Max Kolonko w TVP powie "jak jest"? Nowy szef "Jedynki": Jestem wielbicielem jego talentu

13.02.2016 10:25
Mariusz Max Kolonko i jego program

Mariusz Max Kolonko i jego program "Mówię jak jest". (Fot. You Tube)

Nowy dyrektor telewizyjnej Jedynki nie wyklucza, że stacja nawiąże współpracę z Mariuszem Maxem Kolonką. Nad jego umiejętnościami rozpływał się w rozmowie z portalem dziennik.pl.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Może tak się złoży, że pan Max Kolonko otrzyma ofertę z naszej strony. Nie chciałbym jednak komunikować tego przez media -zastrzegł Jan Pawlicki .

Dyrektor TVP1 nie szczędził miłych słów pod adresem dziennikarza.

- Bardzo serdecznie pozdrawiam pana Maxa Kolonkę. Jestem wielbicielem jego talentu, ponieważ trzeba potrafić "szyć" przez pół godziny do kamery, żeby ludzie tego słuchali i jednocześnie utrzymywać poziom zainteresowania i adrenaliny - rozpływał się w rozmowie z dziennik.pl.

Z kolei kreśląc plany dla TVP1, Pawlicki mówił także o telenoweli historycznej i serialu o Żołnierzach Wyklętych.

Kiedyś korespondent, dziś vloger

O tym, że Kolonko może wrócić do TVP po zmianie władz, już wcześniej donosiły media. "Newsweek" dowiedział się, że może dostać swój program.

Mariusz Max Kolonko przez długi czas był korespondentem TVP w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest znany głównie ze swojego autorskiego kanału YouTube, "MaxTV - Mówię Jak Jest", na którym komentuje bieżące wydarzenia z konserwatywnego punktu widzenia.

Pawlicki wzbudził kontrowersje

Jan Pawlicki to były dziennikarz TVN, TVP Info i TV Republika. W związku ze zmianami władz publicznej telewizji, został szedem telewizyjnej Jedynki. Gdy wiadomość o nominacji rozeszła się w mediach, internauci od razu "odgrzali" jego kontrowersyjne wpisy na Twitterze.

"Po co k*** go followujesz masochisto:)))))" Czytaj więcej o wpisach Jana Pawlickiego >>>Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (356)
Zaloguj się
 • czechy11

  Oceniono 135 razy 71

  Jaki talent taki wielbiciel. Na szczęście nie oglądam narodów socjalistycznej TVPiS wiec nie będę musiał słuchać tego bełkotu.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 104 razy 66

  Max Kolonko, detektyw Rutkowski, Obatel Czarnecki, Zbysia Ziobrzanka - oto czwórka najżałośniejszych w Polsce kabotynów.

 • leszek.30

  Oceniono 102 razy 54

  Oglądalność wiadomości TV PiS , leci na łeb..! W ciągu ostatniego miesiąca o 400 000 tysięcy widzów..! ... Oby tak dalej.

 • gr_ub-y

  Oceniono 85 razy 49

  Jeżeli jest ktoś bez specjalnych kwalifikacji zawodowych, niezbyt stabilny emocjonalnie i do tego sfrustrowany, to prędzej czy później trafia do sekty pis.

 • obywatel_leming

  Oceniono 95 razy 49

  całe pokolenia Polaków mogły tylko pomarzyć o wyrwaniu się z opresji sovieckiego ucisku, aż w końcu wyrwali się spod jego pajacyk.pl po to, by po 26 latach wolności, pogrążeni w amoku wojny polsko polskiej , dobrowolnie ponownie oddać ją oddać kremlowskim propagandzistom. ... jeśli ktoś nie zwrócił uwagi do jakiej bramki kopie "Max".
  WRACAMY POD RUSKI BUT!

 • pepe_papa

  Oceniono 69 razy 33

  Max, Golonka, piewca polskiego narodowego socjalizmu PiSsu. Muahahaha!

 • pis-na-wode_fotomontaz

  Oceniono 41 razy 27

  Marx Kielonko niech sobie "dziabnie głębszego", to dobrze zrobi na jego wybujałe EGO !. Bo zdaje się, że uległ głębokiej alienacji i jego misją, zamiast przekazywania informacji, jest AUTOPROMOCJA !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje