzę się z .GW, że "Ryszard Petru znów trafił w sedno"
  👌

 • slade1972

  Oceniono 2 razy 2

  Nie pier...
  A POrdoli!

 • zyks

  Oceniono 4 razy 2

  No i świetnie. Dobrze, że Straż ma takie możliwości bez długich sądowych korowodów. Gdyby jeszcze mogła Gnoma wyrzucić na 5 lat z Sejmu....:))

 • leonard134421

  Oceniono 3 razy -1

  KODowcy a gdzie demonstracja p-ko naruszaniu wolności słowa? ten pan powiedzial omkyalal

 • aniechtowas

  Oceniono 1 raz -1

  c o tu duzo pisac?
  wszystko zostalo juz powiedziane... i udokumentowane.

  h ttps://www.youtube.com/watch?v=0ducVFxpKFA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje