Gawryluk nie przechodzi do TVP. Dziennikarka: "Plotki, plotki i jeszcze raz plotki"

Wspólny wywiad Polsat News i TVP Info z B. Szydło

Wspólny wywiad Polsat News i TVP Info z B. Szydło (TVP Info)

Prawicowe media piszą o sensacyjnym transferze Doroty Gawryluk do TVP. Dziennikarka w rozmowie z nami komentuje te rewelacje.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

O twarzy "Wydarzeń" od kilku dni mówi się, jakoby miała zamienić Polsat na telewizję publiczną. Doniesienia podsycił dodatkowo wczorajszy wywiad z premier Szydło, prowadzony wspólnie w siedzibie telewizji publicznej przez Garwyluk i Krzysztofa Ziemca.

- Piszą, że Dorota Gawryluk idzie do TVP. Tak, idzie dziś o godz. 20. Wspólny wywiad Polsat News i TVP Info z Beatą Szydło - stwierdziła na Twitterze innna polsatowska dziennikarka Joanna Klimek.- Od początku mówię to wszystkim, z którymi rozmawiam. To są plotki, plotki i jeszcze raz plotki. Nie ma w tym prawdy. Już nie wiem, jak mam to mówić, więc mówię to jeszcze raz - stwierdziła w krótkiej rozmowie z Gazeta.pl Gawryluk.

Na naszą sugestię, aby plotkom zaprzeczyć za pośrednictwem Twittera, odparła: - Gdybym nawet kilkadziesiąt razy o tym napisała, to jeszcze by uznali, że coś w tym jest.

Karierę dziennikarską w Polsacie Gawryluk rozpoczęła na początku lat 90. Teraz prowadzi główne wydanie programu informacyjnego w tej stacji. Wcześniej, przez ponad dwa lata, była prowadzącą "Wiadomości".Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (185)
Gawryluk nie przechodzi do TVP. Dziennikarka: "Plotki, plotki i jeszcze raz plotki"
Zaloguj się
 • karoljuve

  0

  Spokojnie. To tylko Solorz zapewnia sobie "spokojne nadawanie"...

 • marchwianka.0

  Oceniono 2 razy -2

  To po co pani Gawryluk prowadzi wspólne wywiady z red. Ziemcem??? Firmuje w ren sposób obrzydliwą propagandę TVP Kurskiego!!!! Nie mam szacunku dla takich propagandowych dziennikarzy!!

 • starszy-65

  Oceniono 8 razy 4

  Wiadomo, że to brudna robota nowego prezesa TVP ale takich dalszych plotek (oszustw medialnych) będzie więcej i tak długo jak będą rządy PIS i propagandy typu gebelsowskiego.

 • bu-shy

  0

  "Na naszą sugestię, aby plotkom zaprzeczyć za pośrednictwem Twittera"
  wy tam ładnie jesteście jebnięci, jeśli dla was ostatecznym dowodem na jakieś zdarzenie będzie wpis z jakiegoś portalu dla celebrytów i przygłupów.

 • lusjola

  Oceniono 4 razy 4

  Halooooo a może zaproszą Kamila Durczoka przecież to jego macież...

 • nikodem41

  Oceniono 2 razy 2

  Pasowałaby do tego towarzystwa.Jest ortodoksyjna katoliczką,przeciwniczka in-vitro.Po ostatnim wywiadzie przeprowadzonym wspólnie z p. Ziemcem z p. Szydło okazała się wazeliniara. To ,że p. Ziemiec nie zada\wal trudnych pytań nie dziwię się ( boi się o prace ) ale p. Gawryluk już tak ( chyba ze szykuje sobie gniazdko w TVPis )

 • staraj100

  Oceniono 1 raz 1

  Ziemiec nie wygłupiaj się

 • emeryto 00

  0

  Czytają wpisy to ma się wrażenie ze piszą dzieci,przecież nie ma różnicy jaki piszący ale jaka obiektywna naraja i to powinno być motto dziennikarstwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje