Szydło wygwizdana podczas wręczania medali na finale ME w piłce ręcznej [WIDEO]

Beata Szydło podczas finału ME w piłce ręcznej w Krakowie

Beata Szydło podczas finału ME w piłce ręcznej w Krakowie (fot. ukasz Krajewski / Agencja)

W momencie gdy Beata Szydło wręczała medale zwycięzcom finałowego meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej, na hali rozległy się gwizdy i buczenie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jak podali dziennikarze serwisu Sport.pl, zgromadzona w Krakowie publiczność wygwizdała Beatę Szydło. Polska premier weszła na boisko, by uhonorować zwycięską reprezentację Niemiec. Wtedy rozległy się gwizdy.- Gwizdy roznosiły się po Tauron Arenie w momencie, gdy spiker przedstawił po angielsku szefową rządu, wychodzącą do ceremonii dekoracji najlepszych drużyn - poinformował Andrzej Klemba, dziennikarz Sport.pl.Incydent odnotowali również kibice.O zajściu pisze też niemiecka społeczność na Twitterze. Jeden z internautów zauważa, że "sport powinien stać na pierwszym planie""Niezależna.pl" szybko znalazła winnych:Odpowiedź na to miał niezawodny Marek Migalski:Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
 • Okładki tygodników "Imperium zła nas nie pokona", mówi Beata Szydło "wSieci", a "Do Rzeczy" prześwietla Dukaczewskiego [W TYGODNIKACH]
 • Beata Szydło pisze list do kibiców Dobra zmiana, lustracja, walka z antypolonizmem. Szydło odpowiada na apel kibiców
Komentarze (845)
Szydło wygwizdana podczas wręczania medali na finale ME w piłce ręcznej [WIDEO]
Zaloguj się
 • dokowski

  Oceniono 3 razy 1

  W wyborach głosujemy na najpodlejszych z podłych, jak to ktoś mądry powiedział... tylko po co? Może po to, żeby móc na nich gwizdać, nimi gardzić i czuć się od nich lepszym. My Polacy mamy taką cechę narodową, że politykami i władcami gardzimy - tego nauczyliśmy się już dawno, gdy caryca Katarzyna, żeby nas poniżyć, posadziła na polskim tronie prostytutkę - Poniatowskiego. Zreszta już dawniej często wybieraliśmy sobie na króla najgorszą ciotę, żeby nie umiał rządzić i nie zagrażał Złotej Wolności.

 • barbarakacka

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Premier myślę, że trochę zarozumialstwa i pychy z Pani zeszło. Pani mina - bezcenna.

 • tomek-62

  Oceniono 1 raz 1

  Polityczna hiena wykorzysta kazda okazje zeby zapunktowac w rankingach. Imprezy sportowe i pogrzeby najlepiej sie do tego nadaja.Zmienia tylko maski, z glupawym usmieszkiem na smutek i powage.

 • brute_firepower

  0

  E tam, normalka, jak grałem w Civilization i budowałem różne fajne rzeczy dla ludności, to też mi poparcie spadało, bo podatki podnosiłem, i bunty były,
  co, myślicie, że PiS umie lepiej rządzić prawdziwym krajem? Nie wydaje mi się...

 • mczes57

  Oceniono 6 razy -4

  Świadczy tylko o braku kultury ludzi którzy tego się tego dopuścili.KOD przeniósł się na hale sportowe,bo na ulicach zimno.

 • jkpo1

  Oceniono 4 razy 2

  Zdziwiona, na szacunek trzeba sobie zasłużyć !!! Obiecane 500 zł to nie wszystko !!!

 • mczes57

  Oceniono 7 razy -5

  To tylko świadczy o tych którzy to zrobili. Pani premier nikogo nie wygwizdała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje