Od 7 lutego służby będą mogły inwigilować obywateli jeszcze lepiej. W internecie też

15.01.2016 12:01
Posłowie PiS podczas głosowania

Posłowie PiS podczas głosowania (SŁAWOMIR KAMIŃSKI)

Służby będą miały szersze możliwości inwigilacji obywateli. Sejm uchwalił nowelizację kilkunastu ustaw regulujących zasady pozyskiwania przez nie m.in. billingów i prowadzenia kontroli operacyjnej.
Zobacz także
Komentarze (310)
Od 7 lutego służby będą mogły inwigilować obywateli jeszcze lepiej. W internecie też
Zaloguj się
 • tomek-62

  0

  Nie potrafie zrozumiec Polakow (sam zyje od ponad 28 lat na emigracji) ,ze pozwolili takim obrzydliwym "zuzytym twarza" jak ten Kaczynski albo Terlecki aby rzadzili i decydowali o tym jak ma zyc 40 milionowy narod w srodku Europy w 21 wieku !?

 • k-marian51

  0

  W czasach słusznie minionych w ZSRR istniała taka metoda, że zbierało się wszystkich mieszkańców wioski i po kolei wzywano na rozmowę. Oczywiście klient po rozmowie był odizolowany a kolejny, który wchodził był informowany, że jego sąsiad już powiedział wszystko i nie ma sensu ściemniać. Oczywiście w ten sposób cała wioska donosiła na siebie. Teraz pisowskie mendy mając do dyspozycji inne środki, chcą tak samo kontrolować naród. No cóz nie na darmo pisowskie gnidy udzielając wywiadów czy komentując mówią: Polska Rzeczpospolita Ludowa lub Związek Radziecki.

 • Bartosz Mróz

  0

  Prawda jest taka że nawet "TOR" nie pomoże bo to jest "P2P" a przynajmniej "Internety" i tak nie zastąpią "bożego instynktu" i to mówię odrazu szczerze. (Nie musicie wierzyć że "W Internecie nic nie ginie" bo prawda jest taka że "Internet = CPU + Motherboard + PSU [expire: 5 years] HDD [expire: 3 years] + OS + Skrypty") - A jedynie co pomoże to szczerość i trzymanie się za "awangardyzmem bożym". a jeśli to już to podążenie za własnym szczerym myśleniem i optymizmem z wiary że podczas ostatniego dnia będziemy mieli szansę na kolejne dokonania w następnym już życiu.
  Amen.
  URL: blog.tmcnet.com/blog/tom-keating/p2p/use-tor-p2p-get-arrested.asp

 • zderzenie.szarych.komorek

  Oceniono 9 razy -3

  Od dzisiaj, każdą rozmowę telefoniczną będę zaczynał słowami: " W imię Ojca + i Syna + i Ducha Świętego. Amen. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus... Ostatnia moja spowiedź była: ....."

  W ten sposób każda rozmowa będzie objęta tajemnicą spowiedzi i nawet w razie podsłuchania, zostanie bezzwłocznie zniszczona. Pod warunkiem, że bezzwłocznie znaczy to co znaczyło przed ostatnimi wyborami a nie to, co znaczy teraz.

 • jack_flash

  Oceniono 1 raz 1

  Czy beda nadawac "rozmowa kontrolowana!" w telefonii, jak bylo w stanie wojennym, a na poczcie internetowej przywala "zalacznik" - "ocenzurowano'?

 • wikal

  Oceniono 2 razy -2

  Polska donosów! To już nawet nie PRL, ale ZSRR! Bezkarna władza szpiegująca swoich obywateli, zachęcająca na do donosów na sąsiadów i teściową.... Jak mogliśmy dać władzę "takiemu czemuś" jak pis? Ruina gospodarcza najdalej za 2 lata, kompletna marginalizacja w Europie góra za 2 miesiące. Będziemy mieli wstrętne, podłe państwo kapusiów i wszechwładnych miernot! No Polacy! Śpiewajcie - nic się nie stało!

 • slade1972

  Oceniono 77 razy -7

  Natychmiast POdpie...ć do juni!

 • year68

  Oceniono 4 razy 2

  Pogoniliśmy Jaruzela, to i pogonimy Kaczora. PiS=SB

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje