Tomasz Arabski przerywa milczenie ws. Smoleńska. I uderza w Macierewicza

05.02.2016 09:07
Tomasz Arabski

Tomasz Arabski (STEFAN ROMANIK)

Już nie jest ambasadorem, pięć rodzin ofiar smoleńskiej tragedii wytoczyło mu proces. Tomasz Arabski się broni. W rozmowie z ?DGP? opisuje wydarzenia sprzed 10 kwietnia i atakuje Antoniego Macierewicza. Oto pięć kluczowych punktów tej rozmowy.
Komentarze (1037)
Tomasz Arabski przerywa milczenie ws. Smoleńska. I uderza w Macierewicza
Zaloguj się
 • katol68

  0

  Już tam kolesie Arabskiego z PO i odpowiednich służb "poczyściły" dokumentacje, to teraz zaprzaniec jeden może mówić, że "prawda jest jego tarczą".

 • atyllaa

  0

  Marzec 2010r, I w TVP pojawił się prezydent RP z wystąpieniem: Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać. Lech Kaczyński

 • Roman Legun

  0

  Ten lot organizowala kancelaria prezydenta,sami Kaczynscy mowili aby sie nikt nie wtracal do tego lotu.Wiec z tego wynika ze kancelaria Lecha Kaczynskiego jest odpowiedzialna za ta katastrofe.

 • jkal

  0

  a Araabski pewnie się cieszył, rze Antek był na POkładzie, a tu taki numer mu wyciął!

 • belg5

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Tomaszu te zarzuty wobec Pana to rozpaczliwe szukanie kozła ofiarnego w sytuacji gdy winni zginęli w Smoleńsku (Kaczyński, Stasiak, Szczygło, itp). Trzymamy za Pana kciuki i oczekujemy ośmieszania tej hucby p. Macierewicza i jego "ekspertów"

 • edwardrydz

  Oceniono 2 razy -2

  Zgnijesz w pierdlu zaklamany bandyto. Trzeba bylo uciekac do Moskwy a nie do Madrytu.

 • miszmasz51

  Oceniono 1 raz 1

  O czym tu dyskutować? Prosty przykład: organizujesz przejazd dla wycieczki turystycznej. Zwracasz się do firmy transportowej o wynajem autobusu. uzgadniasz: TERMIN i KOSZTA oraz ogólne warunki typu - jaki mniej więcej autobus w ramach kosztów, ile osób ma wziąć udział w wycieczce, jaki jest czas wynajmu autobusu i trasę - czyli jedziemy od - do, po drodze jedziemy tu i tu.. I TO WSZYSTKO! Nie egzaminujesz kierowcy, nie sprawdzasz osobiście dokładnie stanu technicznego autobusu. TO NALEŻY do firmy wynajmującej autobusu. Sprawdzasz pobieżnie, czy warunki podróży odpowiadają mniej więcej uzgodnieniom, czyli - czy autobus posiada odpowiednie wyposażenie pod względem komfortu podróży, czy znana jest WYKONAWCOM trasa i rozkład godzinowy. Koniec, kropka. Za całą stronę TECHNICZNĄ ponosi odpowiedzialność WYKONAWCA zlecenia.
  ORGANIZATOR tego lotu NIE MIAŁ OBOWIĄZKU osobiście sprawdzenia stanu technicznego samolotu, określenia warunków pogodowych w miejscu lądowania, określenia stanu technicznego lotniska, sprawdzenia stopnia przygotowania do lotu załogi. Jego interesują: ilość osób, termin i formalności prawne związane z przekroczeniem granic krajów i czasowego pobytu w nim uczestników lotu, sprawy protokołu dyplomatycznego, także transportu oficjeli z lotniska na miejsce i z powrotem na lotnisko. Także załatwia (wynajmuje) odpowiednią ochronę vipom tam, na miejscu. Sprawdza jeszcze, czy ZLECENIOBIORCY posiadają odpowiednie CERTYFIKATY, dokumenty potwierdzające ich przygotowanie do wykonania zlecenia. I TYLKO TYLE. CAŁĄ stronę TECHNICZNĄ wykonania biorą na siebie WYKONAWCY! Czyli - BOR, PILOCI, TECHNICY itd. Bo oni są fachowcami od tego. Marnymi, jak się okazało! WYKONAWCY, NIE ORGANIZATOR! NIE ZLECENIODAWCA! Czy to tak trudno zrozumieć? Widać niektórzy nie są do tego zdolni...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje