"Fakt" twierdzi, że wie, z czego śmiał się Kaczyński w Sejmie. Ale są i teorie z przymrużeniem oka...

16.01.2016 19:13
Prezes Kaczyński w Sejmie

Prezes Kaczyński w Sejmie (Fot. x-news)

Internet obiegło nagranie z prezesem Kaczyńskim, który siedząc w Sejmowej ławie śmieje się do rozpuku patrząc w tablet. "Fakt" pisze, że wie, co rozbawiło lidera PiS. Tymczasem w sieci pojawiło się sporo humorystycznych przeróbek nagrania...

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W piątek zakończyło się trzydniowe posiedzenie Sejmu. Przyjęto kilka ustaw - m.in. o podatku bankowym czy nowelizację tzw. ustawy policyjnej. Posłowie ciężko pracują, ale są też chwile luźniejsze. Kamery ''złapały'' prezesa Jarosława Kaczyńskiego na przeglądaniu czegoś w internecie. Musiało być to bardzo zabawne, bo prezes zaśmiewał się do rozpuku, a tablet pokazał później partyjnej koleżance, Elżbiecie Witek, która również była wyraźnie rozbawiona tym, co zobaczyła.Nagranie jest zabawne samo w sobie, bo radość prezesa szybko udziela się oglądającemu, niemniej bardzo ciekawe byłoby dowiedzieć się, z czego do rozpuku śmiał się tak stateczny i doświadczony polityk jakim jest Kaczyński.

"Fakt" twierdzi, że rozwikłał tę zagadkę. "Jak dowiedzieliśmy się od polityka z kierownictwa PiS, prezes śmiał się z... XVII-wiecznego listu Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV!" - pisze tabloid.

Chodzi o prześmiewcze pismo, które rzekomo (autentyczność dokumentu jest wątpliwa) mieli wysłać w XVII wieku dzielni Kozacy sułtanowi w odpowiedzi na jego ultimatum. "Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić" - to fragment tego listu, który wedle "Faktu" miał rozbawić Kaczyńskiego.

Sieć się śmieje

Oczywiście internauci nie byliby sobą, gdyby przy okazji tak zabawnego nagrania nie stworzyli swoich własnych, żartobliwych przeróbek. Prezentujemy kilka z nich.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (209)
Zaloguj się
 • jpsi

  Oceniono 66 razy 54

  Zasmial sie, a mogl zabic! Wielki wodz.

 • twojastaranakolanach

  Oceniono 56 razy 40

  Obstawiam, że śmiał się z jakiegoś filmiku z kotem. Jego to rozśmieszyło bardzo, ale Witek już raczej udawała, że się śmieje.

 • Oj Tam

  Oceniono 45 razy 31

  ocieplanie wizerunku "wielkiego wodza" .... skoro nie wolno krytykować, to może pośmiejmy sie razem z nim... taki ludzki :(

 • jslonko

  Oceniono 33 razy 25

  Śmiał się, bo zobaczył akt Pawłowicz i kapną się że wygląda ja Grodzka.

 • distepfano

  Oceniono 31 razy 21

  Dajcie częściej coś śmiesznego dla Jarka, bo wówczas być może doliczymy się aż pięciu zębów ;))

 • eurosmapper

  Oceniono 40 razy 18

  Zobaczył gołą babę.

 • labeo

  Oceniono 121 razy 17

  "Patrz Jarek, wyborcy pisu naprawdę uwierzyli w 500 zł na każde dziecko!" i mamy reakcję prezesa :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje