Mocne słowa Danuty Wałęsy o 'małym człowieczku' i 'biznesmenie z Torunia' [PIĘĆ CYTATÓW]

28.02.2016 16:48
Danuta Wałęsa

Danuta Wałęsa (Rafał Malko / Agencja Gazeta)

Danuta Wałęsa wystąpiła w Gdańsku na wiecu poparcia dla jej męża. W swoim przemówieniu nie przebierała w słowach - uderzyła w aktualną i poprzednią władzę, Kościół i "malutkiego", który rządzi z tyłu.
Komentarze (703)
Mocne słowa Danuty Wałęsy o 'małym człowieczku' i 'biznesmenie z Torunia' [PIĘĆ CYTATÓW]
Zaloguj się
 • grazyna jozefczak

  0

  Była pierwsza dama w rozmowie z Młynarską otwarcie oskarża swojego męża. Już na początku wywiadu zarzuca mu nieszczerość w kontaktach z ludźmi. - Mąż w większości nie patrzy ludziom w oczy. Jak ktoś nie patrzy w oczy, to jest nieszczery, niesympatyczny i nie kocha ludzi - skarży się prezydentowa.

 • Wojciech Lach

  0

  Danusiu a co z Matka BOZA w klapie wiernego meza wypielas !! rOZUMIE WASCI STRACH o utracenie kasy jest wielki tak ! nawet z garko tluka zrobi krzykacza wiecowego.

 • Bogdan Rabka

  0

  Ten Mały człowiek to Wałęsa? No tak przecież nie był internowany, tylko wypoczywał w najlepszym ośrodku rządowym. W wolnych chwilach pił wódę z Kiszczakiem, obalając komunę. Czytaj butelkę!

 • ronidar

  Oceniono 1 raz -1

  Nobele dla Danusi w dziedzinie ekonomii i matematyki. Rozwaliła system totolotka, Podawała liczby Lechowi a ten skreślał i wygrywał i tak przetrwali ciężkie czasy lat siedemdziesiątych.

 • Anna Łuczak

  Oceniono 1 raz -1

  każda żona broni męża choćby był największym łobuzem

 • julianaugustyniak

  Oceniono 1 raz 1

  Poslem tylko jest Kaczynski, wiec mozna sobie pouzywac. Wygodna pozycja sterowania premier i prezydentem z tylnego rzedu, jest ciernista. Wiec nazwanie go os lem i dur niem nie grozi procesem. Bo to tylko posel, hihihi...

 • milka1951

  Oceniono 1 raz 1

  Zdrajca donoszący za pieniądze może byc wzorem wyłącznie dla esbeków. Pokazał prawdziwe oblicze w filmie "Nocna zmiana".Kaczor odmówił podpisania lojalki, jest nie do kupienia.

 • gadojan

  Oceniono 1 raz 1

  Jak to pani Walesowa popiera projekt PIS u o wieku emerytalnym???... Zupelnie jak maz w potrzebie ja wam chcialem dac, ale nie wyszlo, wiec wolalem sam, no ale takich ludzi mialem, a jak komu teraz nie pasuje...? do budy, psia mac, tam wasze miejsce

 • Anna Nowak

  Oceniono 2 razy 0

  Teraz wreszcie naród nie jest inwigilowany ,jest bezpiecznie, mogę z dumą powiedzieć DAMY RADĘ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje