KOD manifestuje w całej Polsce. A tymczasem na antenie TVP Info...

Protesty Komitetu Obrony Demokracji odbywają się dziś w całym kraju - w 36 miastach Polski na ulice wyszły tysiące osób. Jak relacjonuje te wydarzenia telewizja publiczna?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Protesty ''W obronie Twojej wolności'' zorganizowano przeciwko ustawie o inwigilacji, a także zawłaszczaniu mediów publicznych. Demonstracje pod tym hasłem odbywają się w kilkudziesięciu miastach w Polsce, a także poza granicami kraju.

Manifestacje KOD w całym kraju. Przeciwko inwigilacji [RELACJA NA ŻYWO] >>>

Na zdjęciach zamieszczanych w sieci - a także na antenie TVN24, które transmituje manifestacje - widać, że protesty zgromadziły setki osób. Choć demonstracja rozpoczęła się przed godz. 12, TVP Info poinformowało o tym jedynie na "pasku" - w tym czasie trwał program "Świat i ludzie", którego komentatorzy omawiali wtorkowe przemówienie Beaty Szydło w Parlamencie Europejskim.Telewizja rozpoczęła relację na żywo po godz. 12:30. Wcześniej prowadzący odczytał fragment manifestu organizatorów - pominął jednak fragment mówiący o tym, że protesty dotyczą także zmian w mediach publicznych.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (955)
KOD manifestuje w całej Polsce. A tymczasem na antenie TVP Info...
Zaloguj się
 • Przemyslaw Najmeg

  0

  Ja tam sie ciesze. Po co pokazywac idiotow w tv ? Mamy wazniejsze sprawy, jak chociazby ulice sezamkowa.

 • iwano10

  Oceniono 2 razy 2

  A oni tam demonstrowali a prezesio w tym czasie martwił się o ojczyznę w jedynej prawdziwej i uczciwej TV Trwam!!!!!!!Po co wam jakaś wolność?Słowo prezesia,że będziemy potęgą i każdy dostanie kasę tylko za to,że jest Polakiem nie wystarczy?

 • safom

  Oceniono 1 raz 1

  Ja od czasu Kurskiego nie oglądam, bo po co. Niech ci co kochają ten wzorzec go oglądają i płacą.

 • wranek

  Oceniono 1 raz 1

  @wilenski11
  A ten tupot raciczek tratujących się w drodze do korytek, i kwik, typowych wezwań dla tej chołoty: Jesus Maryja, Matko Bosko, Józefie Świety, Prezesie! mnie też, bo un dostał większe koryto. I jego żona. I śwagier!!!

 • cannabinolpl

  Oceniono 2 razy -2

  A przepraszam, jak był pokazywany np. marsz niepodległości?
  Hipokrytami jesteście, ot co.

 • razb1947

  Oceniono 1 raz -1

  Po co im telewizja jak wszyscy z kodu byli na manifestacji a my normalni nie chcemy ich ogla

 • jg-b

  Oceniono 1 raz -1

  Nareszcie nie ma czerwonych kanałów tylko białe

 • kaminmal

  0

  Teraz, co prawda, gó... w TVP mocno przywarło, ale jak to gó..., samo się wykruszy

 • sztucznamgla

  Oceniono 2 razy 2

  ..
  oczywiście to prawda, ale gazeta ma to w 4 literach, jak i jawne łamanie prawa, za co SĄ ODPOWIEDZIALNI według tegoż prawa, bo im chodzi o klikalność, a nie da się ukryć, że dzięki PISlamistom maja znaczący wzrost dochodów

  milleniusz23 minuty temu

  Oceniono 81 razy-3

  PS. Osobom, które się dziwią skąd na tym forum minusy, przy braku głosów sprzeciwu, polecam poniższy tekst.
  ___

  Gazeto!

  Bronisz trybunału, mediów publicznych, służby cywilnej, wolności internetu, a nie potrafisz obronić własnego forum przed najazdem niepiśmiennej dziczy. Jestem na gazecianych forach od kilkunastu lat. To mi daje pewną perspektywę. Od roku dzieją się tu rzeczy zadziwiające.

  Ogromne nasilenie przejawów hejtu internetowego, które obserwujemy tu ostatnio, byłoby jeszcze do pewnego stopnia akceptowalne, gdyby była to organiczna, autentyczna społeczność. Niestety, mam silne przesłanki by uważać, że tak nie jest, że to działacze partyjni i ludzie opłacani przez "prawych i sprawiedliwych".

  Ale to nie wszystko.

  Oni mają techniczne narzędzia, które umożliwiają automatyczne "minusowanie" nieprawomyślnych osób. Mają też listę komentatorów, których wyniki są automatycznie utrzymywane na poziomie mniej więcej -2, -5, tak by wylecieć z czołówki komentarzy. To są putinowskie metody i w moim odczuciu jest to przestępstwo. Mają "indeks" nieprawomyślnych komentatorów.

  Zostawię wam chwilę na refleksję. Indeks.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX