Najbardziej niezręczny tweet prezydenta? Komentatorka proponuje nagie zdjęcia, a Duda...

Niezręczny tweet prezydenta

Niezręczny tweet prezydenta (Twitter.com/SolarzJoli)

Odważna polityczno-matrymonialna propozycja i niestosowna odpowiedź prezydenta Andrzeja Dudy. Co na to Pierwsza Dama?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jolanta Solarz, komentatorka, a jeszcze niedawno przewodnicząca sztabu wyborczego Jacka Wilka (KNP) w wyborach prezydenckich, złożyła odważną propozycję prezydentowi Dudzie. "Jak PAD [Prezydent Andrzej Duda - red.] zaprzysięży trzech sędziów, będzie bez kiecki" - napisała Solarz.Jeden z komentujących zauważył, że powinna oznaczyć konto prezydenta, by dostał powiadomienie o niecodziennej propozycji. "Spoko... obserwuje mnie" - uspokoiła Solarz, na co już sam Duda odpowiedział, że obserwuje ją "uważnie".Nie wiemy, co na to Pierwsza Dama, ale prawdopodobnie nie będzie zachwycona. Andrzejowi Dudzie trudno będzie zrzucić odpowiedzialność na członków ekipy prasowej - wielokrotnie podkreślał, że sam prowadzi swoje konto na Twitterze.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
 • Program "Dziś wieczorem" w TVP Info TVP Info przerywa wywiad, żeby pokazać jak prezydent ściska dłonie skoczków narciarskich
 • Poniedziałkowe wydanie "Wiadomości" w TVP1 Duda nie miał dobrej riposty na docinki Tuska? Nic nie szkodzi - "Wiadomości" TVP1 znalazły "odpowiednią"
Komentarze (406)
Najbardziej niezręczny tweet prezydenta? Komentatorka proponuje nagie zdjęcia, a Duda...
Zaloguj się
 • mmeeee

  0

  No i co złego w tym żarcie? Gazeta-Pudelek.

 • lewaczeknieboraczek92

  0

  Generalnie nie widzę rozbieżności między tym, o czym mówi PAD w filmiku, a co do tej pory zrobił. Faktycznie spełnia swoją prezydenturę tak, jak zapowiadał. Hipokryzja PO i Pet(g)ru sięga apogeum istoty powiedzenia, że "drzazgę w czyimś oku widzi, ale belki we własnym". PO i spółka to w tej kwestii zasadzili cały las.

 • ciesiol

  Oceniono 1 raz 1

  Mamy ch...a zlamanego za prezydenta, z falszywym i oblesnym usmiechem starego cynika, jak onA MOGLA SIE DAC WYDYMAC TAKIEJ KREATURZE, mowie o zonie z tak powaznej zydowskiej rodziny

 • zoliborski_goral

  Oceniono 1 raz 1

  Głupek zawsze się objawi...

 • Lady Blue

  0

  Niezręcznie to mi jest jak czytam takie artykuły. Można nie być zwolennikiem Dudy ale bez przesady, facet tak dla jaj odpisał i jakoś wybrnął. A co miał napisać- czekam z niecierpliwością czy napluć jadem tak ja Wy w swoich artykułach ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje