Piotrowicz z PiS zatęsknił za starymi czasami? [WIDEO]

17.01.2016 17:32
Stanisław Piotrowicz

Stanisław Piotrowicz (Fot. Sławomir Kamiński/ AG)

Stanisław Piotrowicz mówił o problemach sprawiedliwości społecznej. Członek PiS przejęzyczył się jednak w czasie wywiadu.
Stanisław Piotrowicz mówił reporterom "Polsat News" o problemach polskiego wymiaru sprawiedliwości. Zdaniem posła PiS oderwał się on od idei sprawiedliwości społecznej. Podczas rozmowy, poseł Piotrowicz przejęzyczył się:

Poseł Stanisław Piotrowicz z PiS o oderwaniu się wymiaru sprawiedliwości od odczucia sprawiedliwości społecznej: - W artykule drugim konstytucji jest mowa o tym, że Polska Rzeczpospolita Ludowa...Sami posłuchajcie!

Posted by polsatnews.pl on Sunday, 17 January 2016


"W artykule drugim jest mowa o tym, że Polska Rzeczpospolita Ludowa...yyy... Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady państwa prawa", powiedział poseł Stanisław Piotrowicz.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (485)
Zaloguj się
 • marrob

  Oceniono 297 razy 291

  Komuch zawsze pozostanie komuchem. Ale prezio takich lubi. Są wierni jak psy. Łańcuchowe.

 • av99

  Oceniono 172 razy 166

  Trudno mi oprzeć się wrażeniu, że jest to celowy zabieg, takie aroganckie i szydercze plucie Polakom w twarz, gdy coś takiego wychodzi na mównicę sejmową i zaczyna uczyć, czym jest demokracja. To tak, jakby z prostytutki zrobić matkę przełożoną klasztoru żeńskiego i tłumaczyć, że skoro wcześniej była wielokrotnie przekładana, więc ma wszelkie potrzebne kwalifikacje.

 • abdank2736

  Oceniono 148 razy 130

  Precież ten ubek memntalnie tkwi w PRL-u. Jak zresztą większość pisowców.

 • alt-stettin

  Oceniono 200 razy 96

  Oczywiście, nie przeczytamy o tym w mediach reżimu, w których posłanka PiS przeprowadza wywiad z twórcą hymnów 'ku czci' Kaczyńskiego, niejakim Rymkiewiczem (sygnatariuszem listu protestacyjnego przeciwko kampanii oczerniania Polski Ludowej przez zachodnie media - przypomina to wam coś?).

 • tez_lubie_poczytac

  Oceniono 101 razy 85

  Freudowska pomyłka.

 • p0p0ropopo

  Oceniono 187 razy 79

  no dobra! już nie tajniaczmy się: mamy PRL a konus jest po prostu I sekretarzem KC Partii Interesowno-Socjalistycznej..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje