Zamieścił filmik z Dudą, policja weszła mu do mieszkania. Wiceminister: 'To wygląda jak dywersja'

27.01.2016 14:53
Kadr z filmiku

Kadr z filmiku (Youtube.com/Zabawny Kuc)

Dziś rano policja przeszukała mieszkanie internauty podejrzewanego o "znieważenie prezydenta RP" i skonfiskowała jego laptopa. Powód? Zamieścił na Facebooku prześmiewczy film pt. "Pijany prezydent Andrzej Duda kradnie kwiaty spod pomnika Romana Dmowskiego".
Komentarze (733)
Zamieścił filmik z Dudą, policja weszła mu do mieszkania. Wiceminister: 'To wygląda jak dywersja'
Zaloguj się
 • tempus

  Oceniono 1 raz 1

  Jak za czasów Hitlera!

 • towarzyszpolak99

  Oceniono 2 razy 0

  .Misją rozumnego polskiego Europejczyka powinno być spłodzenie/urodzenie przynajmniej 3 dzieci i wychowanie ich na porządnych ludzi i Polaków. Nauczenie ich wszystkiego co się wie wartościowego. Dla dobra społeczeństwa, Polski, Europy i naszej cywilizacji. Będę wklejał ten post pod wieloma artykułami wyborczej

 • kochambolka

  Oceniono 2 razy 2

  Na temat:
  Proponuję, by prokuratura idąc tym artykułem i tym tropem...zaczęła śledztwo od tego forum...i stopniowo przesłuchiwać z innych forów PO wskich!!!
  A zacząć trzeba od LISA...Jandy..itd...
  Prokuratorze Seremet do ROBOTY!...karać...i zapełniać kasiore prokuratorom i Sądowi!!

 • es-q

  Oceniono 3 razy -1

  pisowate trole, chciałem zatrudnić się za trola bo nie mam pracy a male dziecko czeka na obiecane 500 złotych, które jakiś rząd ukradł lub ktos inny bo do mnie nie docierają te pieniądze? Kto je ukradł bo w kamopan ii obiecano, Teraz chcę dorobić pisząć peany na cześć durnia kaczego..pomóżcie zlapac kontakt z KC pisuaru..Wiem,że na Wolskiej ale dokłanie???

 • tad-tad

  Oceniono 4 razy 0

  PIS bydlaki zapragnęli chronić "dobre "imię prezydenta, A prawda jest banalnie prost , tego palanta nie można znieważyć, Jeśli na posadę prezydenta wyznacza się drobnego kombinatora i oszusta, pozbawionego kręgosłupa i zupełnie zdemoralizowanego, wyszkolonego jak małpa do wciskania ciemnoty, to niech ta sekta poje. ów nie oczekuje szacunku, tylko pogarda .

 • asmok6

  Oceniono 3 razy 3

  Prawo to prawo. Jest doniesienie to muszą się nim zająć. Problem będzie wtedy, jeśli o taką rzecz wniosą oskarżenie. Samo postępowanie to nic złego, jest z automatu, mają taki obowiązek. A czy robią źle czy dobrze, to zobaczymy później, czy umorzą, czy oskarżą.

 • togo13

  Oceniono 2 razy 0

  Panie prokuratorze, a gdzie pan był, jak pisowiec powiedział - " Tusku baranie dostaniesz od PIS-u lanie " ?

 • tomq12

  Oceniono 3 razy 3

  nie napisaliście co prezydent napisal na twiterze. To ma byc ta wasza rzetelność?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje