Zjedli obiad za 300 zł i zaczęli uciekać. Jednego z nich złapali kelnerzy [WIDEO]

Walka kelnera z uciekinierem

Walka kelnera z uciekinierem (YouTube.com/Rybnik.com.pl TV)

Dramatyczne akcja na rynku w Rybniku. Klient, którzy postanowił uciec z restauracji bez płacenia, prawdopodobnie nie spodziewał się, że zostanie zatrzymany przez kelnera.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

To było zwykłe popołudnie na rybnickim rynku, gdy nagle z pobliskiej restauracji wybiegli klienci. Dlaczego biegli? Liczyli bowiem, że uda im się uniknąć płacenia rachunku. Nie spodziewali się pewnie, że gonić zaczną ich kelnerzy - podaje lokalny serwis rybnik.com.pl .Dalszy bieg wydarzeń zarejestrowała już kamera - jeden z kelnerów obezwładnił uciekiniera, drugi zadzwonił po policję. Jeden z klientów uciekł przed odważnymi kelnerami, ale mężczyzna, któremu nie udało się uciec, aż do przyjazdu policji nie dawał za wygraną. Cały czas wierzgał, szarpał się i przekonywał, by go wypuścić. Jak poinformowała policja, 31-letni uciekinier został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (176)
Zjedli obiad za 300 zł i zaczęli uciekać. Jednego z nich złapali kelnerzy [WIDEO]
Zaloguj się
 • cmac

  Oceniono 1 raz 1

  brawo dla panów kelnerów.
  2 ciekawe spostrzeżenia:
  - przechodnie mają to gdzieś, prawie nikt nie reaguje....
  - pan policjant wolnym ociezalym krokiem "wyskoczył z auta i pobiegł" pomoc obywatelowi w zatrzymaniu przestepcy... dramat.

 • 5alboalbo

  0

  To teraz łyse karzełki pracują w policji? Koniec świata.

 • lukask73

  0

  To w Rybniku kary za przestępstwa wymierza nie sąd, tylko policjant, i jest to kara grzywny?

 • blacinek

  0

  Gonili bo zapomnieli paragonu z kasy fiskalnej i kelnerzy stacili by szanse na wygranie tabletów

 • Pawel Brzana

  Oceniono 4 razy 0

  Gratuluje kelnerom zrobili robotę dla wszytskich niech się 2 razy zastanowią zanim zechcą się zabawić znowu w eat&run na zachodzie to jest znana zabawa zblazowanych gó...arzy których wprawdzie stać zeby zapłacić ale adrenalina wynikająca z sytuacji ich stymuluje i to o nią chodzi, jak widzimy ten koleś źle ocenił sytuację a jego wspólnik w zbrodni uciekł z pełnym brzuchem hahahahha wieśmaki

 • Pawel Brzana

  Oceniono 3 razy 3

  Ktoś powinien wyciągnąć konsekwencje w stosunku do policjanta który zamiast zając się zdarzeniem zabrał się do ograniczanie swobód obywatelskich przypadkowo napotkanej osoby która postanowiła nagrać funkcjonariuszy w akcji. Jak tak może policjant postępować, łamie prawo w sposób ewidentny, przecież to jest elementarna wiedza jeśli on tego nie wie to co on wie? Pewnie nic wie, być może nie ma też prawo jazdy i nie potrafi posługiwać się bronią może to ktos przebrany za policjanta?

 • Tymoteusz Chwistek

  Oceniono 4 razy -4

  ciekawe na jakie straty kelnerzy narazili restauracje, uciekajac z pracy :D ilus klientow musialo byc niezadowolonych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje