"Imperium zła nas nie pokona", mówi Beata Szydło "wSieci", a "Do Rzeczy" prześwietla Dukaczewskiego [W TYGODNIKACH]

Okładki tygodników

Okładki tygodników (Fot. Gazeta.pl)

Premier Beata Szydło wyznaje braciom Karnowskim "wSieci": "Najgorsze za nami. Wprowadzimy niezbędne Polsce zmiany". O czym jeszcze przeczytamy w najnowszych numerach tygodników?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasW "Do Rzeczy" prof. Sławomir Cenkiewicz o ukrytych teczkach gen. Marka Dukaczewskiego, b. szefa WSI. "Dukaczewski już po wolnych wyborach w 1989 r. szkolił się w instytucji wywiadu wojskowego ZSRS. Następnie został wysłany do Norwegii, żeby rozpoznać potencjał NATO", pisze historyk.

Poza tym w tygodniku rozmowa z ministrem Zbigniewem Ziobrą o reformie prokuratury i sądownictwa, a także uzasadnienie nowej ustawy medialnej. Z dokumentu wynika, że PiS porzuciło plany utworzenia tzw. mediów narodowych. Więcej>>>

W najnowszym "Newsweeku" internetowy hejt. "Od wielu miesięcy polski internet zmaga się z potężną falą trollingu i hejterstwa, która coraz częściej jest wymierzana w konkretne osoby, organizacje czy instytucje. Zwłaszcza, kiedy tematem dyskusji jest polityka. Hejtują obie strony - i prawica, i lewica. Kto stoi za nienawistnymi komentarzami? Dlaczego powstają? Ile kosztuje opłacenie 'profesjonalnego' hejtera?" O tym wszystkim w artykule "Hejterzy bez zahamowań" Renaty Kim.

W tygodniku także o taśmach, na których nagrany jest wicepremier Mateusz Morawiecki i o tym, jak KOD będzie walczył o demokrację. Więcej>>>

"Wprost" skupia się na wyborach Człowieku Roku. Nagrody czasopisma zostaną wręczone już jutro. Wśród nominowanych Andrzej Duda, Beata Szydło i Jarosław Kaczyński. Ale także Paweł Kukiz i Ryszard Petru. A spoza świata polityki - Robert Lewandowski.

Na okładce nowego numeru "wSieci" Beata Szydło woła "Jasna strona to my!". W środku wywiad z premier przeprowadzają bracia Karnowscy. - Najgorsze za nami. Zrobimy co obiecaliśmy bez względu na siłę ataku i moc grillowania - mówi Szydło. - Szantażom nie ulegnę. Wprowadzimy zmiany niezbędne Polsce, jesteśmy odporni i pełni determinacji. Imperium zła nas nie pokona - podkreśla.

Ponadto Łukasz Warzecha rozmawia z Leszkiem Millerem, a Jan Rokita analizuje sylwetkę Grzegorza Schetyny. W numerze również relacja z gali Człowiek Wolności Tygodnika "wSieci" 2015, którą uzupełnia tekst laudacji na cześć prezydenta Andrzej Dudy, wygłoszonej przez Piotra Zarembę. Więcej>>>Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (140)
"Imperium zła nas nie pokona", mówi Beata Szydło "wSieci", a "Do Rzeczy" prześwietla Dukaczewskiego [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • rezun-one

  0

  Czyli rozprawy z generałami część następna.
  Pierwsza była przy pomocy "Kasy" druga pod Smoleńskiem, co teraz wymyślą?
  Nie prościej by było ich rozwalić na poligonie?

 • razb1947

  0

  Już nie długo będą po kolei rozliczani

 • jan_sobczak1

  Oceniono 1 raz 1

  Lewackie bydło i Berlińskie dziwki w odwrocie. Nie ma się czym przejmować pani premier.

 • matuniak2

  Oceniono 1 raz -1

  Najgorsze jednak przed wami, jak przyjdzie zapłacić za łamanie prawa i niszczenie demokracji.

 • zyks

  Oceniono 4 razy 2

  "Imperium zła nas nie pokona"! A niby jak ma ono pokonać niezwyciężoną Beatę Wielką, niedawno narodzonego Nowego Lidera Europy! Majteczki w kropeczki haha haha ha!

 • almir_almir

  Oceniono 4 razy 2

  Alez Pani Premier...!!!
  Imperium zla zobaczy Pani stojac przed lusterm lub patrzac na kolegöw z wlasnego stronnictwa w sejmie!!!
  Lord Vader Panstwa imperium nosi tytul PREZESA.

 • osservatorepissore2015

  Oceniono 3 razy 1

  Pani przypięta do broszki za dużo się Gwiezdnych Wojen naoglądała ...

 • aker66

  Oceniono 3 razy 1

  imperium zła nas nie pokona - nie rozumiem wypowiedzi pani premier. Dlaczego i z jakiego powodu pis miałby ich pokanać. Ona chyba zapomniała że jest rządem właśnie z ramienia PIS. Wszystko to wygląda na pomroczność jasną

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 3 razy 1

  cenckiewicz to taki profesor jak klempa prawnik,oboje przyszywani.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje