Trwa posiedzenie Sejmu. Na sali dużo emocji [TRANSMISJA Z SEJMU]

28.01.2016 17:22
Sejm

Sejm (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

W Sejmie trwa debata nad ustawą o prokuraturze, a także nad budżetem na 2016 rok. Na miejscu jest nasz reporter.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W Sejmie nadal gorąco. Po pierwszym czytaniu obywatelskiego projektu zmiany finansowania lekcji religii, posłowie zajęli się ustawą o prokuraturze. Odbędzie się również głosowanie nad budżetem państwa na 2016 roku.

W Sejmie nadal gorąco. Obrywa się szczególnie Zbigniewowi Ziobrze - oglądajcie na żywo

Posted by Gazeta.pl on 28 styczeń 2016


Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (124)
Zaloguj się
 • boguslawbch6808

  Oceniono 56 razy 20

  Pierwszej czytanie obywatelskiego projektu "świeckiej szkoły"
  =======================================================================
  A nie wrzucili do niszczarki tak jak poprzednicy?

 • ador43

  Oceniono 35 razy 19

  My to zbrodnicze bydlo katolickie finansujemy.Redemptorysci,integralna czesc zbrodniczegowzgledem Narodu Polski kosciola katolickiego.W roku1808 Sejm Polski zakazal na ZAWSZE dzialalnosci tychzbrodniarzy w granicach Polski,pytacie za co,byl to najbardziej aktywny w szpiegowaniu Polski na rzecz zaborcow zakon katolicki.Na ZAWSZE,jaka musiala byc wina tychzbrodniarzy.Jeden z zaborcow,Car ,wyslal papiezowi podziekowanie za "PRYWISLANSKIJ KRAJ";DOLACZYL DO TEGO PISEMNEGO PODZIEKOWANIA KILKA TON ZLOTA ;KTORE ZBIERALI POLACY ZESLANI NA SYBERIE,mozna je zobaczyc m.i.na sufitach sal watykanskich w ksztalcie rozet,Tysiecy rozet na ktorych osadzone sa miliardy krzywd jakie zbrodniarze watykanycy(polski kosciol katolicki) sprowadzal na naszych przodkow przez ponad 120 lat.Tyle krzywd a nasze Rzady dotuja to zbrodniczekatolickie bydlo.Mam nadzieje ze kiedys to sie skonczy i wola naszych przodkow bedzie respektowana.Na ZAWSZE to bydlo redemptorystyczne bedzie musialo opuscic nasze granice.Precz finansowaniu zbrodniczegokosciola katolickiego.

 • boguslawbch6808

  Oceniono 65 razy 19

  Liberalna PO przez 5 lat nic w tej sprawie nie zrobiła a teraz obłudnie chcecie zmian za rządów konserwatystów?

 • fakiba

  Oceniono 57 razy 19

  Na koniec tego czytania pisiory przegłosują podwyżki dla katechetów , a jak jest nim klecha to dostanie podwójną podwyżkę

 • jakubg23

  Oceniono 20 razy 18

  A wprowadził religię boga Jahwe nie kto inny jak mąż stanu Tadeusz Mazowiecki próbując się przypodobać się klerowi przed przegranymi i tak wyborami. Pan Tadeusz do dzisiaj pali na stosie miliardy, których później brakuje na rozwój umysłowy naszego kraju. Ale co tam, mitologia pustynnych koczowników jest ważniejsza niż rozwój. Kiedy się skończy ten ciemnogórd?

 • antylitania_chwili

  Oceniono 19 razy 17

  Religia w szkole - pierwsza lekcja hipokryzji. Na biologii odpowiadasz o ewolucji - a na religii, że 'pambóg' nas stworzył. Na historii bitwę Warszawską wygrywamy dzięki kryptologom - na religii Matka Boska bolszewików przegania. Na WOSie recytujesz, że masz wolność wyznania, a na religii, że tylko jedna wiara jest słuszna. Et cetera, et cetera... i jak wy chcecie wychować samodzielnie myślących ludzi, jak od najmłodszych lat ich w dwulicowości ćwiczycie?

 • mttt27

  Oceniono 24 razy 16

  Koscioł stan na finansowanie religii. Biskup Nycz powiedział , że KRK z samej tacy, tylko z niedziel rocznie zbiera ponad 6 miliardów (TAK MILIARDÓW) zł. Koszty nauki religii to tylko 1/4 tej tacy tylko z niedziel. Episkopat polski rocznie przelewa prawie 1 miliard euro do banku Watykan. Stać nas utrzymywać przedstawicieli obcego państwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje