W nowym spocie o polityce międzynarodowej PiS uderza w opozycję. "Wylewa rozgoryczenie za granicą"

16.01.2016 21:14
Fragment spotu PiS

Fragment spotu PiS (Fot. YouTube.com / PiS)

1. PiS publikuje nowy spot
2. Materiał poświęcony jest polityce zagranicznej
3. PiS uderza w nim w "przegraną partię" i jej sympatyków

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

PiS opublikował nowy spot poświęcony polityce zagranicznej. Jest on utrzymany w konwencji podobnej do nagrań, które partia publikowała w czasie kampanii wyborczej.

W filmiku pada wiele gorzkich słów pod adresem opozycji, która rzekomo " wylewa swoje żale i frustracja za granicą".- Problem zaczyna się, gdy przegrana partia i sympatyzujący z nią dziennikarze zaczynają wylewać swoje żale i frustracja za granicą. Angażowania zagranicznych polityków, proszenie ich o interwencję - taki rachunek zapłacimy wszyscy. Dlatego mamy apel do opozycji: na arenie międzynarodowej współpracujmy - słyszymy w nagraniu, patrząc na zgromadzonych na marszu KOD polityków PO, TR oraz Tomasza Lisa.

Poza tym, w spocie pobrzmiewają też echa narracji PiS mówiącej o tym, że działania rządu mają pełne poparcie społeczne. - Większość (obywateli - przyp. red.) dała po raz pierwszy od 1989 roku samodzielną większość PiS, czyli zagłosowała na proponowaną wizję zmian w państwie - słyszymy w nagraniu.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (494)
Zaloguj się
 • starynick

  Oceniono 288 razy 156

  O ile pamiętam to Obatel pierwszy próbował lobbować w Brukseli,
  a szalony Antek latał na skargę do Stanów.

 • hunter1111

  Oceniono 205 razy 93

  cecha panstw totalitarnych szukanie wrogow wewnterznych i zewnetrznych i obwinianie ich za wlasne kleski

 • marcel2761

  Oceniono 191 razy 79

  PIS to nie Polska... PZPR też reprezentowało żywotne interesy narodu polskiego

 • fakiba

  Oceniono 174 razy 64

  Ale się porobiło , kaczor z całym KC PIS płacze że wrogie siły skarżą się na nich imperialistom z zachodu , a oni przecież robią wszystko dla dobra narodu , nawet siłą to będą robić jak się karłowaty wódz zeżli

 • 7ogamihcra

  Oceniono 170 razy 56

  Słynne motto Pani Dulskiej "Brudy trzeba prać we własnym domu" , zyskało status doktryny polityczno-dyplomatycznej pisowskiego rządu.
  Tak, nie polskiego...pisowskiego.
  Podobnie nie powinno się używać pełnej nazwy tej partii, całkowicie niezgodnej z jej działaniami.

 • ziaburek

  Oceniono 168 razy 54

  Może ktoś wreszcie uświadomi tego starszego, niedużego, bezzębnego kawalera, że we współczesnym świecie nie trzeba na jego fundusz emerytalny ( zwany dla hecy pisem ) nikomu nic donosić ? Mamy otóż radio, telewizję, internet - i każdy na świecie na dostęp do informacji. Poza tym - w Polsce mają siedzibę różne ambasady, konsulaty, a dodatkowo sporo tu niepokornych dziennikarzy zagranicznych. Oświećcie tego prezesa.

 • robert2016

  Oceniono 157 razy 51

  Pisowcy, wygraliście wybory i tego wam nikt nie odbiera, ale... dlaczego nie mówicie w wideo, że budujecie nowe państwo na wzór Hitlera i Stasi w dawnym NRD. Wprowadzacie faszyzm, i to w najlepszym wydaniu. Nocami buszujecie w sejmie, Macierewicz w siedzibie NATO przebija się przez ściany, dorabia klucze. Horror. Ciekaw jestem co będzie z wami jak będziecie sądzeni? Ile dostaniecie? Nie wrowadzajcie czasem kary śmierci, bo może być dla was nieciekawie. Czy zdajecie sobie wy pisowskie upiory z tego sprawę, że macie coś z głowami?

 • hrabia_onejski

  Oceniono 144 razy 38

  Komuna w pełnym wydaniu.
  Tylko przykre, ze niektórzy dają się na ten pisowski bełkot nabrać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje