"Imperium zła nas nie pokona", mówi Beata Szydło "wSieci", a "Do Rzeczy" prześwietla Dukaczewskiego [W TYGODNIKACH]

31.01.2016 17:22
Okładki tygodników

Okładki tygodników (Fot. Gazeta.pl)

Premier Beata Szydło wyznaje braciom Karnowskim "wSieci": "Najgorsze za nami. Wprowadzimy niezbędne Polsce zmiany". O czym jeszcze przeczytamy w najnowszych numerach tygodników?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasW "Do Rzeczy" prof. Sławomir Cenkiewicz o ukrytych teczkach gen. Marka Dukaczewskiego, b. szefa WSI. "Dukaczewski już po wolnych wyborach w 1989 r. szkolił się w instytucji wywiadu wojskowego ZSRS. Następnie został wysłany do Norwegii, żeby rozpoznać potencjał NATO", pisze historyk.

Poza tym w tygodniku rozmowa z ministrem Zbigniewem Ziobrą o reformie prokuratury i sądownictwa, a także uzasadnienie nowej ustawy medialnej. Z dokumentu wynika, że PiS porzuciło plany utworzenia tzw. mediów narodowych. Więcej>>>

W najnowszym "Newsweeku" internetowy hejt. "Od wielu miesięcy polski internet zmaga się z potężną falą trollingu i hejterstwa, która coraz częściej jest wymierzana w konkretne osoby, organizacje czy instytucje. Zwłaszcza, kiedy tematem dyskusji jest polityka. Hejtują obie strony - i prawica, i lewica. Kto stoi za nienawistnymi komentarzami? Dlaczego powstają? Ile kosztuje opłacenie 'profesjonalnego' hejtera?" O tym wszystkim w artykule "Hejterzy bez zahamowań" Renaty Kim.

W tygodniku także o taśmach, na których nagrany jest wicepremier Mateusz Morawiecki i o tym, jak KOD będzie walczył o demokrację. Więcej>>>

"Wprost" skupia się na wyborach Człowieku Roku. Nagrody czasopisma zostaną wręczone już jutro. Wśród nominowanych Andrzej Duda, Beata Szydło i Jarosław Kaczyński. Ale także Paweł Kukiz i Ryszard Petru. A spoza świata polityki - Robert Lewandowski.

Na okładce nowego numeru "wSieci" Beata Szydło woła "Jasna strona to my!". W środku wywiad z premier przeprowadzają bracia Karnowscy. - Najgorsze za nami. Zrobimy co obiecaliśmy bez względu na siłę ataku i moc grillowania - mówi Szydło. - Szantażom nie ulegnę. Wprowadzimy zmiany niezbędne Polsce, jesteśmy odporni i pełni determinacji. Imperium zła nas nie pokona - podkreśla.

Ponadto Łukasz Warzecha rozmawia z Leszkiem Millerem, a Jan Rokita analizuje sylwetkę Grzegorza Schetyny. W numerze również relacja z gali Człowiek Wolności Tygodnika "wSieci" 2015, którą uzupełnia tekst laudacji na cześć prezydenta Andrzej Dudy, wygłoszonej przez Piotra Zarembę. Więcej>>>Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (140)
Zaloguj się
 • dryl1

  Oceniono 99 razy 77

  A u antysemity Lis numer bez tropienia przodków Żydowskich. To chyba jak u Grupińskiego plotki o pogonieniu Go z Newsweeka na rzeczy. A i jeszcze jak zwykle u Lisa w trudnym momencie choroba, ale to już chyba wiadomość od Jarosława Kurskiego, prywatnie brata bulteliera.

 • right33

  Oceniono 143 razy 75

  Zdrajca Dukaczewski pobiera kilkadziesiąt tysięcy emerytury, a jego ofiary po kilkaset złotych, ot sprawiedliwość

 • mm0427

  Oceniono 58 razy 44

  Imperium zła oczywiście, że nie pokona partii pani Beaty. Ale imperium dobra może jednak powinni zacząć się bać :)

 • dziadekjam

  Oceniono 51 razy 41

  "Imperium zła nas nie pokona", mówi Beata Szydło
  =====================================
  StraSzydło przeciw Rydzykowi?!

 • my_kroolik

  Oceniono 126 razy 34

  Trzeba mieć naprawdę nieźle zryty mózg, żeby 25 lat po upadku komunizmu, nadal jarać się teczkami. Cały ten PIS żyje przeszłością, a przyszłość Polski ich nie obchodzi

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 110 razy 30

  Beata Szydło to marionetka w rekach psychicznego Jarka, może sobie wołać o co chce i tak to nie ona podejmuje decyzje, ktoś jej to powinien w końcu uświadomić..
  a tak poza tym w tym tygodniu PiS jeszcze raz mówi obywatelom Polski: jak się wam nie podoba sponsorowanie Rydzyka to możecie nas cmoknąć w dudę

 • artau

  Oceniono 45 razy 27

  Cenckiewicz, czemu omijasz regał z materiałami na literę B. Jak TW Balbina? Zachowujesz się jak najemna łachudra. Żadnej teczki świrów z piss? a prokurator pzpr? załgany płatny kłamco, z pewnością czeka Cię wiele nieprzespanych nocy. Ze wstydu !!!

 • szach-mat0

  Oceniono 36 razy 24

  Zło tkwi w was PiSie, a nie reszcie narodu.Sądzę, że za cztery lata powrócimy do demokracji i odzyskamy spokój. Jak to moze być, że Państwowa Komisja Wypadków Lotniczych będzie podlegać Macierewiczowi ? I żenada i zamordyzm.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje