Beata Szydło odpowiada na list 9-latki. 'To są pieniądze również dla Ciebie'

20.01.2016 16:30
Beata Szydło odpowiada na list 9-latki

Beata Szydło odpowiada na list 9-latki (Facebook.com/BeataSzydło)

Premier Szydło odpowiedziała na wątpliwości dziewczynki, która wysłała do niej list w sprawie programu 500 zł na dziecko. Na kolejne pytania Szydło chce odpowiedzieć podczas spotkania z 9-latką.
Komentarze (259)
Beata Szydło odpowiada na list 9-latki. 'To są pieniądze również dla Ciebie'
Zaloguj się
 • markjer

  0

  Hipokryzja pisowców przewyższa Mount Everest!

 • aurita

  Oceniono 1 raz 1

  a dlaczego moja rodzina takiego wsparcia nie dostanie? tez umielibysmy te 500 zl wydac....

 • Robert Zientara

  Oceniono 1 raz -1

  hasło po 2007 by żyło się lepiej ,4 lata rządów i ch... lepiej ,chyba że im na pewno było lepiej.2011 korekta hasła, by żyło się lepiej wszystkim ,i co i ch...za to im było wspaniale, dług publiczny x2 i co to normalne ,o cudach które miały nastąpić nie słyszałem albo nie wiem. pis rządzi 3 miesiące a po już ich rozlicza z obietnic. niech rozliczy się ze swoich z 8 lat cudów na kiju .

 • SZCZERZO KŁY

  Oceniono 1 raz 1

  "TO sa pieniądze dla ciebie. Co prawda moglibysmy je dac szkole na posiłki dla wszystkich dzieci. Zwiększyc ilośc darmowych godzin w przedszkolach. Nie zamykać szkół i otworzyc świetlice. Ale zobaczysz, jak tatuś z mamusią sobie kupią alko za pięc stówek to będziesz miała spokój bo jak zasna po pijaku to cię nie będa bić"

 • turkiestan

  Oceniono 18 razy 4

  Widać że jest ekspertem w dziedzinie szopek.Nie wiem czy zauważyliście jaką miała brochę w UE.Otóż miała nie jedną ale 2 brochy.Przypięte były tak że wyglądały jak cyfra 8.No a 8 przykazanie mówi-nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.Katolicy napewno to zauważyli i jeżeli nie byli w 100% pewni jaki gnój produkuje PiS- Polakom-nie wypowiadali się.Natomiast tych co byli pewni zaatakował Legutko żądając (jak na gestapo) żeby podali kto im powiedział co dzieje się w Polsce.Ależ to bezczelna mafia!!!!! Powtórka z lat '60,'70-tych.

 • tex

  Oceniono 1 raz 1

  jak dla mnie to ten list 9-latki to kolejna PIS-owska sztuczka propagandy ktora ma pokazac PBS jako super premiera.

 • maxim-sn

  Oceniono 18 razy 4

  pogadały sobie jak równa z równym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje