Prezydent i premier 'mówią w imieniu kogo innego i cały świat to wie' [NAJLEPSZE CYTATY U LISA]

19.01.2016 08:30
Tomasz Lis na żywo

Tomasz Lis na żywo (http://vod.pl/tomasz-lis-na-zywo-serial)

Goście przedostatniego odcinka "Tomasz Lis na żywo" krytycznie odnosili się do wizyty prezydenta Dudy w Brukseli. - Co on mógł dobrego powiedzieć, biedaczek? Sytuacja jest fatalna - mówiła Róża Thun.
Komentarze (396)
Prezydent i premier 'mówią w imieniu kogo innego i cały świat to wie' [NAJLEPSZE CYTATY U LISA]
Zaloguj się
 • naz-gul

  Oceniono 1 raz 1

  Jak bardzo wam Kaczynski musial zajsc za skore, ze tak palacie do niego nienawiscia? Facet w ogole prawie sie nie wychyla w tej chwili, jest bardzo wywazony, a mimo to plujecie, jak w amoku w jego strone. I im bardziej, tym wieksze jego poparcie. Mysle, ze to z zazdrosci, ze przy takich trudnosciach i malych srodkach, stworzyl partyjna maszyne i nowa generacje politykow. Betty Awl i Andrew Pipe sa sprawnym duetem politycznym. Ogral was, stad ten bol istnienia. Mozna sie nie zgadzac z tezami zalozeniami realizacja. Waszym problemem jest to, ze nic nie zrozumieliscie z tej lekcji. Zacietrzewienie to czy tepota?

 • kbl

  Oceniono 4 razy -2

  - Tylko silna Europa gwarantuje że Polska pozostanie niepodległa . Anachroniczna pisowska narodowo socjalistyczna rewolucja to droga do wojny i pewność że znajdziemy się w końcu w łapach putinowskiej Rosji.. Pożyteczni idioci nie wiedzą co czynią próbując rozwalać europejską wspólnotę.

 • kbl

  Oceniono 3 razy 1

  Tylko silna Europa gwarantuje że Polska pozostanie niepodległa . Anachroniczna pisowska narodowo socjalistyczna rewolucja to droga do wojny i pewność że znajdziemy się w końcu w łapach putinowskiej Rosji.. Pożyteczni idioci nie wiedzą co czynią próbując rozwalać europejską wspólnotę.

 • kbl

  Oceniono 4 razy 0

  - --Ciekawe jak długo jeszcze pisowskim zamordystom uda się ROBIĆ W CIULA POLAKÓW I EUROPĘ że nic się nie stało a wywracanie TK, mediów publicznych i niezależności sądów to dobra zmiana i demokratyczny postęp....

 • kbl

  Oceniono 4 razy 0

  Ciekawe jak długo jeszcze pisowskim zamordystom uda się ROBIĆ W CIULA POLAKÓW I EUROPĘ że nic się nie stało a wywracanie TK, mediów publicznych i niezależności sądów to dobra zmiana i demokratyczny postęp....

 • alef.omega

  Oceniono 4 razy 0

  To, co się teraz dzieje ma efekt granatu wrzuconego do szamba. Szambo pisowskie wylało w aktywnosci płatnych trolli pisowskich, w durnych wypowiedziach pacynek prezesa. Boże, co to biedne szydło gadało! (każdy człowiek upośledzony umysłowo jest biedny, chyba że jest Forrestem Gumpem, ale szydło nim nie jest). Korwin-Mikke miał dużo racji wyrażając swoją pogardę dla demokracji, która bez szacunku dla państwa prawa jest jedynie tyranią większości, a do tego właśnie zmierzają rządy PIS.

 • gadojan

  Oceniono 2 razy 2

  Hipokryzja az sie wylewa i pomysles, ze to my te mety wybralismy do europarlamentu, my finansujemy takie ... sztuki

 • ajka984

  Oceniono 6 razy 0

  jarek,beatka i andrzejek- jeszcze trochę i zobaczycie ilu nas jest niezadowolonych jak wyjdziemy na ulice

 • anias54

  Oceniono 8 razy 0

  Lis wraz z czereda pluje jak zwykle! Im eiecej i bardziej pluje, tym llepiej dla PIS-u.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje