TVN24.pl: Nowy komendant Straży Granicznej przez pięć lat nic nie robił i brał za to pieniądze

08.02.2016 13:48
Marek Łapiński nowym szefem Straży Granicznej. Na zdjęciu: komendant mjr SG Marek Łapiński, minister Mariusz Błaszczak, wiceminister Jakub Skiba

Marek Łapiński nowym szefem Straży Granicznej. Na zdjęciu: komendant mjr SG Marek Łapiński, minister Mariusz Błaszczak, wiceminister Jakub Skiba (fot. msw.gov.pl)

Nowy komendant główny Straży Granicznej, Marek Łapiński, przez pięć lat nie musiał pojawiać się w pracy, ale inkasował dyrektorską pensję - informują dziennikarze tvn24.pl.
Komentarze (260)
TVN24.pl: Nowy komendant Straży Granicznej przez pięć lat nic nie robił i brał za to pieniądze
Zaloguj się
 • hens

  0

  Jak doprowadzić celnika do samobójstwa ?
  Dać mu trzy miesiące pełnopłatnego urlopu.
  Ten człowiek umrze na tej głodowej pensji.
  Kiedyś za wwiezienie do PL biurka i regalika było myta 100Euro
  Teraz ta banda przeżyje szok, a miało być tak dobrze z emigrantami !
  Za jednego emigranta miało być 1000 Euro, a tu zero wziątków.

 • lob1

  Oceniono 2 razy 2

  Jak nie wstyd temu człowiekowi brać za darmo pieniądze.Ale on nazywa się INTELIGENT.

 • lob1

  Oceniono 2 razy 2

  Powinien te pieniądze zwrócić jak nic na tym stanowisku nie robił. Nawet listy obecności nie podpisywał.Ot mamy do kitu rządzących.Dobrze się państwowymi pieniędzmi dzieli,a ten głupi robol nie może nic powiedzieć tylko musi na nich zapieprzać.

 • lob1

  Oceniono 1 raz 1

  Tak wielu jest w Polsce,a my się dziwimy,że kasa państwowa pusta.Połowa urzędasów,polityków,samorządowców,posłów i innych siedzących przy żłobie zapędzić do roboty.Darmozjady,pasibrzuchy zżerają nasz budżet.Złodziei w Polsce nie brak.

 • wpm1

  Oceniono 2 razy 2

  Po aż 5 latach nieróbstwa, pardon, pozostawania w dyspozycji, pan oficer jest oczywiście wtórnym analfabetą i w zasadzie nic nie potrafi, ale oczywiście komendantem może być.

 • exhajer1

  Oceniono 1 raz 1

  "major Łapiński przebywał w dyspozycji komendanta głównego SG" Urocza forma gramatyczna - czy owa "dyspozycja" jest czymś?, jak otwór o którym ja myślę, a wszyscy wiedzą? Wygląda na to, że urzędnicy nadal mają język ojczysty głęboko w ... poważaniu.

 • guru133

  Oceniono 2 razy 2

  Pislam odmroził zamrożonego kreta w Straży Granicznej i tyle w tym temacie, chociaż nie bo teraz Błaszczak zamroził kreta PO. Czy ktoś jeszcze wierzy w rzeczywisty konflikt tych partii, bo według mnie ta "wojna" to tylko szopka mająca za zadanie utrzymanie sie przez nie na zmiane, raz przy władzy a raz jako główna (a może raczej gó...ana) opozycja.

 • oelefante

  Oceniono 1 raz 1

  Czyli PO przez PIĘĆ LAT płaciła kolesiowi z naszych podatków za nicnierobienie. Brawo lemingi!

 • andrewpiotr

  Oceniono 5 razy 5

  Informacja dla trochę myślących komentatorów . Ten głąb odszedł na niezasłużoną emeryturę w stopniu majora z etatu dyrektora Zarządu SG, a obecnie jest Komendantem Głównym na etacie generalskim i założę się o skrzynkę piwa , że 3 Maja br dostanie awans na pułkownika a 15 sierpnia awans na stopień generała. Mając taki etat i stopień wówczas można odejść na emeryturę z przysługującym mu do końca życia samochodem służbowym z kierowcą i emeryturą nie 8000 tyś złotych miesięcznie a około 20 tyś zł miesięcznie . O takie Polskie przecież walczyli .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje