Witała prezesa Kurskiego i wreszcie została doceniona? Anna Popek będzie miała dwa programy w TVP2

15.02.2016 08:04
Anna Popek w drużynie Jacka Kurskiego

Anna Popek w drużynie Jacka Kurskiego (Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Anna Popek ma szanse poprowadzić dwa zupełnie nowe programy. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, telewizyjna Dwójka właśnie dopina ich projekty. Przypomnijmy: dziennikarka towarzyszyła Jackowi Kurskiem w konferencji po objęciu prezesury w TVP.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Pierwszy z projektów to teleturniej kulinarny. Powstał już nawet pilot tego programu z udziałem Popek. Co ciekawe, projekt oparty jest na polskim formacie i ma dotyczyć rodzinnego gotowania.

Drugi ma być oparty na formacie zagranicznym. Pomysł jest taki: egzotyczne wakacje jako spełnione marzenia. - Zobaczyć w nim będzie można jak ludzie poświęcają się dla rodziny, a ich wysiłek zostaje nagrodzony wakacjami - mówi Wirtualnemedia.pl Maciej Chmiel, szef TVP2.

Pierwszy z nich może trafić na antenę TVP2 w wakacje, a emisja obu zależy od pozyskania sponsorów - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Warto przypomnieć, że Anna Popek była wśród dziennikarzy, którzy towarzyszyli Jackowi Kurskiemu podczas jego pierwszej konferencji po objęciu prezesury w TVP.

Jednak, jak podkreśla dyrektor Chmiel, tych dwóch spraw nie należy ze sobą łączyć.

Popek od lat jest związana z TVP2, jako współgospodyni prowadzi "Pytanie na śniadanie".Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (233)
Zaloguj się
 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 59 razy 51

  No to teraz elektorat nakupi czipsów za 500 i będa sobie ogląda TV Kurskiego.

 • ginztonickiem

  Oceniono 51 razy 47

  Narodowe gotowanie z cebuli i buraków, zgodne z nauką kościoła?

 • chi-neng

  Oceniono 58 razy 46

  No to faktycznie atrakcyjne programy...:).
  Swiat caly opetala jakas mania z tymi programami, ze nie da sie juz ogladac i mozna chyba popasc w anorkesje.
  W Szwecji, ba calej Skandynawii, nie mozna juz znalezc normalnego 'kanalu' z innymi tematami tylko jedzenie, jedzenie i jedzenie...Konkursy, zawody, mistrzostwa itd...itp.
  Przesycenie tego rodzaju programami jest tak ogromne, ze traci sie apetyt i nie chce juz nic jesc, a jeszcze mniej ogladac.
  No, ale to jest moj punkt widzenia na ten temat:).
  Moim zdaniem, wystarcza ksiazki na temat zdrowego wyzywienia a reszta nalezy i zalezy juz do/od fantazji indywidualnej...

  Pod batuta Kurskiego ... na sama mysl mnie na mdlosci zbiera:).

 • plastikpiokio

  Oceniono 49 razy 43

  wdzięcznosc prezesa nie ma granic --nawet moralnych ---prawda pipek???

 • lk10

  Oceniono 44 razy 40

  Nikt rozsądny nie będzie kurszczyzny oglądał. Żeby nawet Popek z Holecką i Babiarzem na żywo na rzęsach stawali. Są to tylko marni telewizyjni wyrobnicy i nic więcej. Ja już dawno nie oglądam telewizji reżimowej i wszystkim polecam takie podejście do sprawy. :)

 • neokles

  Oceniono 44 razy 40

  Niech sobie nawet prowadzi "Swinguj z Gwiazdami" :) TVP nie należy oglądać - tak samo jak w czasie okupacji niemieckiej nie należało chodzić do kina.

 • darmowy1

  Oceniono 44 razy 36

  "alelluja i do przodu" jak mawia szef pewnej firmy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje