Starcie profesora z Radia Maryja i prawicowej publicystki. To trzeba zobaczyć [WIDEO]

"Niezwykle smakowita" - tak reklamuje tę rozmowę Ewa Stankiewicz. I ma rację. O katastrofę smoleńską pokłóciła się z prof. Bogusławem Wolniewiczem. Było ostro.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Tego chyba nigdy się nie spodziewał. Do swojego programu "Otwartym tekstem" w Telewizji Republika Ewa Stankiewicz zaprosiła prof. Bogusława Wolniewicza. Dziennikarka na swojej stronie pisze, że rozmowa była "niezwykle smakowita". Ale "zakończona - niestety - przed czasem". Dlaczego? Zobaczcie sami. Najważniejsza część zaczyna się około 8:32, gdy Stankiewicz mówi, że prezydenta Kaczyńskiego i inne ofiary katastrofy smoleńskiej "zabito". Przygotujcie popcorn.Stankiewicz w programie powiedziała o ataku Rosji na Polskę w 2010 r. - Jaki był atak na Polskę? - zdumiał się Wolniewicz. Dziennikarka forsowała tezę, że w Smoleńsku doszło do zamachu. Co na to jej gość? - Domniemania jakichś podejrzanych profesorków z Ameryki, pies z kulawą nogą o nich nie słyszał - ocenił. - Na profesorach ja się lepiej znam niż pani - dodał filozof.

Stankiewicz próbowała dowodzić podczas rozmowy z Wolniewiczem, że w Smoleńsku doszło do zamachu. - Pani powtarza karygodną bujdę! - oburzył się profesor. Po kilkuminutowej wymianie zdań opuścił studio.Prof. dr hab. Bogusław Wolniewicz to znany filozof, częsty gość Radia Maryja i TV Trwam, jego teksty publikuje m.in. "Najwyższy Czas!" i "Nasz Dziennik". Ewa Stankiewicz to z kolei znana prawicowa publicystka i dziennikarka, słynąca m.in. z promowania teorii zamachu smoleńskiego, która podważa wnioski profesjonalnych śledczych. Reżyserka i scenarzystka filmowa, autorka filmu "Trzech kumpli". Publikuje i występuje w prawicowych mediach, m.in. TV Republice.

Komisja Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego orzekła, że prezydencki tupolew rozbił się 10 kwietnia 2010 r., ponieważ leciał za nisko, za szybko, w gęstej mgle, bez kontaktu wzrokowego z ziemią. Załoga samolotu popełniła błędy i złamała procedury. W raporcie nie ma słowa o tym, że katastrofa mogła być wynikiem celowego działania.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (1128)
Starcie profesora z Radia Maryja i prawicowej publicystki. To trzeba zobaczyć [WIDEO]
Zaloguj się
 • pull_up

  0

  Dziadek wyjebał trzeźwą akurat Ewę w dupę bez mydła i z zaskoczenia :-D

 • belg5

  Oceniono 1 raz 1

  Ona - Stankiewicz m- powinna sie schować do mysiej dziury a nie reklamować rozmowę. kompromitacja sekciarki!

 • stachkaz47

  Oceniono 1 raz 1

  Mąż tej STANKIEWICZ -Duńczyk - jakiś SUUUKINNNSEN -jest ważnym zagranicznym EKSPERTEM w "nowej" KOMISJI MACIEREWICZA,
  PODOBNO TO bardzo NIEZALEŻNY EKSPERT.

 • 0

  Taaaaak, cóż dodać co ująć? W sprawach światopoglądowych i pojmowaniu mechanizmów politycznych "kręcących" światem jestem od Profesora bardzo daleko, ale jego mocno uzasadnione opinie w przynajmniej w dwóch sprawach wzbudzają mój szacunek: 1. Oczywiście jego pogląd na temat bredni o zamachu na prezydenta Kaczyńskiego 2. Jego uzasadniona opinia o Macierewiczu jako wybitnym szkodniku w każdej dziedzinie jakiej się dotknie; wcale mnie nie cieszy opinia Profesora że Macierewicz może rozsadzić PiS, którego jestem ideowym przeciwnikiem, ale szkody jakie Macierewicz poczyni (nie tylko polityczne przez drażnienie rosyjskiego niedźwiedzia) będą nieodwracalne. Czego nawet preziowi nie życzę.

 • dokowski

  Oceniono 2 razy 2

  Rydzyk, RM i Trwam to enklawa Szatana - każdy uczciwy katolik doskonale wie, każde czyste serce czuje, że sekta Rydzyka to sekta wroga

 • ciemnowszedzie

  Oceniono 2 razy 2

  nieźle pierdonięta baba

 • tygrys102

  Oceniono 4 razy 4

  te, stankiewicz,jakie leki przestałaś brać...pyta się psychiatra...

 • zbogusz

  Oceniono 5 razy 5

  Panie profesorze - z durnymi pisowskimi pojebańcami się nie rozmawia bo to uwłacza normalnemu człowiekowi!

 • Bozena Sokolowska

  Oceniono 8 razy -8

  DZiadek uciek ,bo bolala go prawd jest blizeii dolka jak stolka. a Stankiewicz bardzo mnie sie podobala dala dobry wycisk dzidowi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX