Kammel do Pudzianowskiego: Miałeś głowę na karku. Teraz masz pałę. Wielką, drewnianą pałę

Tomasz Kammel | Mariusz Pudzianowski

Tomasz Kammel | Mariusz Pudzianowski (Agencja Gazeta)

Tomasz Kammel komentuje ostatnie wpisy Mariusza Pudzianowskiego i Pawła Kukiza, w których starali się oni poniżyć koordynatorkę akcji HejtStop. W ostrych słowach dziennikarz rozprawia się z ich retoryką i staje w obronie kobiety.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Paweł Kukiz i Mariusz Pudzianowski w skandaliczny sposób uderzyli w Joannę Grabarczyk z akcji HejtStop. Kierowana przez nią organizacja złożyła do prokuratury zawiadomienie w sprawie gróźb, jakie Mariusz Pudzianowski kierował pod adresem uchodźców.

"Nie dziwię się pani Joannie... Gdybym był na jej miejscu to też marzyłbym (marzyłabym) o imigrantach w kontekście sylwestrowej nocy" - napisał na swoim Facebooku Paweł Kukiz. Po kilkunastu godzinach usunął wpis.

"Paweł, chodzi Ci o to, że ta pani jest tak nieatrakcyjna, że powinna marzyć, by w sylwestrową noc zostać zmolestowaną przez imigrantów? Paweł, czy pisząc te słowa byłeś trzeźwy?" - pyta Tomasz Kammel, również na Facebooku, i zauważa, że wiele komentujących śmiało się z wpisu muzyka. "Tak samo rechotali, gdy Andrzej Lepper mówił, że nie da się zgwałcić prostytutki" - przypomina.

"Twoje słowa ważą więcej"

Z kolei zwracając się do Pudzianowskiego Kammel nawiązuje do polskiego filmu "300 mil do nieba". Obraz opowiadał historię dwóch chłopców, którzy w poszukiwaniu lepszego życia uciekli do Szwecji podczepieni pod naczepę TIRa. "Dobrze, że wtedy nie znalazł ich żaden strongman z bejsbolem" - pisze Kammel.

Pudzianowski atakuje HejtStop: "Judeopolonia", "Żyd", "kapuś". Teraz komentujący grożą koordynatorce akcji

Pudzianowski atakuje HejtStop: "Judeopolonia", "Żyd", "kapuś" >>>

"Byłeś parę razy w 'Pytaniu na śniadanie' i pokazywałeś, że masz głowę na karku. Teraz pokazujesz, ze masz pałę. Wielką, drewnianą pałę. Proszę Cię, przestań, bo zacznę wierzyć, że głowa służy Ci już tylko do jedzenia" - kontynuuje dziennikarz.

Kammel tłumaczy jednocześnie, że sportowiec ma wszelkie prawo, by bronić swojej własności przed złodziejami, jednak powinien być świadomy wagi swoich słów. "Wielu ludzi czytając je uogólnia i zwraca się przeciwko WSZYSTKIM imigrantom, a nie grupie złodziei okradających Ci ciężarówki (...) Dla wielu ludzi jesteś autorytetem. Twoje słowa ważą więcej" - czytamy.

"Ty wybierasz pałę..."

"Piszesz, że naród polski stoi za Tobą. Mariusz, ja stoję jak najdalej od Ciebie i Twoich metod. A wszystko dlatego, że z dwóch wyrazów na "p" Ty wybierasz pałę, a ja praworządność" - podsumowuje.

Prosba do Paweł Kukiz i Mariusz Pudzianowski. "Na jej miejscu tez marzylbym o imigrantach." - tak Paweł Kukiz komentuje...

Posted by Tomasz Kammel on 8 luty 2016
Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
 • Paweł Kukiz i jego szokujący wpis "Na jej miejscu też marzyłbym o imigrantach". Szokujący wpis Kukiza
 • Mariusz Pudzianowski Pudzianowski atakuje HejtStop: "Judeopolonia", "Żyd", "kapuś". Teraz komentujący grożą koordynatorce akcji
 • Mariusz Pudzianowski Radio ZET: Prokuratura sprawdzi, czy Pudzianowski groził uchodźcom na Facebooku
Komentarze (743)
Kammel do Pudzianowskiego: Miałeś głowę na karku. Teraz masz pałę. Wielką, drewnianą pałę
Zaloguj się
 • Jerzy Siwiec

  0

  panie Kammel w dobroci swojej ma pan prawo pokryć straty p Mariusza.A ilu imigrantów przyjmie pan pod swój dach ? Takie postępowanie na pewno przysporzyłoby panu popularności oraz wiarygodności samo krytykowanie czyjegoś postępowania cóż trochę dziwne.Panie Kammel naprzód po czynach ich poznacie

 • konyks

  0

  Kamel oprócz wątpliwej sławy i pracy w PIS-owskiej, kurskej TV nie ma zbyt wiele do stracenia. Osądy głoszone przez niego mają wartość kupki gówna. Wymieniłbym stu kameli za jednego Pudziana. No może trzystu. Wiecznie uśmiechnięty Piotruś Pan bez kręgosłupa moralnego.

 • phoxx

  Oceniono 1 raz 1

  Nie przypominam sobie żeby chłopcy z filmu niszczyli towar lub plandekę, prawda?

 • Lucien Lachance

  0

  oj oj jacy biedni ci imigranci ;( przecież oni wcale nie włażą na autostrady, wcale nie rzucają czym popadnie w cieżarówki, wcale nie próbują się do nich dostać i wcale 99% z nich to nie mężczyźni w wieku produkcyjnym. a no i rzecz jasna wcale nie chcą nas pozabijać ze względu na odmienną wiarę lub jej brak.

 • Marek Chrapan

  Oceniono 1 raz 1

  T. Kammel - masz rację, że stoisz na drugim krańcu etycznym od Pudzianowskiego, on stracił swoje na rzecz twoich kolesi od szachrajstwa. Myślisz, ze zapomnieliśmy jak zmanipulowałeś dziewczynę do obrobienia banku którym kierowała? - Wyłgałeś się z odpowiedzialności z pomocnictwa poprzez namawianie? - Ona w kryminale, a ty z tego rabunku żyjesz.

 • Oceniono 1 raz 1

  Przynajmniej mowi co mysli. Bo jest wolny. Nie podlizuje sie zeby sie podobac ;) Dalej liz sobie te wlosy.

 • ugrydul

  Oceniono 1 raz 1

  Dla mnie ludzie popierający imigrantów żyją w takim samym matrixie, jak wyznawcy teorii zamachu na kartofla w tutce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje