Min. Szyszko nie chce spotu z "promocją gender". Internet nie mógł mu tego darować

23.01.2016 08:40
Minister Jan Szyszko/Maciej Nowak

Minister Jan Szyszko/Maciej Nowak (Fot. Bartosz Bobkowski/Agata Grzybowska/AG)

Ministerstwo Środowiska wycofało telewizyjny spot promujący segregację śmieci. Powód? Resort stwierdził, że materiał tak naprawdę promuje ideologię gender. Bo występuje w nim Maciej Nowak, zadeklarowany gej. Co na to internauci?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Ministerstwo Środowiska uznało, że w spocie występują osoby z "pewnego ruchu, który promuje ideologię sprzeczną z tradycją". - Ideologia gender lokowana jest tu w miękki sposób - powiedział podsekretarz stanu w resorcie Sławomir Mazurek. Chodziło o obecność Macieja Nowaka, znanego krytyka kulinarnego i teatralnego oraz zadeklarowanego geja. Nowak w jednym ze spotów występował ze znanym kucharzem Moderstem Amaro. Dwaj mężczyźni byli w kuchni i z pomocą kilkuletniego chłopca segregowali śmieci.

Kuriozalna decyzja ministerstwa rozbawiła internautów. Na reakcję nie trzeba było długo czekać...

Jean-Édouard Vuillard (1868-1940) – francuski malarz i grafik związany z nabistami.

Posted by Sztuczne Fiołki on 22 stycznia 2016
Do tematu odniósł się sam bohater afery.

Źródło: https://www.facebook.com/Smutne-historie-spisane-na-kacu-i-tanim-papierze-849899895041147/?hc_location=ufi

Posted by Maciej Nowak on 22 stycznia 2016


Marta Zabłocka, rysowniczka również komentuje.

A między dedlajnami...Dla "niewtajemniczonych": http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19518992,min-srodowiska-kasuje-spoty-o-segregacji-smieci-bo-wystapil.html

Posted by zycie-na-kreske on 22 stycznia 2016
Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? ? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (379)
Zaloguj się
 • Julian Amber

  Oceniono 213 razy 73

  To okropne! Tam jest również KOBIETA!! Ministrze Szyszko, promocja lesbijstwa też jest! No i jeszcze dziecko - jest więc też pedofilia... Jakie szczęście, że nie ma renifera...

 • eldorado.pl

  Oceniono 201 razy 67

  Już wiedzieliśmy, że geje jeżdżą rowerami, i nie jedzą mięsa... Teraz okazuje się również, że segregują śmieci... Zaczyna się robić coraz groźniej...

 • chi-neng

  Oceniono 207 razy 65

  Przypomne komentarz nicka @milleniusz:

  Gazeto!

  Bronisz trybunału, mediów publicznych, służby cywilnej, wolności internetu, a nie potrafisz obronić własnego forum przed najazdem niepiśmiennej dziczy. Jestem na gazecianych forach od kilkunastu lat. To mi daje pewną perspektywę. Od roku dzieją się tu rzeczy zadziwiające.

  Wybicie pisowskiego szamba, które obserwujemy tu ostatnio, byłoby jeszcze do pewnego stopnia akceptowalne, gdyby była to organiczna, autentyczna społeczność. Niestety, mam silne przesłanki by uważać, że tak nie jest, że to działacze partyjni i ludzie opłacani przez "prawych i sprawiedliwych".

  Ale to nie wszystko.

  Oni mają techniczne narzędzia, które umożliwiają automatyczne "minusowanie" nieprawomyślnych osób. Mają też listę komentatorów, których wyniki są automatycznie utrzymywane na poziomie mniej więcej -2, -5, tak by wylecieć z czołówki komentarzy. To są putinowskie metody i w moim odczuciu jest to przestępstwo. Mają "indeks" nieprawomyślnych komentatorów.

  Zostawię wam chwilę na refleksję. Indeks.

 • chi-neng

  Oceniono 188 razy 46

  "Ministerstwo Środowiska wycofało telewizyjny spot, promujący segregację śmieci. Powód? Resort stwierdził, że materiał tak naprawdę promuje ideologię gender. Bo występuje w nim Maciej Nowak, zadeklarowany gej. Co na to internauci?"
  -----
  Do Ministerstwa Srodowiska

  Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus...

  Szczesc Boze i przywroc rozum Ministerstwy Srodowiska!

  Oswiec ich na tyle, by doszli do wniosku ze sortowanie smieci powinno objac TRWAM I KANCELARIE PREZYDENTA...jako ze staja sie zagrozeniem spolecznym poprzez 'wprowadzanie nowych tradycji medialnych '..., nowych tradycji politycznych w panstwie swieckim.

  Bog zaplac.

 • fakiba

  Oceniono 171 razy 33

  Szyszko jest po reedukacji u Rydzyka , i teraz wszystko mu się z gendrem kojarzy

 • leszek.30

  Oceniono 157 razy 27

  KATOLIZM nacjonalistów z sekt RM i PiS , nie ma nic wspólnego z KATOLICYZMEM , z Chrześcijaństwem w ogóle..!!!...Katolizm można porównać jedynie z wiarą w Szatana {Rydzyk}

 • taroudant

  Oceniono 160 razy 26

  Każdy tradycyjny Polak-katolik dobrze wie, że śmieci nie sortujemy tylko wywozimy do lasu. Najlepiej do Puszczy Białowieskiej.

 • katolib

  Oceniono 170 razy 26

  stado płatnych kundli prezesa zaraz wyleje katolicki jad na forum......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje