Gawryluk nie przechodzi do TVP. Dziennikarka: "Plotki, plotki i jeszcze raz plotki"

21.01.2016 13:55
Wspólny wywiad Polsat News i TVP Info z B. Szydło

Wspólny wywiad Polsat News i TVP Info z B. Szydło (TVP Info)

Prawicowe media piszą o sensacyjnym transferze Doroty Gawryluk do TVP. Dziennikarka w rozmowie z nami komentuje te rewelacje.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

O twarzy "Wydarzeń" od kilku dni mówi się, jakoby miała zamienić Polsat na telewizję publiczną. Doniesienia podsycił dodatkowo wczorajszy wywiad z premier Szydło, prowadzony wspólnie w siedzibie telewizji publicznej przez Garwyluk i Krzysztofa Ziemca.

- Piszą, że Dorota Gawryluk idzie do TVP. Tak, idzie dziś o godz. 20. Wspólny wywiad Polsat News i TVP Info z Beatą Szydło - stwierdziła na Twitterze innna polsatowska dziennikarka Joanna Klimek.- Od początku mówię to wszystkim, z którymi rozmawiam. To są plotki, plotki i jeszcze raz plotki. Nie ma w tym prawdy. Już nie wiem, jak mam to mówić, więc mówię to jeszcze raz - stwierdziła w krótkiej rozmowie z Gazeta.pl Gawryluk.

Na naszą sugestię, aby plotkom zaprzeczyć za pośrednictwem Twittera, odparła: - Gdybym nawet kilkadziesiąt razy o tym napisała, to jeszcze by uznali, że coś w tym jest.

Karierę dziennikarską w Polsacie Gawryluk rozpoczęła na początku lat 90. Teraz prowadzi główne wydanie programu informacyjnego w tej stacji. Wcześniej, przez ponad dwa lata, była prowadzącą "Wiadomości".Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (185)
Zaloguj się
 • pluto37

  Oceniono 159 razy 141

  Delikatnie powiem, że mnie to ...rybka.
  Kurskiej TV nie oglądam ze względów sanitarnych. Jeszcze jakiś kaczy wirus mógłbym załapać a tego bym sobie nie życzył.
  Amen!

 • europejczyk17

  Oceniono 83 razy 69

  Nie wiem jakie ma plany Gawryluk, ale jeżeli ogląda się POLSAT to widać wyraźnie, że zaczynają skręcać w stronę Bezprawia i Niesprawiedliwości. Cwany Solorz zabezpiecza się przed sytuacją taką jak na Węgrzech, gdzie Orban różnymi sposobami, w tym odcięciem od reklam - skutecznie zmarginalizował nieprzychylne mu media.

 • guru133

  Oceniono 177 razy 57

  Za okupacji było znane powiedzenie "tylko świnie siedzą w kinie", dzisiaj aktualne może byc ""świnie siedzą w TVP". Wprawdzie nie ma rymu, ale jest głęboki sens, bo kolaboracja z Wazeliną Kurskim to jest świństwo.

 • led2007

  Oceniono 166 razy 34

  Za to Genowefa Pigwa przechodzi na 100% do TVP. Będzie dyżurować z chlebem i solą na wypadek nagłej i niezapowiedzianej wizyty samego prezesa.

 • ter5919

  Oceniono 150 razy 30

  Nie chce spiewac do szafy --Lubu dubu ,Ludu budu niech nam zyje prezes........

 • antoniferdynand

  Oceniono 33 razy 29

  Przecież Solorz-Żak jest zawsze po tej samej stronie, co TVP czyli rządowej. Ma zbyt dużo do stracenia aby było inaczej (Polkomtel, aukcje LTE, Pontnów-Adamów-Konin, wreszcie sam CyfrowyPolsat, DVB-T, itd.). Widać to ewidentnie po ofercie stacji, gdzie od reki występują prominentni działacze PiS.

 • halinnka.beauty

  Oceniono 147 razy 25

  Cenniejsza jest jako sprawdzony człowiek PIS-u w Polsacie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje