To Ziobro, a nie Duda, miał być prezydentem. Ale zdradził Kaczyńskiego [W TYGODNIKACH]

Okładki tygodników

Okładki tygodników (Fot. Gazeta.pl)

Zdradził, ale dziś wraca do łask. Zbigniew Ziobro stanie się "najpotężniejszym ministrem w rządzie PiS". O czym jeszcze przeczytamy w najnowszych numerach tygodników?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasGdyby nie zdrada, to Zbigniew Ziobro, a nie Andrzej Duda, byłby kandydatem PiS na prezydenta - pisze "Newsweek", powołując się na słowa Jarosława Kaczyńskiego. To właśnie Kaczyński jest dziś jedynym przełożonym Dudy. - Jarosław wykorzystał Ziobrę do swojej gry z Brukselą. Postraszył, prewencyjnie uderzył prętem w krocze, a za jakiś czas usiądzie do rozmów i spróbuje porozumieć się na swoich warunkach - mówi tygodnikowi osoba z PiS. Co z Beatą Szydło? - Ona nie miała nic do powiedzenia - czytamy.

"Newsweek" przestrzega, że minister sprawiedliwości "dostanie uprawnienia znacznie większe od władzy, którą miał w latach 2005-2007" i "stanie się najpotężniejszą postacią w całym rządzie". Więcej>>>

"Kogo rozliczy PiS?" - zastanawia się "Wprost" na okładce najnowszego numeru. Plany są ambitne. "Prawo i Sprawiedliwość zamierza postawić przed komisjami śledczymi całe kierownictwo Platformy z byłymi premierami na czele" - czytamy.

W tygodniku także o dwóch frontach w rządzie PiS - socjalnym i tym, który domaga się "więcej dyscypliny w finansach". Ten drugi "żywioł" miał dojść do głosu po tym, jak agencja S&P obniżyła rating Polski. Więcej>>>

"Do Rzeczy" na najnowszej okładce ogłasza brukselski "Szach-mat Beaty Szydło". "Premier Szydło po udanej debacie w Parlamencie Europejskim może czuć się pewniej na europejskich salonach. Nie powinna mieć jednak złudzeń: czeka ja jeszcze wiele bitew" - pisze tygodnik.

W numerze także m.in. o przewodniczącym Nowoczesnej. "Najbliższe miesiące pokażą, czy Ryszard Petru, dotąd medialno-piarowska wydmuszka, stanie się liderem opozycji" - zapowiada "Do Rzeczy".Więcej>>>

Z okładki "wSieci" spogląda na nas prezydent Andrzej Duda, który zapewnia, że jest "wszystko zgodnie z planem". "To pytanie, kto rządzi w Polsce: czy demokratycznie wybrany Sejm czy Trybunał Konstytucyjny. Posłowie, członkowie rządu ponoszą odpowiedzialność przed obywatelami, choćby poprzez kolejne wybory. A jaką odpowiedzialność za swoje decyzje ponoszą członkowie Trybunału? Żadnej" - mówi prezydent.

W numerze także zapowiedź... trzeciej wojny światowej. "Rosja chce wykorzystać ostatnią szansę na odbudowę imperium. Wojna światowa może być gorąca lub zimna" - pisze tygodnik. Więcej>>>Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? ? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
 • "Newsweek" publikuje kolejne fragmenty, które rzekomo splagiatować miał Wojciech Sumliński Sumliński plagiatował powieści sensacyjne? "Newsweek" ma nowe fragmenty. Teraz Stieg Larsson
 • Okładka "Newsweeka" "Newsweek znieważył godło Polski". Fundacja doniosła na tygodnik. Ale właściwie za co?
Komentarze (277)
To Ziobro, a nie Duda, miał być prezydentem. Ale zdradził Kaczyńskiego [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • armagedon888

  Oceniono 1 raz 1

  To Zbyszek miał być pierwszym Panem 3 RP. ?????? Niedouczony len ,amator ,i karierowicz.Czysta Białoruś & Cuba.

 • januszszkwarek

  0

  Dla mnie jest to niebezpieczny kultywator metod KGB i nie ma z nim żartów. Facet nie ma sumienia i serca wobec tego nie podlega argumentacji.

 • Janusz Senex

  Oceniono 4 razy 2

  "Newsweek" przestrzega, że minister sprawiedliwości "dostanie uprawnienia znacznie większe od władzy, którą miał w latach 2005-2007" i "stanie się najpotężniejszą postacią w całym rządzie"
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Kto do cholery daje małpie brzytwę???.
  Kaczyński jest podobno "państwowcem".

 • titta

  Oceniono 4 razy 2

  Oj, szkoda, ze Ziobry nie wystawili. Na niego ludzie by sie tak latwo nie nabrali.

 • Jan Fenzlan

  0

  Jeden wniosek: idioci rządzą Polska od 1989 roku.A dziennikarze juz się pogubili w swoich dywagacjach i oszczerstwach.Takie są efekty partiokracji.To nie jest wola całego czy większości narodu , bo pokazali przez nieuczestniczenie w wyborach gdzie mają te obie partie szkodników narodowych.TK i sędziowie nie zostali WYBRANI tylko sami się mianują i dlatego jest jak jest.

 • junkamm

  Oceniono 1 raz 1

  emeryci rencisci kalecy skarżmy prawo i sprawiedliwosc i prezydenta dude do uni europejskiej za kłamstwa wyborcze i skłucanie narodu . do prezydenta polski duda . jeżeli chce pan wybic seniorów to daj pan rozkaz rostrzelac ich bo po co meczyc ich głodem .podwyżka emerytur i rent w 2016 roku nic nie warta , znaczek pocztowy wiecej kosztuje . to są oszukancy cwaniacy złodzieje te całe prawo i sprawiedliwosc i kłamstwa dudy na czele .

 • junkamm

  Oceniono 2 razy 2

  gratulujemy prezydencie duda i szydło za upokorzenie narodu polskiego z podwyżką emertur i rent .znaczek pocztowy wiecej kosztuje . nastepny rzad co zabija i morduje seniorów . gratulujemy ciekawe co na to związki zawodowe solidarnosc i opzz . są pieniądze dla seniorów ale duda i szydło nie chce dac . to my naród juz mówimy że nigdy przenigdy nie zagłosujemy na prezydenta dude jak i na prawo i sprawiedliwosc . juz żałujemy ze zagłosowalismy na was prawo i sprawiedliwosc . wy ze sprawa i sprawiedliwosci tylko umiecie kłamac macie to w genach oszustwa i skłucanie narodu polskiego . lepiej by rządzili platforma obywatelska . oni kradli ale podwyzkę emerytom rencistom dali lepszą . wstdzcie sie prezydencie duda i szydło . nikt wam juz nie zaufa . skakaliscie przed wyborami jak ludziki a tak oszukaliscie tych co na was zagłosowali . narodzie polski uciekajcie z tej polski . tu nic was dobrego nie czeka . czeka tylko głód nedza bezrobocie i samobójstwa z nedzy . tak was oszukali po raz kolejny politycy prawa i sprawiedliwosci z prezydentem idudą beatą szydło i zwiazkami zawodowymi solidarnosc i opzz .

 • niezajetylogin2

  Oceniono 1 raz -1

  Jestem ciekawy ilu dzbanów kupuje "LisWeeka"? Dzisiaj w swoim ostatnim programie wyleje całą żółć i gorycz. Bidulek. Zaprosił Komora i Wałęsę i będzie się żalił jaki to on biedny jest. No i Halinka już nie czyta Panoramy :( ojojojojoj, dokąd zmierzasz Polsko?? Czyżby w końcu do sprawiedliwości? Dużo roboty przed Tobą! Ale powodzenia!

 • niezajetylogin2

  Oceniono 6 razy -4

  Cudownie! PEŁOWCY już srają po gaciach bo mają tyle za uszami że szkoda gadać. Ale spokojnie,powolutku aż do skutku:) Nawet człowiek o twarzy traktorzysty im nie pomoże (Grzesiu S.). Ciekawe co tam u Rycha i Zbycha? No i jeszcze mój ulubiony "Zegarek", "Sikora" i inni. Ale jak mówię, spokojnie, na każdego przyjdzie pora:) A Gazeta Żydorcza nadal pluje jadem:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje