Nie czekał do Walentynek. Ukradł autobus i pojechał do ukochanej

Ukradł autobus, by pojechać do dziewczyny. Stanie przed sądem.

Ukradł autobus, by pojechać do dziewczyny. Stanie przed sądem. (policja.gov.pl)

To miał być akt godny kultowych komedii romantycznych. Mariusz G. tak bardzo stęsknił się za swoją dziewczyną, że ukradł autobus i wyruszył do ukochanej.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Oleccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że z bazy postojowej zniknął jeden z lokalnych autobusów. Niedługo potem zatrzymali 37-letniego Mariusza G., który uprowadził auto i postanowił odwiedzić partnerkę.

"Do zdarzenia doszło w nocy 4 lutego w Olecku na ulicy Ełckiej. Jeden z przewoźników po przyjściu do pracy zauważył brak na parkingu autobusu", czytamy na stronie miejscowej policji. Kilka godzin później funkcjonariusze w miejscowości Wilkasy znaleźli porzucony pojazd.

Autobus stał na poboczu polnej drogi. Policjanci dopełnili obowiązkowych oględzin i przekazali auto pokrzywdzonemu. Dwa dni później w ich ręce wpadł podejrzany, który w momencie złapania był pod wpływem alkoholu.Po krótkim pobycie w areszcie, podczas którego zdążył wytrzeźwieć, Mariusz G. wyjaśnił policjantom, że autobus był mu potrzebny do odwiedzenia ukochanej. Do pełnego sukcesu zabrakło kilkuset metrów. Podejrzany zakopał się na poboczu drogi dojazdowej do posesji partnerki.

"Za przestępstwo krótkotrwałego użycia pojazdu i porzucenia go w stanie uszkodzonym Mariuszowi G. grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności", informuje policja.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (13)
Nie czekał do Walentynek. Ukradł autobus i pojechał do ukochanej
Zaloguj się
 • Anette Eree

  Oceniono 3 razy -3

  but I'm home aloooonnneee :D wspanialy przyklad

  www. youtube.com/ watch?v=a9KTSHSE03Q

 • boiq99

  Oceniono 3 razy -3

  nie tacy zostali ulaskawieni...

 • grapfen

  Oceniono 6 razy 0

  Zamknąć na 8 lat ,wczoraj zwolnił miejsce po 8 latach gość co ukradł paczkę kawy.

 • villiers

  Oceniono 10 razy 6

  >Podejrzany zakopał się na poboczu drogi<
  > Dwa dni później w ich ręce ( znaczy policji) wpadł podejrzany......< Znaczy : odkopał się ,czy policja była zakopana niżej?

  1. "Za przestępstwo krótkotrwałego użycia pojazdu i porzucenia go w stanie uszkodzonym Mariuszowi G. grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności"

  2. >>>Sąd Apelacyjny w Lublinie utrzymał w mocy wyrok radomskiego sądu okręgowego, który wymierzył karę po 3,5 roku więzienia trzem młodym ludziom za śmiertelne pobicie 19-letniego studenta Maćka.. Kara pieniężna na rzecz poszkodowanych rodziców 5 tyś. złotych. W sumie 15 tyś. <<<

  Czyli mógł zgwałcić i zabić - siedziałby dużo krócej.

 • jangur

  Oceniono 5 razy -1

  "Dwa dni później w ich ręce wpadł podejrzany, który w momencie złapania był pod wpływem alkoholu."

  Jakie znaczenie pod wpływem czego był zatrzymany DWA DNI po dokonanym czynie?? Szkoda, że jeszcze nie podali jak był ubrany i co robił, czy jadł śniadanie i czy nakarmił kota. Tyle samo by to wniosło do sprawy.

 • jackanapes

  Oceniono 5 razy -1

  Może partnerka niezbyt urodziwa i musiał się napić przed intymnym spotkaniem?

 • pnti

  Oceniono 6 razy -2

  Lepiej od razu rozstrzelać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje