Kammel do Pudzianowskiego: Miałeś głowę na karku. Teraz masz pałę. Wielką, drewnianą pałę

09.02.2016 13:02
Tomasz Kammel | Mariusz Pudzianowski

Tomasz Kammel | Mariusz Pudzianowski (Agencja Gazeta)

Tomasz Kammel komentuje ostatnie wpisy Mariusza Pudzianowskiego i Pawła Kukiza, w których starali się oni poniżyć koordynatorkę akcji HejtStop. W ostrych słowach dziennikarz rozprawia się z ich retoryką i staje w obronie kobiety.
Zobacz także
Komentarze (743)
Kammel do Pudzianowskiego: Miałeś głowę na karku. Teraz masz pałę. Wielką, drewnianą pałę
Zaloguj się
 • Jerzy Siwiec

  0

  panie Kammel w dobroci swojej ma pan prawo pokryć straty p Mariusza.A ilu imigrantów przyjmie pan pod swój dach ? Takie postępowanie na pewno przysporzyłoby panu popularności oraz wiarygodności samo krytykowanie czyjegoś postępowania cóż trochę dziwne.Panie Kammel naprzód po czynach ich poznacie

 • konyks

  0

  Kamel oprócz wątpliwej sławy i pracy w PIS-owskiej, kurskej TV nie ma zbyt wiele do stracenia. Osądy głoszone przez niego mają wartość kupki gówna. Wymieniłbym stu kameli za jednego Pudziana. No może trzystu. Wiecznie uśmiechnięty Piotruś Pan bez kręgosłupa moralnego.

 • phoxx

  Oceniono 1 raz 1

  Nie przypominam sobie żeby chłopcy z filmu niszczyli towar lub plandekę, prawda?

 • Lucien Lachance

  0

  oj oj jacy biedni ci imigranci ;( przecież oni wcale nie włażą na autostrady, wcale nie rzucają czym popadnie w cieżarówki, wcale nie próbują się do nich dostać i wcale 99% z nich to nie mężczyźni w wieku produkcyjnym. a no i rzecz jasna wcale nie chcą nas pozabijać ze względu na odmienną wiarę lub jej brak.

 • Marek Chrapan

  Oceniono 1 raz 1

  T. Kammel - masz rację, że stoisz na drugim krańcu etycznym od Pudzianowskiego, on stracił swoje na rzecz twoich kolesi od szachrajstwa. Myślisz, ze zapomnieliśmy jak zmanipulowałeś dziewczynę do obrobienia banku którym kierowała? - Wyłgałeś się z odpowiedzialności z pomocnictwa poprzez namawianie? - Ona w kryminale, a ty z tego rabunku żyjesz.

 • Oceniono 1 raz 1

  Przynajmniej mowi co mysli. Bo jest wolny. Nie podlizuje sie zeby sie podobac ;) Dalej liz sobie te wlosy.

 • ugrydul

  Oceniono 1 raz 1

  Dla mnie ludzie popierający imigrantów żyją w takim samym matrixie, jak wyznawcy teorii zamachu na kartofla w tutce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje