Chciała "zdjąć kieckę" dla prezydenta Dudy. Teraz może zostać nową twarzą TVP

02.02.2016 14:21
Solarz może zostać nową twarzą TVP

Solarz może zostać nową twarzą TVP (Agencja Gazeta/Twitter: https://twitter.com/SolarzJoli)

Była rzeczniczka Kongresu Nowej Prawicy tydzień temu pisała na Twitterze, że jeśli prezydent przyjmie przysięgę od trzech sędziów TK, ona "zdejmie kieckę". W sobotę była na castingu dla nowych prezenterów TVP

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jolanta Solarz może zostać nową prezenterką Telewizji Polskiej.Jak poinformował portal Press.com , była rzeczniczka Kongresu Nowej Prawicy w sobotę wzięła udział w próbach kamerowych dla nowych twarzy TVP.

Solarz w ostatnich wyborach prezydenckich pracowała jako rzeczniczka prasowa kandydata Kongresu Nowej Prawicy, Jacka Wilka. Zasłynęła jednak czymś zupełnie innym.

Tydzień temu wrzuciła na swojego Twittera zdjęcie w eleganckiej sukience, zapowiadając, że jeśli prezydent Andrzej Duda przyjmie przysięgę od trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego, to zamieści również fotografię "bez kiecki". O całej sprawie portal Gazeta.pl informował już wcześniej .

Historia kontrowersyjnego postu ma jednak dalszy ciąg. Twitterowi znajomi Solarz zasugerowali, żeby oznaczyła w poście prezydenta, na co ta odparła, że Andrzej Duda już ją "obserwuje". Chwilę później post zamieścił sam Duda - napisał, że śledzi Solarz na Twitterze "uważnie". Czy miała być to aluzja do zapowiadanego "zdjęcia bez kiecki"?Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (262)
Zaloguj się
 • 31.februarius

  Oceniono 82 razy 64

  "Jolanta Solarz może zostać nową prezenterką Telewizji Polskiej.Jak poinformował portal Press.com , była rzeczniczka Kongresu Nowej Prawicy w sobotę wzięła udział w próbach kamerowych dla nowych twarzy TVP."

  Ach "to" się teraz nazywa "próby kamerowe" ...

 • mistrzglobusa

  Oceniono 55 razy 51

  Najważniejsze zaistnieć w mediach :-)

 • hiszpan25

  Oceniono 55 razy 51

  pytanie zatem czy ta nowa twarz TV bedzie sie w kiecce pokazywac czy bez niej? :)

 • kagwo77

  Oceniono 126 razy 32

  Nie chciałbym być żoną Dudy. Pamiętacie, jak ślinił się do Ogórkowej na inauguracji prezydentury? Lepsze miny ‒ w stylu wiecznego prawiczka ‒ robił tylko Ziobro.

 • antropoid

  Oceniono 70 razy 28

  Biorąc pod uwagę poziom piss-iorów i ich nawilżających "dziennikarzy" - ma dziewczyna duże szanse :)

 • wicipinski

  Oceniono 43 razy 23

  A próby kamerowe były w kiecce, czy bez kiecki? Może pierwsze w historii TVP nagie fakty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje