Premier Szydło wygwizdana. Jak zareaguje PiS? Kiedy gwizdano na polityka PO...

Jacek Sasin | Premier Szydło na meczu

Jacek Sasin | Premier Szydło na meczu (Agencja Gazeta)

Beata Szydło została wygwizdana podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej, za co prawicowe media obwiniły niemieckich kibiców. Gdy jednak chodziło o polityków PO, PiS znajdowało wiele zrozumienia dla gwiżdżących.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W momencie gdy Beata Szydło wręczała medale zwycięzcom finałowego meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej, na hali rozległy się gwizdy i buczenie.

Prawicowy serwis Niezależna.pl szybko znalazł winnych i napisał o "bezczelności niemieckich kibiców". To właśnie oni mieli wygwizdać premier Szydło.

"Spontaniczna reakcja"

Tymczasem wróćmy do 2012 roku. Jak co roku, pierwszego sierpnia odbywały się uroczystości związane z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Prezydent Warszawy została wówczas wybuczana i wygwizdana.

Jacek Sasin oświadczył wówczas, że te zachowania "rozumie". - Szczerze mówiąc jak słucham pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz, która oburza się, że została wygwizdana, czy wybuczana w jednym czy drugim miejscu, to muszę powiedzieć, że są do dla mnie jakieś absolutne Himalaje hipokryzji -komentował polityk PiS.

- Młodzi ludzie mają swoje racje i wiedzą sami, co mają robić. Politycy PO przekonują, że to wina PiS, ale moim zdaniem to było takie spontaniczne zachowanie ludzi, którzy bardzo emocjonalnie przeżywają to, co się dzieje w Polsce. I od razu chce się ich zaszufladkować politycznie - wyjaśniał.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (269)
Premier Szydło wygwizdana. Jak zareaguje PiS? Kiedy gwizdano na polityka PO...
Zaloguj się
 • piotr wnyk

  Oceniono 2 razy -2

  Jeśli tak histerycznie reaguje nasz odwieczny wróg Niemcy, świadczy to dobrze o naszym rządzie tak trzymać.
  Polscy kibice są polskimi patriotami i jestem pewien na 100%, że popierają rząd Pani premier Szydło. A wy którzy jesteście tak bardzo proeuropejscy i antypolscy emigrujcie masowo za granicę i żyjcie sobie zaczipowani elektronicznie w tym Eurokołchozie.
  Czego z całego serca wam życzę.

 • edek80123

  Oceniono 2 razy 2

  Ale czego tu się dziwić ? Kibice nie gwizdali na sportowców którzy pokonali ich drużynę... Wysłał Naczelnik marionetkę żeby wręczyła nagrody to kibice pokazali co o tym myślą... Zasłonić cały ten cyrk 500 zl na dziecko ciężko będzie

 • Jan Malachowski

  Oceniono 2 razy 2

  Niemcy w panice. Szykuje sie 15 mln zakamuflowanych Niemcow na przyjazd

 • siostra_burzy1

  Oceniono 2 razy 2

  Warto być przyzwoitym, panie Sasin.

 • betka36

  Oceniono 4 razy 4

  I jak Ci w tym głupim ryju,menelu?

 • Irena Urbańska

  Oceniono 5 razy 5

  No i jak panie Sasin? Jak smakują himalaje hipokryzji ? Nosil wilk razy kilka, ponieśli i wilka ?

 • ukos

  Oceniono 3 razy 3

  Jak zareagują? To przecież proste. Jak prawie i sprawiedliwie bucom, to susnie bucom, a jak nieprawie i niesprawiedliwie, to niesusnie bucom, ach jak tez okropnie niesusnie!!!

 • maga1960

  Oceniono 4 razy 4

  Niech sie przyzwyczajaja PISuary takich sytuacji bedzie wiecej!!!!!

 • scarletscarab

  Oceniono 4 razy 4

  A co ta kobieta ma wspolnego z pilka reczna, zeby wreczac medale? Niech jej gwizdza, choc z tego co widac, to pisy na wszystko gwizdza i rozpieprzeja kraj dalej. Przy okazji wdrapujac sie na Olympus Mons hipokryzji, bo Himalaje to za niskie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje