Nie udało się z 20 milionami dla Rydzyka. ''Fakt'': Kaczyński jest wściekły

05.02.2016 07:49
Wicemarszałek sejmu Ryszard Terlecki i prezes PiS Jarosław Kaczyński

Wicemarszałek sejmu Ryszard Terlecki i prezes PiS Jarosław Kaczyński (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

PiS rakiem musiało się wycofać z pomysłu przekazania 20 milionów złotych na uczelnię Tadeusza Rydzyka. Teraz - jak donosi ''Fakt'' - prezes partii jest wściekły, a jego posłowie i tak będą musieli znaleźć środki na tę prywatną szkołę.
Komentarze (390)
Nie udało się z 20 milionami dla Rydzyka. ''Fakt'': Kaczyński jest wściekły
Zaloguj się
 • mrjarwit

  Oceniono 4 razy 4

  Dno! Dno! Dno! Inaczej trudno to nazwać jak jedno wielkie bagno ! PiS chce zapłacić Rydzykowi za poparcie w wyborach i chce to zrobić z naszych pieniędzy! Nie dość że finansują mafię KK to jeszcze to!!! Pozostaje jedno: Rydzyk na prezydenta!!!

 • rafal2308

  Oceniono 1 raz 1

  Fakt, że jeśli dadzą Rydzykowi te 20 mln (nie jest ważne czy z tej puli czy innej) to będzie skandal! Chociaż należy rownież wspomnieć, że POprzednia koalicja płaciła gazecie wyborczej za jeden artykuł po 100 tyś zł i to był rownież skandal!

 • krzysiek2608

  Oceniono 2 razy 2

  długi ttrzeba spłacać a najlepiej z publicznych tak z Państwowych tak długi bankier Tadek nie daruje a odsetki rosną jak to jest porzyczył Kaczyński i PiS a spłacać ma Państwo pod trybunał w Posce trzeba by postawić pół sejmu i to wszystkich kolejnych kadencji a Ruydzyk niech przejmie PiS i wpierdieli tego pokurczaz kotem

 • rpal

  Oceniono 4 razy 4

  Tadek niczego nie zapomina niczym słoń, przyjdzie dzień że wynagrodzi ten karygodny wybryk piSSdzielstwa. Tadek jak mafia, nie wierzy w przypadki. Generalnie Tadek w nic nie wierzy z wyjątkiem salda rachunku bankowego.

 • login-xyz

  Oceniono 2 razy 2

  Lepszy Fakt, jak Gazeta Polska. :)

  A czemu tyn Kaczynski taki wsiciekly? Swoje ma pod poducha, niech da..

 • login-xyz

  Oceniono 2 razy 2

  Oj, czarno to widze.. Chyba rzadowi sie juz kasa skonczyla.. Jak juz na Rydzyka nie ma pieniedzy, to na nic wiecej nie bedzie.

 • tempus

  Oceniono 5 razy 5

  Pamiętam jak Prezydent Lech Kaczyński jęczał że ma nadzieję że stosunki z Radiem Maryja się poprawią. A Rydzyk nazwał jego żonę czarownicą. :)))
  Co ci PiS-owcy widzą w sekcie Rydzykowskiej? Chcieliby aby PiS miał więcej wyznawców niź Rydzyk? Kogo wybraliście do rządzenia Polską niemoty???!!!

 • Ryszard Lorkiewicz

  Oceniono 5 razy -3

  WPROWADZIC NATYCHMIAST ZPOWROTEM PODATKI DLA KAPITALISTYCZNYCH ZLODZIEJI I ZLIKWIDOWAC PODATKI LINIOWE I PIENIONDZE ZNAJDA SIE NA WSZYSTKIE POTRZEBY W POLSCE ! BANDA KAPITALISTYCZNYCH GNID W ILOSCI 2 % W POLSCE ZAGARNIA 95 % DOCHODU WYPRACOWANEGO PRZEZ POLAKOW !! DOBRY PRYWACIARZ TO UTOPIONY W SZAMBIE POLNYM GOWIEN PRYWACIARZ !!

 • losiu4

  Oceniono 7 razy 1

  wybiórcza podpiera się jakimś szmatławcem jako autorytetem, a rynsztoczek idzie w sukurs. Piękne :)

  Pozdrawiam

  Losiu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje