Radiowa "Trójka" ma nową szefową. Kto zastąpi Magdalenę Jethon?

04.02.2016 11:48
Wyjazdowe studio Trójki na skwerze przy kładce Świebodzkiej we Wrocławiu

Wyjazdowe studio Trójki na skwerze przy kładce Świebodzkiej we Wrocławiu (Fot. WOJCIECH NEKANDA TREPKA)

Magdalena Jethon została odwołana z funkcji dyrektora "Trójki" na początku stycznia na fali zmian w mediach publicznych. Wiadomo już, kto ją zastąpi - będzie to Paulina Stolarek-Marat.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Paulina Stolarek-Marat to dawna szefowa informacji Radia Zet i redaktor naczelna miesięcznika "Voyage". To ona będzie teraz kierować Programem III Polskiego Radia - podaje serwis Press.pl.

Serwis przypomina też, że Stolarek-Marat w przeszłości stała na czele miesięcznika "Marie Claire". W Radiu Zet przepracowała 10 lat.

Jej kandydatura została ciepło przyjęta na Twitterze.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (68)
Zaloguj się
 • zuuuraw

  Oceniono 68 razy 40

  Na jednoj stronie żydowskiej gazety dla Polaków dwei sprzeczne ze soba informacje, w artykule informacja o wywaleniu z pracy poprzedniej dyrektor PR3, w odnośniku na dole, informacja " szybkie zmiany w Polskim Radiu (...) zrezygnowali dyrektorzy "Trójki" i IAR"
  Jeden z artykułów zawiera kłamstwo, pytanie który ?

 • cykunia

  Oceniono 31 razy 27

  co wiadomo o jej związkach z PiSem?

 • antropoid

  Oceniono 55 razy 27

  Jeśli znów wywalą jakąś uznaną audycję - jak np. "W tonacji Trójki" i na to miejsce kolejny raz sproszą zgraję miernych-wiernych lizusów, sakiewiczów, karnowskich itp. dziadostwo, to nie będzie w niczym lepsza od poprzedniego politruka kaczyzmu na tym stanowisku - sobali.

 • faustxyz

  Oceniono 65 razy 27

  Normalna to ona być nie może, bo pisuar nie trawi niepisdniętych. Normalnym miał być Gliński, a błyskawicznie okazało się jak daleko od normalności lewituje ten ponury dewot.

 • zazwyczaj_nieomylny

  Oceniono 27 razy 25

  Jak słyszę, że ktoś z Trójki zrobi dobre radio, to zaczynam się bać. Trójka jest dobrym radiem, a jak próbowali z niego zrobić lepsze (ludzie pokroju Laskowskiego czy Skowrońskiego), to zawsze wychodziło im jak zawsze.
  Skupcie się na katastrofie smoleńskiej, miesięcznicach, udawaniu bycia premierem czy prezydentem, weźcie sobie całą TVP. Ale Trójkę zostawcie w spokoju.

 • amuzc

  Oceniono 23 razy 23

  TRAGEDIA! Radio zet ze swoją beznadziejną papą do Trójki?
  Oby gó....ny profil zetki pozostał tam gdzie jest a Trójka robiła swoje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje