Piotrowicz z PiS zatęsknił za starymi czasami? [WIDEO]

Stanisław Piotrowicz

Stanisław Piotrowicz (Fot. Sławomir Kamiński/ AG)

Stanisław Piotrowicz mówił o problemach sprawiedliwości społecznej. Członek PiS przejęzyczył się jednak w czasie wywiadu.
Stanisław Piotrowicz mówił reporterom "Polsat News" o problemach polskiego wymiaru sprawiedliwości. Zdaniem posła PiS oderwał się on od idei sprawiedliwości społecznej. Podczas rozmowy, poseł Piotrowicz przejęzyczył się:

Poseł Stanisław Piotrowicz z PiS o oderwaniu się wymiaru sprawiedliwości od odczucia sprawiedliwości społecznej: - W artykule drugim konstytucji jest mowa o tym, że Polska Rzeczpospolita Ludowa...Sami posłuchajcie!

Posted by polsatnews.pl on Sunday, 17 January 2016


"W artykule drugim jest mowa o tym, że Polska Rzeczpospolita Ludowa...yyy... Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady państwa prawa", powiedział poseł Stanisław Piotrowicz.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
 • Wicepremier Mateusz Morawiecki Obniżka ratingu? Minister w 20 sekund podsumowuje sytuację Polski i... niechcący chwali PO
 • Jarosław Kaczyński na demonstracji poparcia dla PiS-owskiego rządu i prezydenta - 13 grudnia, Warszawa Pierwszy wywiad z Kaczyńskim po wyborach. "Jesteśmy atakowani za nic. To trzeba odpowiadać..."
Komentarze (485)
Piotrowicz z PiS zatęsknił za starymi czasami? [WIDEO]
Zaloguj się
 • Tomasz Robert Man

  0

  To żydzi z GW tak bardzo nienawidzą Polaków! Piotrowicz ma rację! A ty michnik przeproś za swoją rodzinę!

 • antypisdzior

  Oceniono 3 razy 1

  Dlaczego nie pisze się o bliskich krewnych Zbawiciela? Poczytajcie. Henryk Świątkowski, wuj Kaczyńskich, był ministrem "sprawiedliwości" w całym okresie za Bieruta. I to on z racji stanowiska podpisywał wszystkie wyroki śmierci, w tym również na rotmistrza Pileckiego. Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu, odebraną prawdziwemu Patriocie. Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera z 1920 roku, majora Lisa-Kuli przez Piłsudskiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru. Drugim "drogim" Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, KGB-owiec osobiście mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski. Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej, potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954). Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi Kaczyńskich otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach.
  Te dwie kreatury Henryk Świątkowski i Wilhelm Świątkowski zamordowały więcej polskich patriotów, niż całe NKWD w Polsce po wojnie.

 • antypisdzior

  Oceniono 3 razy 3

  Wybrał sobie Zbawiciel "odpowiednich" ludzi. W jego świcie są sami szmatławce, ludzie bez honoru i bez ambicji. To jest normalny pęd do koryta.

 • steq1

  Oceniono 2 razy 0

  Komuszy towarzyszu..My Polacy żyjemy w Polsce,a ty towarzyszu żyjesz w komunie bo czym skorupka za młodu ty(...) tym do osranej komuszej smierci będzie śmierdziala komun izmem.

 • acototak

  Oceniono 5 razy 1

  Czym skorupka za młodu ...

 • wzaleski1157

  Oceniono 7 razy 3

  Piotrowicz rozmarzył się i - zatęsknił...

 • wunderwaffen

  Oceniono 11 razy 3

  "Niezależne mają być sądy a nie prokuratury"

  Teraz już żaden PISlamista nie zostanie skazany, ponieważ prokuratury będą automatycznie umarzały takie sprawy. PIS stanął ponad prawem!

 • garfield

  Oceniono 9 razy 3

  Nie ma się co dziwić tow. piotrowiczowi. Lata młodości w PRL, ciężka praca przy skazy... znaczy się pomaganiu wywrotowcom... teraz podobne praktyki, ehhhh nie dziwne, że chłopina zatęsknił i się pierdyknął.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje