TVP zachęca do głosowania na Telekamerę dla... Piotra Kraśki

02.02.2016 16:54
Piotr Kraśko

Piotr Kraśko (ALBERT ZAWADA|Twitter.com/@TVP)

Choć były już szef "Wiadomości" Piotr Kraśko nie pracuje już w TVP już od kilku tygodni, to telewizja zachęca na Twitterze do głosowania za przyznaniem mu Telekamery. " Monty Python" - komentują internauci.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

"Czy Piotr Kraśko otrzyma wyróżnienie w kategorii: osobowość telewizyjna? Głosujcie!" - taki wpis pojawił się Twitterze Telewizji Polskiej wraz z grafiką, zachęcającą do głosowania na dziennikarza w kategorii "osobowość telewizyjna".

Kraśko jest jedną z pięciu osób nominowanych w tej kategorii do Telekamery "Tele Tygodnia". Takie poparcie ze strony TVP dziwi o tyle, że Kraśko był jedną z pierwszych osób, które odeszły z mediów publicznych po zmianie kierownictwa.Wpis TVP został skomentowany przez wielu użytkowników Twittera. "Najpierw zwalniacie, a potem zachęcacie do głosowania ? Monty Python", brzmi jeden z komentarzy."Proszę to usunąć! Pan prezes Kurski to widział?", wzywa pod wpisem Mateusz Janiczek z Forum Młodych PiS."Czy ktoś zhakował konto TVP, czy telewizja serio zachęca do głosowania na Piotra Kraśkę, którego wyrzuciła", pyta na Twitterze dziennikarz Michał Szułdrzyński.

"Wczoraj rzecznik Ministerstwa Sportu, dziś TVP. Czy to się dzieje naprawdę?! #himalajeobłudy", pisze z kolei poseł PO Borys Budka, nawiązując do sprawy rzecznika MSiT, który zrezygnował ze stanowiska po kontrowersyjnym wpisie na Twitterze.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (85)
Zaloguj się
 • eses2

  Oceniono 42 razy 24

  I tak ciągle gry i zabawy pod publiczkę, żadnej poważnej rozmowy, uczciwego podejścia do problemów - tylko Kraśki i Sraśki :)

 • razb1947

  Oceniono 24 razy 20

  Tego Kraske trzeba usunąć z mediów bo dostał dzikie oczy i dzieci się boją jak go zobaczą na ekranie telewizora.

 • sztucznypolak

  Oceniono 66 razy 18

  Zatem glosujmy na p. Krasko!
  Nie wazne, czy go lubimy.
  Tak po prostu, zeby wk...ic Kurskiego.

 • tomtg123

  Oceniono 58 razy 18

  I BARDZO DOBRZE. Głosujmy na Kraśkę, żeby ten dupek Kurski musiał wręczyć mu nagrodę.
  Nie ma lepszego sposobu na splunięcie w twarz Kurskiego niż głos na Kraśkę. :)

 • junkamm

  Oceniono 15 razy 13

  jedno dziecko musi chodzic głodne . jednemu sie daje drugi ma byc głodne i mdlec z głodu . tak postanowiło prawo i sprawiedliwosc . ostatni raz wygrali wybory podstepem . okłamali ludzi bo mają to w krwi od samego początku . wolą dac bogatemu człowiekowi i kupowac sobie łaskę u boga .

 • 1627cd1410

  Oceniono 25 razy 13

  ale jak tu wygrać z czarnym koniem (tfu! kotem) wszystkich gal prawicowych?!
  idę o zakład, że górnikiem, pielęgniarką i bankierem roku też zostanie mały poseł...
  Kraśkę odstawi w plebiscycie na najlepszego dziennikarza o milę.
  a propos... yarroo jest tak wszechmocny, że w biegu na 800m jako jedyny odstawił wszystkich o 3 okrążenia....

 • nalesniku

  Oceniono 24 razy 10

  To wręcz przerażające, jacy idioci i debile tworzą obóz rządzący

 • junkamm

  Oceniono 16 razy 10

  rydzyk jest juz tak bezszczelny z chciwosci że nawet sądzi sie . a prawo i sprawiedliwosc na siłe mu daje pieniądze . ciekawe co na to naród polski i sam papież franciszek bo juz sie pisze do papierza w tej sprawie . rydzyk jest tak chciwy ale bardzo bogatym człowiekiem że nie zważa nawet na głód nedze i samobójstwa z tego powodu polaków . co to za duchowny ? napewno naród wyjdzie na ulice to premier i prezydent mają to w banku . emeryci mają waloryzacjie w 2016 roku na znaczek pocztowy albo bardzo marną czekolade . 100 razy było juz lepiej za platformy obywatelskiej bo ci dali 32 zł miesiecznie chociaz też kradli ile sie dało. zarzekał sie p. duda zarzekała sie p. szydło że jak seniorzy pomogą wygrac im wybory to oni pomogą seniorom . kłamali .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX