Bulwersujący wpis policjantów z Katowic ws. głośnego pobicia. 'Nie bądź jak Paweł i nie wk... otoczenia'

23.02.2016 07:47
Paweł Surgiel

Paweł Surgiel (Paweł Surgiel (facebook.com))

"Nie bądź jak Paweł i nie wk... otoczenia nagrywaniem swoich spedalonych filmików" - zdjęcie z takim podpisem umieszczono na profilu NSZZ policjantów w Katowicach.
Komentarze (348)
Bulwersujący wpis policjantów z Katowic ws. głośnego pobicia. 'Nie bądź jak Paweł i nie wk... otoczenia'
Zaloguj się
 • Mirosław Krawczyk

  0

  Zamiast wywalić natychmiast na zieloną trawkę za ten przestępczy wpis, to ich jeszcze chronią, przepraszając? Sami sobie wystawiają opinie i niech później nie mają pretensji, że ludzie się od nich odwracają

 • Robert Mikus

  0

  no i kto tu zachowuje się jak pedałek, chojraki jak mają pałkę legitymację i gaz. nie jednemu burkowi mundur życie uratował.

 • Slaweks Bogdal

  0

  W wojsku by was zajebali .Nawet was panowie aspiranci.Wy z Policji jesteście dobzi czemu się wstawiacie za tymi baranami bez wyszkolenia?

 • gorzki_pl

  Oceniono 1 raz 1

  No dobra w wyjaśnieniu piszą,że nie było ich zamiarem itp itd, a ja się pytam co w takim razie było ich zamiarem umieszczając taki wpis?

 • Paweł Strzelczyk

  0

  mógłbym przysiąc, że jakiś czas temu chodził w Internecie filmik, jak policja ukarała na stacji benzynowej za właśnie dokładnie takie wykroczenie - parkowanie na kilku miejscach postojowych, z tego co pamiętam jakiegoś obcokrajowca i to dość wysokim mandatem, nie było przebacz; ale fakt jest faktem, że zwracać uwagę silniejszym, iż postępują niewłaściwie to zawsze jest ryzyko, bo można w skórę dostać, ale może czasem warto...

 • agabiel17

  0

  Nic dziwnego że ludzie nie ufają policji

 • lowca_lemmingow

  Oceniono 14 razy -10

  Naprawdę chcielibyście mieć spedalona policję ? Chyba wam się pałki pomyliły !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje