Niemiecka parada, a na niej... Polska pod butem Kaczyńskiego. Oj, będzie awantura

08.02.2016 17:48
Karnawałowa parada w Duesseldorfie

Karnawałowa parada w Duesseldorfie (Fot. RALPH ORLOWSKI/REUTERS/Paweł Burdzy/Twitter)

Zapłakana kobieta w bluzce z napisem "Polska" klęczy pod butem postaci w generalskim mundurze i okularach a'la "typowy dyktator wojskowy". Postać ma na czapce napis: "Kaczyński". Platforma z parady w Duesseldorfie już wywołała reakcję w polskiej sieci.
Komentarze (618)
Niemiecka parada, a na niej... Polska pod butem Kaczyńskiego. Oj, będzie awantura
Zaloguj się
 • beatrixnl

  Oceniono 1 raz 1

  Tradycja karnawału w Niemczech to ponad 2 stulecia i do pochodu karnawałowego ludzie przygotowyją się, podobnie jak w Brazylii, prawie cały rok. Są zorganizowani w różnych stowarzyszeniach, prace przygotowawcze wykonują dla własnego zadowolenia, kontaktu międzyludzkiego, angażują swój prywatny czas i to wszystko bez pieniędzy.

 • beatrixnl

  Oceniono 1 raz 1

  Ta kobieta pod butem dyktatora przedstawiająca Polskę to przecież premier Szydło!

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 2 razy 0

  Wy tu sobie o "Polakach, chorych psychicznie frustratach" [kylax1] i "zapłakanej kobiecie w bluzce" [GW], a tymczasem Niemcy staja sie globalnym oszustem. Po aferze VW teraz DeutscheBank przejal paleczke. W zwiazku z tym akcje DB spadly o polowe, a miedzynarodowe kary za ujawnione oszustwa dopiero sie posypia. Bedzie jazda, bitte anschnallen.

  Wiecej: h ttp://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/7,136156,19603146,nowy-kryzys-w-europie-tym-razem-chodzi-o-niemcy-cos-bardzo.html#TRNajCzytSST

 • turkiestan

  Oceniono 3 razy 1

  Niech się Ćwoki z PiS uczą jakie prawa ma obywatel w cywilizowanym kraju.Tam nikt nie staje przed prokuratorem jak w Polsce(aktor Kowalewski-powiedział"I znów Kaczyński będzie organizował swoje spędy")-toczy się za to proces.Temu małemu ćwokowi popierdzieliło się we łbie że w 21 wieku jest boskim faraonem.Nie może się w jego deklu pomieścić że naród go utrzymuje ale za to ma niekwestionowane prawo do oceniania polityka i krytyki.Widocznie te PiS łamagi nie dorosły do cywilizacji światowej.Za to w cywilizowanym kraju gdyby polityk(prawnik )oskarżył urzędującego premiera(bez żadnych dowodów)o zamordowanie 96 osób(publicznie w mediach) dawno to on byłby do wyłącznej dyspozycji prokuratorów.Jako polityk byłby skończony!!!!!Polska to dziwny kraj.Kryminalista rządzi krajem a uczciwy Polak spowiada się prokuratorowi.Tak wygląda kacze Prawo i Sprawiedliwość w Wolnej Polsce!!!!!

 • mczes57

  Oceniono 1 raz -1

  Co tu dyskutować? Trzeba zrobić paradę u siebie.

 • kylax1

  Oceniono 3 razy 1

  Polacy to naród chorych psychicznie frustratów, którzy nie maja żadnej radości życia. Tym różnią się od Niemców.

 • aniechtowas

  Oceniono 2 razy -2

  h ttps://www.youtube.com/watch?v=DilIn9ffRFA
  jeszcze jedna próba.

 • aniechtowas

  Oceniono 2 razy -2

  Prof. Antony Sutton o polityce ostatnich 100 lat
  h ttps://www.youtube.com/watch?v=DilIn9ffRFA

 • aniechtowas

  Oceniono 2 razy -2

  posluchajcie na yt odkryc professory antony sutton. znalazl w archivach dokumenty, które potwierdzaja finansowe i techniczne zaangazowanie w niemczech przed i w czasie 2 wojny s.
  Dramat!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje