Nowa narracja PO. Krąży wokół jednego słowa

05.02.2016 10:03
"Oszustwo" - to słowo od rana pojawia się w wypowiedziach polityków Platformy Obywatelskiej. Wraz z prezentacją nowego spotu, partia będzie teraz atakować główny pomysł Prawa i Sprawiedliwości - program "Rodzina 500+".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Prawo i Sprawiedliwość złożyło w Sejmie projekt ustawy nt. swojej flagowej obietnicy - programu "Rodzina 500+". Problem jednak w tym, że na samym początku obietnica dotyczyła 500 złotych na KAŻDE dziecko, dzisiaj - już nie na każde.

I to wykorzystuje właśnie Platforma Obywatelska. Jej przekazem od dzisiaj jest "oszustwo", jakiego ma się dopuszczać w związku z tym PiS.

Trzy cytaty

Grzegorz Schetyna, przewodniczący PO, dzisiaj w Radiu ZET: "To jest oszustwo. Co innego PiS obiecało, a co innego kładzie dziś na stole. Ludzie muszą to wiedzieć".

Sławomir Neumann, przewodniczący klubu PO, dzisiaj w RMF FM: ''My dzisiaj spotkamy się po to, żeby omówić tę sytuację, to PiS-owskie wyborcze oszustwo i żeby też pokazać, i zaproponować takie rozwiązanie, które będzie sprawiedliwe i uczciwe".

Opublikowany dzisiaj najnowszy spot Platformy Obywatelskiej pt. "PiS - obiecali, oszukali":


Warto przeczytać: satyryczny przewodnik po naszej nowej rzeczywistości "Nowa Polska" >>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (212)
Zaloguj się
 • Black Swan

  Oceniono 58 razy 16

  no tak... Głos odrębny nie będzie przez czerska tolerowany bo tu ma być demokracja a nie żeby każdy sobie gadał co chce...
  Dzięki admin... Wiem, ze mnie lubisz szczególnie...

 • razb1947

  Oceniono 16 razy 14

  A ile pieniędzy PO i PSL dali dla dzieci przez 8 lat rządzenia- nic, tylko podwyższyli podatki i nawet zabrali połowę pogrzebowego, i zasiłek dla opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych, jak oni śmią atakować PIS-wstydu nie mają.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 34 razy 14

  "Nowa narracja PO" w wykonaniu wciąż tych samych starych ciulów od państwa teoretycznego

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 84 razy 14

  "Problem jednak w tym, że na samym początku obietnica dotyczyła 500 złotych na KAŻDE dziecko, dzisiaj - już nie na każde"... więc jak Schetyna dojdzie do władzy, to będzie na każde?
  A może czegoś nie ogarniam?

 • smiki48

  Oceniono 84 razy 12

  gdyby tylko w takim procencie Platforma zrealizowała swoje przedwyborcze obietnice, to w Polsce ona by samodzielnie rządziła a nie PO. Ale PO wolała robić przekręty niż realizować obietnice.

 • leszek.30

  Oceniono 28 razy 10

  OSZUSTWO, to słowo-klucz , by zrozumieć działalność i istnienie PiS-komuny , rządu kierowanego przez przestępców..!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje