Prezydent Duda broni PiS w "Financial Times", a na zdjęciu... Zobaczcie sami

Prezydent chciał dobrze, a wyszło jak zwykle. Fotografii trudno jednak odmówić pewnego... uroku.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Andrzej Duda napisał do dziennika "Financial Times" tekst, w którym broni polityki rządu. W artykule opatrzonym tytułem "Polska nadal jest proeuropejska" ("Poland is still pro-European"), Duda podkreśla, że rządy PiS są wynikiem demokratycznych wyborów. "Wola narodu polskiego jest jasna", pisze prezydent. Ale w tekście uwagę dużo bardziej przykuwa coś innego.

Publikacja artykułu nie byłby niczym szczególnym, gdyby nie zdjęcie, którym opatrzyła go redakcja "FT".

Fotografia przedstawia grupę osób protestujących 9 stycznia przed siedzibą Telewizji Polskiej w Warszawie. W oczy rzuca transparent, jaki trzymają protestujący.

Widnieje na nim uśmiechnięta od ucha do ucha postać Jarosława Kaczyńskiego, który... bawi się marionetkami.Bardzo niefortunny dobór ilustracji. Złośliwość to czy po prostu wpadka? Trudno powiedzieć. Jak by nie było, prezydent zapewne nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy.

Wczoraj prezydent Andrzej Duda przyleciał do Brukseli. W planach ma spotkanie z przewodniczącym Rady Europejskiej, Donaldem Tuskiem i szefem NATO Jensem Stoltenbergiem.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (401)
Prezydent Duda broni PiS w "Financial Times", a na zdjęciu... Zobaczcie sami
Zaloguj się
 • mila12.1

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda, że mamy prezydenta, którego nijak nie można szanować

 • evident

  Oceniono 3 razy 3

  Duda podpisuje nawet kota Kłamczyńskiego

 • evident

  Oceniono 2 razy 2

  super baner !

 • cmochall

  Oceniono 3 razy 1

  zdjecie oddaje pelen obraz sytuacji w Polsce i groteskowa role Pana Prezydenta

 • dama_z_bagien

  Oceniono 1 raz 1

  To podobno wredna, Żydowska gazeta a ilu tutaj oszołomów z PiSu. Czytają i stawiają minusy. Cóż, nic to wam nie da - Polacy raz zdobytej wolności nie oddadzą i pogonią takich nawiedzonych i mściwych ludzi jak wasz prezes. Myśli, że wystarczy dać 500 zł na dziecko, aby pozbawić ludzi myślenia. Otóż, ta strategia wam nie pomoże. Prezes nie jest takim wspaniałym strategiem jak mu się wydaje...ja , zwykły obywatel, nie polityk, nie należący do żadnej partii przewidziałam każde jego posunięcie - niczym mnie nie zaskoczył. Co taki człowiek , który niczego w życiu nie osiągnął, nie mający żony, dzieci, konta w banku, nie znający żadnego obcego języka, nie bywający poza granicami Polski, nie mający nawet prawa jazdy...co on zrobił dobrego dla tego kraju, poza skłóceniem Polaków?? Mściwy, fałszywy, opluwający każdego kto mu zagraża, cieszący się jak pajac z każdego żenującego, obrażającego opozycje zdania-aż skacze jak idiota , klaszcze w łapki...rechota . I tylko mnie dziwi, że są w naszym kraju jeszcze ludzie, którzy wierzą w tego człowieka i nie widzą, że tutaj chodzi o rządy autorytarne , o władzę absolutną , o zaspokojenie swoich chorych żądzy a naiwne społeczeństwo ma się głęboko w d...ie. Z drugiej strony patrząc nie powinnam być taka zdziwiona, bo jak nas uczy historia Hitler na początku też przekonał do siebie naiwnych , tylko czym to się skończyło ?? A teraz do boju Pisowcy ....minusujcie ile się da !! Czekam :)

 • starszy-65

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wpadka, nie żart a dwu wiejskich głupków na arenie politycznej a ja mam nadzieję, że tzw Europa polityczna i gospodarcza pozna się na nich zanim wzorem radzieckich i polskich komunistów a teraz Putina doprowadzą Polskę do ruiny.

 • lukki69

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda,że Kaczyński nie jest ciapaty......byłby prawdziwy skandal i obraza uczuć religijnych i godności ludzkiej...buhahahahahahahahahahaha

 • lethal_devotion

  Oceniono 2 razy 2

  Co to za wiejski głupek...

 • mrjarwit

  Oceniono 5 razy 1

  No to Teatr Kukiełkowy Kaczyńskiego jest już znany za granicą! Klub Inteligentnych Inaczej sądził że propaganda w stylu putinowskim załatwi wszystko! Nie zauważyli jednak że jesteśmy w Europie ,nie na dalekim wschodzie a w centrum ! UE nie będzie traktować swoich członków jak "republiki radzieckie" ale też nie pozwoli na łamanie przyjętych w cywilizowanym świecie zasad o b o w i ą z u j ą c y c h w UE. Żeby otrzymać pomoc finansową z UE trzeba spełniać wymagane kryteria a nie machać szabelką i robić swoje!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX