Komentarze (310)
Opublikowano treść listu Kiszczaka: Teczkę Bolka "ujawnijcie 5 lat po śmierci Wałęsy"
Zaloguj się
 • john.styber

  0

  Przypuszczam, że w pewnym momencie Wałęsa nie był żadnym przywódcą "Solidarności", a jej logo. Symbolem. Za jego plecami cwani ludzie dzielili skórę na niedźwiedziu i dogadywali się w temacie kto co ma ukraść i kto kogo będzie krył.

 • cehaem

  Oceniono 1 raz 1

  Wynika z tego, ze Walesa to polanalfabeta, klamca i sciemniacz a Kiszczak byl porzadniejszy od tej calej styropianowej halastry razem wzietej.

 • sztadeu

  0

  Teczka Bolka.... temat zastępczy dla PIS aby zamknąć usta Opozycji. Oto znienawidzony Generał stał się idolem dla Pis-u, bo dostali kwity na Wałęsę- nie ważne jakie, ważne że są. Ale wątpię czy to wystarczy aby zdezawuować Postać Dowódcy Solidarności,- przy jego ludzkich wadach, jego zasługi przeważają szalę.

 • kazek1948

  Oceniono 1 raz 1

  Mądra treść , ładne pismo.

 • ibrylowska

  Oceniono 2 razy 0

  Jak można wierzyć przestępcy stanu wojennego Czesławowi Kiszczakowi, przecież to drań i oszust . Co to jest w tej Polsce za rządów PIS, że wierzy się oprawcom, a nie ofiarom? Ale doczekaliśmy czasów wstyd , po prostu wstyd. Nawet gdyby Wałęsa podpisał jakieś kwity SB w co wątpię to znając zdolności do tworzenia życiorysów Polaków przez SB w czasach PRL to i tak jego winy, byłyby maleńkim ułamkiem w stosunku do szkód jakie w Polsce zrobił esbek Czesław Kiszczak. To nie jest żaden autorytet to jest przestępca i nigdy nie zależało mu na dobrym imieniu ludzi Solidarlności on całe życie walczył z nimi.

 • ibrylowska

  Oceniono 2 razy 0

  Kiszczak to jest oszust i przestępca z czasów PRL, . Nie wolno wierzyć w ani jedno jego słowo.

 • ibrylowska

  Oceniono 1 raz -1

  Nie wierzę w ani jedno słowo tego przestępcy stanu wojennego i lat prześladowania Polaków w czasach PRL. To on pisał listy w sprawie Wałęsy do Komisji Noblowskiej żeby mu nie dawali nagrody Nobla bo jest agentem i Wałęsa dostał nagrodę rok później. A teraz w liście pisze żeby opublikować teczkę po 5 latach po śmierci Wałęsy. To jest oszust jak cała organizacja SB i postkomuniści. Ten list to kłamliwy śmieć przestępcy PRL i nic więcej.

 • agnrodis

  0

  Jak to mozliwe, ze dokumenty takiej wagi byly na czyjejs prywatnej dzialce?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX