Kto wygwizdał premier? Karnowski już wie. I nawet nie zgadniecie, po czym to "poznał"

01.02.2016 13:23
Beata Szydło wygwizdana przez kibiców

Beata Szydło wygwizdana przez kibiców (Fot. Łukasz Krajewski/ Agencja Gazeta)

Gwizd Niemców ma "inny akcent"? Najwidoczniej - a przynajmniej tak twierdzi redaktor naczelny tygodnika "wSieci" Jacek Karnowski. Tę wymianę zdań po prostu trzeba przeczytać.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Beata Szydło została wygwizdana podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej; gdy premier wręczała medale zwycięzcom finałowego meczu, na hali rozległy się gwizdy i buczenie.Prawicowe media za incydent obwiniają niemieckich kibiców. "Propaganda rozsiewana za granicą przez liberalnych polityków (również tych z Polski) zbiera swoje żniwo" - oburza się portal wPolityce.pl w artykule zatytułowanym "Niesamowita bezczelność Niemców! Kibice zza Odry wygwizdali premier Beatę Szydło po finale mistrzostw Europy w piłce ręcznej!".

To właśnie ten tekst umieścił na swoim profilu Jacek Karnowski. "Kibice zza Odry wygwizdali premier Beatę Szydło po finale ME w piłce ręcznej. Czy ZDF o tym poinformuje?" - napisał. A pytanie, skąd to wie, odpowiedział krótko: "Ich gwizdy mają inny akcent".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (468)
Zaloguj się
 • ergosumek

  Oceniono 315 razy 211

  "Beata Szydło została wygwizdana podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej; gdy premier wręczała medale zwycięzcom finałowego meczu, na hali rozległy się gwizdy i buczenie."
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Czyli jest tak: premier Szydło zaczyna wręczać Niemcom medale i nagle słychać gwizdy.
  Skąd wiadomo, że gwizdano na premier Szydło, a nie na Niemców?
  Były jakieś imienne okrzyki, np. precz z Szydło, niech żyje Schetyna?

 • 1kom1

  Oceniono 328 razy 194

  Jaki wy, zwolennicy gwizdów sobie wyobrażacie/życzycie rozwój wypadków? Kaczyński - precz, Szydło - precz, Duda - precz, tak? I co, przychodzi Kopaczowa albo inny Schetyna i oświadcza co kwartał że przyjmujemy kolejne 5000 "uchodźców" ..., albo i 10 000, "bo trzeba wykazać solidarność"... . Nawet Niemcy uważają migrantów za największy problem europejski od zak. 2 wojny świat.! I my mamy sobie taki strup zafundować? Jak chcecie zmusić PO i Petruwszczyków do zamknięcia granic?Niech nikt nie wyjeżdża z argumentem że zaraz uciekną do Niemiec, już Niemcy przypilnują żeby tu zostali .., poza tym czy nie było tak że przed 2 wojną 1/3 ludności była nie-polska i że z tego faktu wynikały nie tylko korzyści? Jaki PIS jest każdy widzi ale akurat w tym superważnym zagadnieniu jest pożyteczny ...., a jakieś TK i inne zawsze będzie można odkręcić ...

 • karasek432

  Oceniono 329 razy 183

  Tą sprawę może rozwiązać tylko Antek specjalista od wybuchów niezadowolenia.

 • 1kom1

  Oceniono 266 razy 182

  Jak spytano Adenauera dlaczego w jego rządzie jest tylu nazistów odpowiedział: "nie wylewa się brudnej wody jak nie ma czystej ..."

 • lethal_devotion

  Oceniono 139 razy 59

  Złotousty Jacuś - faworyt władzy.

 • tom_aszek

  Oceniono 56 razy 40

  "odpowiedział krótko: "Ich gwizdy mają inny akcent"."

  Powiem więcej - niektórzy gwizdali nawet z umlautem, a to już wyjątkowa bezczelność! :))

 • taglinda

  Oceniono 270 razy 30

  Niemiecki gwizd jest twardy, gardłowy, ma wyraźne "r" i długie "s", jest aryjski, europejski (to inwektywa) i antypolski.
  Polski gwizd na widok Pasztetowej jest fizycznie niemożliwy, gdyż ponieważ albowiem Pasztetowa jest emanacją polskości i jako taka powinna być pomnikowana jak francuska Marianna z nagim biustem, i żaden Polak organicznie nie jest zdolny do gwizdania na jej widok. A Prawdziwi Polacy to już w ogóle doznają ekstazy w jej obecności.

  no dobra. żartowałem.

 • student_zebrak

  Oceniono 28 razy 28

  tak trudno przyznac, ze to jednak "niewdzieczni" rodacy?
  Panie Karnowski, niemieckim kibicom to polska premierka dynda kilem kitu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje