TVP Kurskiego chce mówić o ''Bolku''. Złożyli propozycję Wałęsie. Jest już odpowiedź

Lech Wałęsa i Jacek Kurski

Lech Wałęsa i Jacek Kurski (AG)

"W imieniu Prezesa Kurskiego zaproponowałem Panu Prezydentowi Lechowi Wałęsie udział w debacie ws. Bolka'' - poinformował na Twitterze szef TVP1 Jan Pawlicki. Zaznaczył od razu, że już otrzymał odpowiedź od byłego prezydenta.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Telewizja Polska chciała, aby debata odbyła się jeszcze w tym miesiącu - albo 16, albo 23 lutego - na antenie TVP1.Jan Pawlicki - dyrektor TVP1 - poinformował od razu, że otrzymał już odpowiedź:Debata o Wałęsie

Na przełomie stycznia i lutego debaty o swojej przeszłości chciał sam Lech Wałęsa - poprosił wtedy o organizację dyskusji na ten temat Instytut Pamięci Narodowej. Na początku lutego jednak sam z takiego spotkania zrezygnował.

"Poprosiłem IPN, aby zorganizował spotkanie prowadzące do prawdy, ale z tego, co widać, nie da się. Zrobimy inaczej" - napisał wtedy na swoim blogu. "IPN w moim przypadku w sprawie rzekomej mojej współpracy z SB wyjaśnienia wykonał niewłaściwie, nieuczciwie, niedbale. Właściwie wykonał to na spreparowanych, przygotowanych materiałach przez SB" - pisał Wałęsa.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (480)
TVP Kurskiego chce mówić o ''Bolku''. Złożyli propozycję Wałęsie. Jest już odpowiedź
Zaloguj się
 • teka31

  Oceniono 1 raz -1

  Lepiej zajmijcie sie szukaniem teczki Kaczyńskiego i róbcie debatę z nim!!!

 • qqwsmma

  Oceniono 1 raz -1

  Niestety siłą napędową PISu i ich wyborców jest nienawiść do wszystkich innych niż oni. Zupełnie jak ISIS w Syrii. Obrzydliwe jest to, że oni wszyscy mienią się być katolikami.

 • bezportek

  Oceniono 3 razy -3

  Wbrew histerycznym kłamstwom KODziewia, POstytucji i Nowoczerskiej, nawet taka menda jak Bolek ma prawo wypowiadać się publicznie. A my, mamy prawo nazwać go kapusiem, donosicielem i komuszym gnojkiem.
  Tak działa wolność słowa - zaskoczeni, co?

 • wrobrewrobrewrobre

  Oceniono 1 raz -1

  Taka debata mogłaby się odbyć ale raczej w TVN. Oczywiście pod warunkiem zgody Lecha Wałęsy. To nie jest temat dla telewizji partyjnej.

 • losiu4

  Oceniono 1 raz 1

  wybiórcza, a od kiedy i do kiedy (tzw. czasookresy do sprawdzenia) pan Bolesław to jest was "ałtorytet"?
  Bo się nieco gubię....

 • romek4805

  Oceniono 2 razy 0

  Kurski jest obrzydliwym przestępcą drogowym niech lepiej zajmie się przeszłością prezesa i jego rodziny nie lubię p,WAŁĘSY ale trzeba mieć trochę uczciwość +i oddać byłemu prezydentowi chwałę za to czego dokonał gdzie wtedy był prezes prezes na wszelki wypadek i się dekował dlatego do dziś nienawidzi S,B, ale dlatego że w stanie wojennym nie został internowany ale nie mieli za co , A co do kurskiego jest to człowiek który myśli o sobie jak o kimś specjalnym on myśli że mu wszystko wolno i wszystkich ma w zadzie na lotnisku jest zakaz parkowania miejsce dla karetek on stawia samochód na dwa tygodnie i cześć łamie nagminnie przepisy drogowe i nic nie ma sobie do zarzucania cały górski,,,,

 • agnrodis

  Oceniono 6 razy 2

  Walesa, chociaz zadufany w samym sobie, zawsze mial odwage i jest patriota, w przeciwienstwie do Kaczynskiego-rosyjskiego Zyda, ktory ma tylko wlasne EGO i wladze na wzgledzie, a Polskie gleboko w d..... Jak slepy musi byc elektorat PiSu, ktory nienawidzi Zydow, zeby nie zauwazyc, ze Kaczynski to Zyd, a jego bratanica ma to nawet wymalowane wielkimi literami na twarzy. Przeciez to 100% Zydoweczka. To tak, jak w Niemczech nikt nie zauwazyl, ze Hitler mial 25% zydowskiej krwi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje