TVP Info przerywa wywiad, żeby pokazać jak prezydent ściska dłonie skoczków narciarskich

Program

Program "Dziś wieczorem" w TVP Info (TVP Info)

Prezydent Andrzej Duda spotkał się ze skoczkami narciarskimi po zawodach w Zakopanem. By pokazać to spotkanie, TVP Info przerwała rozmowę z wicemarszałek Sejmu.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Rozmowa Krzysztofa Ziemca z Małgorzatą Kidawą-Błońską trwała zaledwie od kilku minut, gdy prowadzący zadał pytanie na temat kryzysu imigracyjnego - A jak pani poseł odnosi się do postulatów... Pytam w kontekście protestów i w Polsce i całej Europie. Dzisiaj były mniejsze czy większe protesty antyislamskie czy związane z uchodźcami. Jak pani patrzy... - mówił coraz mniej pewnie Ziemiec.

Nagle rozmowa została przerwana, by nadać spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z kadrą polskich skoczków. - Patrzę kątem oka na to, co dzieje się z Zakopanem. Może przenieśmy się na moment do Zakopanego, tam prezydent z małżonką spotyka się z naszymi skoczkami. Przypominam - Wielka Krokiew dziś, trochę nieudane dla nas, Polaków zawody. Najlepszy Kamil Stoch był dopiero na ósmej pozycji. Być może prezydent podtrzyma na duchu naszych zawodników i powie im coś krzepiącego - zapowiedział prowadzący.Po dwóch minutach Ziemiec powrócił do rozmowy z wicemarszałek Sejmu. Skomentował jeszcze spotkanie w Zakopanem: - Nie było słów ale być może ten uścisk dłoni wystarczy, żeby na następnych zawodach nasi skakali jeszcze dalej i jeszcze lepiej.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
 • Wykład Jarosława Kaczyńskiego Kaczyński u ojca Rydzyka o "manipulacji mediów". Niemal godzinny wykład na żywo w TVP. W całości
 • Mirosław Cichy Kolejny reporter "Panoramy" zwolniony. Żegna się z TVP po 13 latach pracy
 • TVP Info nie pokazuje manifestacji KOD manifestuje w całej Polsce. A tymczasem na antenie TVP Info...
Komentarze (854)
TVP Info przerywa wywiad, żeby pokazać jak prezydent ściska dłonie skoczków narciarskich
Zaloguj się
 • maria18

  0

  Lizusostwo , barany !!!

 • Kamil Kosiorowski

  0

  Redaktorze Ziemiec... dobra rada a propos, tzn kariery: "Kończ Waść, wstydu oszczędź"
  Idąc dalej tym tropem- co Pan sądzi o eutanazji?

 • zsaba

  0

  dowartościowanie fajtłapy za wszelką cenę. nie tedy droga. brak poszanowania prawa prze quasi prawnika brakszacunku dla polski..

 • Anna Gerlich

  Oceniono 1 raz 1

  i to jest ;MADROSC POLAKOW ,W OBECNEJ POLSCE jak mozna bylo z NORMALNEGO PANSTWA DAC ZROBIC SMIETNIK GLUPOTY I MORALNOSCI

 • mrjarwit

  Oceniono 1 raz 1

  Nastąpiła zmiana nazwy programu TVPINFO na TVPisINFO ! Niby niewielka a jednak!!!

 • anders76

  Oceniono 2 razy 2

  Tak wstrzasajace wydarzenie powinno byc transmitowane na zywo we wszystkich tv a dlaczego nie w europejskich ? Mam nadzieje, ze skoczkowie nie beda myli rak co najmniej przez tydzien a wode po myciu poswieca w kosciele i zapisza w testamencie swoim dzieciom.

 • johnparr1

  Oceniono 4 razy 4

  No tak.
  Lenin pośród Górali.
  Lenin na wędrówce górskiej.
  Lenin nad górskim potokiem.
  A jeszcze nie tak dawno śmiałbym się z czegoś takiego mówiąc, że ten okres już bezpowrotnie minie.

 • tadeushek

  0

  W Szwecji uchodźca zabił 22 letnią pracownicę ośrodka imigracyjnego,a gw swoje.
  _________________________________________________________________
  „Pod naszymi tekstami o uchodźcach pojawiała się zatrważająca liczba komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne. Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach”
  Mocni jesteście.

 • sta-n2

  Oceniono 3 razy 3

  Myślę że w ten sposób TVP(PiS), osiągnie odwrotny skutek od zamierzonego. Póki co, to Polska jeszcze nie Rosja, Białoruś, ani Korea Północna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje