KOD manifestuje w całej Polsce. A tymczasem na antenie TVP Info...

23.01.2016 12:36
TVP Info nie pokazuje manifestacji

TVP Info nie pokazuje manifestacji (Fot. Gazeta.pl)

Protesty Komitetu Obrony Demokracji odbywają się dziś w całym kraju - w 36 miastach Polski na ulice wyszły tysiące osób. Jak relacjonuje te wydarzenia telewizja publiczna?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Protesty ''W obronie Twojej wolności'' zorganizowano przeciwko ustawie o inwigilacji, a także zawłaszczaniu mediów publicznych. Demonstracje pod tym hasłem odbywają się w kilkudziesięciu miastach w Polsce, a także poza granicami kraju.

Manifestacje KOD w całym kraju. Przeciwko inwigilacji [RELACJA NA ŻYWO] >>>

Na zdjęciach zamieszczanych w sieci - a także na antenie TVN24, które transmituje manifestacje - widać, że protesty zgromadziły setki osób. Choć demonstracja rozpoczęła się przed godz. 12, TVP Info poinformowało o tym jedynie na "pasku" - w tym czasie trwał program "Świat i ludzie", którego komentatorzy omawiali wtorkowe przemówienie Beaty Szydło w Parlamencie Europejskim.Telewizja rozpoczęła relację na żywo po godz. 12:30. Wcześniej prowadzący odczytał fragment manifestu organizatorów - pominął jednak fragment mówiący o tym, że protesty dotyczą także zmian w mediach publicznych.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (955)
Zaloguj się
 • cztery0000ziobra

  Oceniono 405 razy 205

  Jak będę potrzebował kaczego łajna, dowolną jego ilość za darmo i z pocałowaniem ręki dostanę na każdej kaczej fermie. Nie muszę w tym celu oglądać TVPiS.

  A teraz, płatne kacze trolle od Szachermachera, do roboty! Jazda minusować!

 • prawdziwy-wiarygodny

  Oceniono 97 razy 69

  Czy to jest Rząd Polski (wszystkich polaków) - czy Rząd "sekty Rydzyka i prezesika" , jeżeli tak , to niech się przeniosą do Torunia albo do Częstochowy !
  Zaraz dostane komentarze, że nie jestem patriotą i katolikiem, ale ....
  fakt jestem "dziedzicznie obciążony" - dziadek walczył w Armii Marszałka Piłsudskiego , ojciec w Anglii w Armii Generała Andersa sam byłem związany jako młody chłopak w Toruniu , z Solidarnością i jestem katolikiem( choć czasami wstydzę się za Polski Kościół, za to co mówi i kogo popiera) - takie wartości "wyniesione" z domu.
  Dlatego zapewne nazywają mnie "gorszym sortem" - bo mam sumienie i znam wartości życiowe i patriotyczne - no i nie chcę przyłączyć się do "sekty" karierowiczów, złodziei i psycholi !
  Mam tylko nadzieję, że za te 4 lata - nie będą musieli "zaciskać pasa" moje dzieci i wnuki !?
  "Tak mi dopomóż Bóg ! "

 • pietrek1960

  Oceniono 220 razy 60

  Pisowski troll, to nieudacznik życiowy, najczęściej bezrobotny sfrustrowany matoł,któremu w życiu nie wyszło, bo jest nieporadny życiowo, nie zdążył na pociąg zwany rozwojem Polski i teraz psioczy na PO. A jako że do roboty nic nie ma to pisze te bzdurne komentarze za które dostaje prawdziwie godne wynagrodzenie na poziomie 0,1 zł za jeden post.Tak Wam Pis daje zarabiać ,A wy dalej miejcie te klapy na oczach i idzcie ślepo za Waszym Panem Kaczyńskim, a on będzie śmiał się z Was matoły, jacy w durni i naiwni .

 • koniecpis

  Oceniono 63 razy 55

  Marzę o tym żeby w Polsce jak w Kanadzie można było zestawiać samemu kanały TV. Wtedy nie miałbym szans nadziewać się na mierne programy i miernych dziennikarzy.

 • dumlat

  Oceniono 237 razy 47

  A czego wy się spodziewaliście po TV Kurski ??? - Normalka. Tak będzie dalej, w jednym z ministerstw i podległych mu agendach - , którego minister ma inicjały KJ (sapienti sat już odgórnie wyłączono portale : www.gazeta.pl i www. newsweek.pl .... Mysia wróciła. Nomen omen. Jest powód do niepokoju!

 • tatiana20

  Oceniono 47 razy 41

  pis-dziaki poniosly swoje puste łby i pisza głupoty,strony im sie pomyliły,poszli won do sieci

 • pietrek1960

  Oceniono 175 razy 35

  Ten bezzębny ,miałki i mściwy człowiek niszczenie kraju wyniósł ze swojego rodzinnego domu .To nie jest śmieszne - to straszne :Historia zasłużonych dla morderców z Katynia, dwóch ukochanych wujków Jarka i Lecha – Wilhelma i Henryka ŚWIĄTKOWSKICH i ich związek ze straszliwym Mordem Katyńskim.
  Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku – dodawać chyba nie muszę), potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).
  Drugi, Henryk, był ministrem “sprawiedliwości” nieprzerwanie w latach 1945-1956 (!!!), przez co odpowiada za całokształt stalinowskich zbrodni na Narodzie Polskim, był jedynym stałym ministrem w czterech powojennych marionetkowych rządach komunistycznych (Osóbki-Morawskiego, I rząd Bieruta, I rząd Cyrankiewicza i II Bieruta), a co najważniejsze – już na wiosnę 1945 roku (!!) nakazał wszcząć śledztwo swemu wiernemu psu (Jerzemu Sawickiemu – właść. Izydorowi Reislerowi), którego celem miało być zatuszowanie winy bolszewików za ten straszliwy mord na polskich oficerach i próba zrzucenia go na broniących się wtedy jeszcze faszystów.
  To są tylko informacje ogólne. Po szczegóły – wysyłam was do pewnego Jarosława i jego mamy, Jadwigi. Wiedzą o tym bardzo dużo ? jako że często odwiedzali się nawzajem, zanim po śmierci Stalina nie cofnięto Wilhelma do Związku Radzieckiego i tam, rozliczono za zbrodnie na Narodzie Polskim, czego dokonali sami komuniści od Chruszczowa już w 1954 roku (!).
  czym Rajmund Kaczyński zaimponował Bierutowi. Wilhelmem Świątkowskim, kuzynem przysłanym do PRL przez Stalina, na funkcję prezesa Wojskowego Sądu Najwyższego. To Wilhelm podpisywał wyroki śmierci na zakapowanych przez Rajmunda AK-wców.
  ps. Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach. Żeby było ciekawiej – ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera z 1920 roku, majora Lisa-Kuli przez Piłsudskiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.
  Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, wyznania starozakonnego KGBowiec osobiscie mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą. Mamusia Rajmunda z domu Świątkowska ur. w Granówce pod Odessą. Stąd ta przychylność władz dla rodziny Kaczyńskich. Dlatego też IPN gorliwie ściga różnych Bermanów i Szechterów a milczy i udaje że nic nie wie o ich zwierzchniku, którego rozkazy wykonywali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje