Beata Szydło odpowiada na list 9-latki. "To są pieniądze również dla Ciebie"

Beata Szydło odpowiada na list 9-latki

Beata Szydło odpowiada na list 9-latki (Facebook.com/BeataSzydło)

Premier Szydło odpowiedziała na wątpliwości dziewczynki, która wysłała do niej list w sprawie programu 500 zł na dziecko. Na kolejne pytania Szydło chce odpowiedzieć podczas spotkania z 9-latką.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W sprawie rządowego programu "500 plus" wypowiedzieli się już chyba wszyscy, nawet sami zainteresowani - dzieci. A konkretnie 9-letnia Julia, która uznała, że program nie jest sprawiedliwy i - jako pierwsze dziecko w swojej rodzinie - również powinna dostać 500 zł. "Jest mi bardzo przykro z powodu, że moja młodsza siostra dostanie pięćset złotych, a ja nie" - napisała dziewczynka w liście do premier Szydło.Dziecięcy głos w konsultacjach społecznych nie pozostał bez odpowiedzi. Szydło odpisała na list małej Julii i zaprosiła ją na spotkanie do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. "Jak wszystkie głosy obywateli, również Twój jest dla mnie niezwykle ważny" - zadeklarowała premier."500 złotych miesięcznie ma być wsparciem dla całej Waszej rodziny. To są pieniądze również dla Ciebie. Gdy je dostaniecie, z całą pewnością będziecie potrafili je wykorzystać tak, by służyły zarówno Tobie, jak i Twojej siostrze!" - zapewniła Szydło w swoim liście. Pochwaliła również chęć dziewczynki do poszukiwania odpowiedzi na swoje wątpliwości. "Chcemy pomóc je rozwiać w rozmowie z Tobą. Zapraszam Cię do KPRM (...) Jeśli nie będziesz mogła mnie odwiedzić, to ja chętnie przyjadę do Ciebie. Już teraz bardzo się cieszę na nasze spotkanie" - dodała.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
 • Marek Michalak i list od 9-letniej Julii 9-latka pisze do Szydło o programie 500 zł na dziecko: "To niesprawiedliwe wobec drugiego dziecka"
 • Konferencja premier Beaty Szydło, 01.12.2015 Warszawa "Fakt": Zamiast 500 będzie tylko 400 złotych na dziecko? Resort odpowiada
 • Beata Szydło i Piotr Gliński Dla kogo pisowski Program 500 +? Wicepremier Morawiecki zmienia zdanie, myli się wicepremier Gliński
Komentarze (259)
Beata Szydło odpowiada na list 9-latki. "To są pieniądze również dla Ciebie"
Zaloguj się
 • markjer

  0

  Hipokryzja pisowców przewyższa Mount Everest!

 • aurita

  Oceniono 1 raz 1

  a dlaczego moja rodzina takiego wsparcia nie dostanie? tez umielibysmy te 500 zl wydac....

 • Robert Zientara

  Oceniono 1 raz -1

  hasło po 2007 by żyło się lepiej ,4 lata rządów i ch... lepiej ,chyba że im na pewno było lepiej.2011 korekta hasła, by żyło się lepiej wszystkim ,i co i ch...za to im było wspaniale, dług publiczny x2 i co to normalne ,o cudach które miały nastąpić nie słyszałem albo nie wiem. pis rządzi 3 miesiące a po już ich rozlicza z obietnic. niech rozliczy się ze swoich z 8 lat cudów na kiju .

 • SZCZERZO KŁY

  Oceniono 1 raz 1

  "TO sa pieniądze dla ciebie. Co prawda moglibysmy je dac szkole na posiłki dla wszystkich dzieci. Zwiększyc ilośc darmowych godzin w przedszkolach. Nie zamykać szkół i otworzyc świetlice. Ale zobaczysz, jak tatuś z mamusią sobie kupią alko za pięc stówek to będziesz miała spokój bo jak zasna po pijaku to cię nie będa bić"

 • turkiestan

  Oceniono 18 razy 4

  Widać że jest ekspertem w dziedzinie szopek.Nie wiem czy zauważyliście jaką miała brochę w UE.Otóż miała nie jedną ale 2 brochy.Przypięte były tak że wyglądały jak cyfra 8.No a 8 przykazanie mówi-nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.Katolicy napewno to zauważyli i jeżeli nie byli w 100% pewni jaki gnój produkuje PiS- Polakom-nie wypowiadali się.Natomiast tych co byli pewni zaatakował Legutko żądając (jak na gestapo) żeby podali kto im powiedział co dzieje się w Polsce.Ależ to bezczelna mafia!!!!! Powtórka z lat '60,'70-tych.

 • tex

  Oceniono 1 raz 1

  jak dla mnie to ten list 9-latki to kolejna PIS-owska sztuczka propagandy ktora ma pokazac PBS jako super premiera.

 • maxim-sn

  Oceniono 18 razy 4

  pogadały sobie jak równa z równym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje