Szydło wygwizdana podczas wręczania medali na finale ME w piłce ręcznej [WIDEO]

31.01.2016 19:41
Beata Szydło podczas finału ME w piłce ręcznej w Krakowie

Beata Szydło podczas finału ME w piłce ręcznej w Krakowie (fot. ukasz Krajewski / Agencja)

W momencie gdy Beata Szydło wręczała medale zwycięzcom finałowego meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej, na hali rozległy się gwizdy i buczenie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jak podali dziennikarze serwisu Sport.pl, zgromadzona w Krakowie publiczność wygwizdała Beatę Szydło. Polska premier weszła na boisko, by uhonorować zwycięską reprezentację Niemiec. Wtedy rozległy się gwizdy.- Gwizdy roznosiły się po Tauron Arenie w momencie, gdy spiker przedstawił po angielsku szefową rządu, wychodzącą do ceremonii dekoracji najlepszych drużyn - poinformował Andrzej Klemba, dziennikarz Sport.pl.Incydent odnotowali również kibice.O zajściu pisze też niemiecka społeczność na Twitterze. Jeden z internautów zauważa, że "sport powinien stać na pierwszym planie""Niezależna.pl" szybko znalazła winnych:Odpowiedź na to miał niezawodny Marek Migalski:Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (845)
Zaloguj się
 • nieadekwatna

  Oceniono 262 razy 248

  Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. A było się nie pchać, Beatko...

 • mzimin

  Oceniono 253 razy 233

  No cóż nie pozostaje nic innego, sejm musi uchwalić ustawę delegalizującą piłkę ręczną i gwizdanie

 • dorotha2

  Oceniono 261 razy 233

  "sport powinien stać na pierwszym planie", ale gdy politycy się do niego pchają, to niestety zaczyna schodzić na plan drugi...

 • estera1538

  Oceniono 202 razy 184

  Ciekawe, że jak gwizdali na Tuska czy Komorowskiego i to nawet na cmentarzu, wtedy żaden prawicowy dziennikarz się nie oburzał, że tak nie przystoi. Nie wiem, ale obecnie "prawicowość" w Polsce, to naprawdę jakiś odmienny stan świadomości.

 • kenzo77

  Oceniono 141 razy 137

  No cóż, elektorat m.in. premier Szydło potrafili wygwizdać i wybuczeć Ścibora-Rylskiego czy Bartoszewskiego na Powązkach... Czyżby znowu filozofia Kalego - my możemy, ale nas nie mogą.

 • rejkawik

  Oceniono 138 razy 136

  Mogła medale wręczyć u Rydzyka - tam gwizdów - póki co - by nie było.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje