KORWiN zrobił wiec w "obronie godności kobiet". Jeden z rekwizytów to martwy lis na unijnej fladze. "Odgryza się prześladowcom"

KORWiN manifestował na placu Wolności w Poznaniu w sobotę w samo południe - w porze demonstracji KOD i Strażników Demokracji (Nowoczesnej)

KORWiN manifestował na placu Wolności w Poznaniu w sobotę w samo południe - w porze demonstracji KOD i Strażników Demokracji (Nowoczesnej) (LUKASZ CYNALEWSKI)

Martwy wypchany lis gryzący flagę Unii Europejskiej był jednym z rekwizytów na demonstracji korwinowców w Poznaniu..

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Na poznańskim Placu Wolności partia KORWiN zorganizowała demonstrację pod hasłem "obrony godności kobiet". - My nie chcemy tu wariatów, Polska wolna od szariatu! Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela suwerenność nam odbiera! - krzyczeli demonstranci.

Jak podaje poznan.wyborcza.pl "osobliwą instalację tworzył wypchany lis, który gryzł flagę Unii Europejskiej, a korwinowcy nią machali". Dwie godziny później w tym samym miejscu odbywała się demonstracja przeciwko prawu łowieckiemu i można było odnieść wrażenie, że człowiek z lisem po prostu przygotowuje się na kolejny wiec, ale "lis miał po prostu odgryzać się prześladowcom z Unii, w żadnym wystąpieniu do zwierząt nie nawiązano, za to do polityki państw europejskich - owszem".

Wypchany Lis pojawił się miesiąc temu na manifestacji poparcia dla rządu PiS i prezydenta Andrzeja Dudy. Wtedy jednak bez żadnych wątpliwości nawiązywał do dziennikarza - Tomasza Lisa.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (44)
KORWiN zrobił wiec w "obronie godności kobiet". Jeden z rekwizytów to martwy lis na unijnej fladze. "Odgryza się prześladowcom"
Zaloguj się
 • sher-rif

  Oceniono 1 raz 1

  A kiedy do flagi przyczepicie martwą kaczkę? I pod Sejm!

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 2 razy 0

  Cytat: "Wypchany Lis pojawił się miesiąc temu na manifestacji poparcia dla rządu PiS"
  Naprawde, Gazeto Uchodzczo ? Jesli wierzyc w wasze enuncjacje, to sam Lis manifestowal poparcie dla rzadu PiS. Pytanie - czy wypchala go Lisowa ?
  Zaprawde, nowoczerskie polglowki.

 • smerfofil

  Oceniono 1 raz 1

  Ta manifestacja powinna być przed meczetem w Niemczech.

 • smerfofil

  Oceniono 1 raz 1

  Może by ten lis cosik odgryzł Korwinowi? A potem islamofaszystom.

 • awers777

  Oceniono 4 razy 0

  Wolę głupków z Brukseli (jak definiują Brukselę korwinowcy) niż debili z Warszawy, jestem za Unią a przeciwko izolacjonizmowi i państwu narodowo-katolickiemu czy korwinowskiemu.
  Gdzie byłaby dzisiaj Polska bez wpływu cywilizacji zachodnioeuropejskiej, dotacji unijnych, standardów gospodarczych, społecznych i politycznych?

 • wiktor963

  Oceniono 2 razy 0

  tragedia

 • fedorczyk4

  Oceniono 3 razy 3

  Szacowni KORWiNowcy, jaka to nie była by flaga, Wasza demonstracja i jej powody były żałosne. Zacznijcie od siebie i swojego podejścia do kobiet.

 • xxq

  Oceniono 8 razy 0

  "kobiety dawały dupy byle komu dlatego zardzewiały PGRy i fabryki "-to słowa obrońcy kobiet Korwina Mikke z gazety na Pradze Południe

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 4 razy -2

  Jeśli tych 10 korwinowcow z lisem nie chce w Polsce szariatu to powinni iść protestować do Torunia albo Częstochowy i zostawić mieszkańców tego zacnego miasta w spokoju

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje