Sondaż: PiS i Nowoczesna idą łeb w łeb. PO daleko w tyle

Polski Sejm po przegłosowaniu nowelizacji ustawy o TK

Polski Sejm po przegłosowaniu nowelizacji ustawy o TK (PRZEMEK WIERZCHOWSKI)

Gdyby wybory odbyły się dziś, PiS i Nowoczesna walczyłyby o zwycięstwo. PO na dalekim trzecim miejscu - wynika z nowego sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W najnowszym sondażu Prawo i Sprawiedliwość uzyskało 30 proc. poparcia ankietowanych (spadek o 3 punkty procentowe), Nowoczesna 27 proc. (spadek o 1 p.p.), a Platforma Obywatelska 14 proc. (bez zmian). Ugrupowanie Kukiz '15 może liczyć na 9 proc. poparcia (wzrost o 3 p.p),, a SLD na 5 (wzrost o 1 p.p).

Poza Sejmem znalazły by się partie: Korwin (4 proc.), PSL (2 proc.) i Razem (1 proc.).

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (623)
Sondaż: PiS i Nowoczesna idą łeb w łeb. PO daleko w tyle
Zaloguj się
 • janeklewandowski1957

  0

  TE firmy sondażowe są w kieszeni pisiorków i do momentu rządów tej partii takie one będą .Ściema dla naiwnych pisowskich wyborców ???

 • dinozaur47

  0

  Zara, zara , jednego kaprala rezerwy tośmy już mieli ...

 • jtp2

  Oceniono 13 razy 9

  Platforma zdycha
  To dobra wiadomość dla Polski i dla nas Polaków

 • Leo wisniak

  Oceniono 1 raz 1

  Jak można się dać tak ogłuoić temu bubkowi Petru . Gdy się produkował z PO przed wyborami ,uważy słuchacz wiedział ,że Petru nie ma żadnego pomysłu na Polskę . plutł brednie i polacy mu uwierzyli . to przykre ale wielu moichznajomych dało sięnabrać i wydawało się ,ze są wykształceni . Stado ogłupionych lemingów .Widać teraz ,że w sejmie z tej nowoczesnej jest stado cymbałow ,jedynie co potrafią to krytykować rząd tak dla krytylowania . To najbardziej leniwe stado posłów leniwców pyskaczy . jeżeli chcą polskę poprawiać tak jak się zarzekali niech wnoszą ustawy do sejmu a widać ,zesiedż aiak muły i pusto w szufladach i pusto w głowach . posłuchajcie Michalkiewicza on wam powie kim jest Petru i tostado bałwanów skrzykm=nietych jako nowoczesna -chyba ,ż enowoczesna rasa nierobów . sąd Petru miał forse na kampanie . finansoiwąły do antypolskie lobby żydowskie i niemieckie ,które upatrzyło sobie zdrajce łasego na pieniądz e,który bez zenady bedzie broniłich interesów pod szyldem obrony demokracji tK . opamiętajcie się polacy zbełtało wam rozumy . polak przed szloda i po szkodzie głupi

 • matigrypl

  Oceniono 4 razy 0

  A mnie zastanawia fenomen zgromadzenia pod jednym szyldem, tzw opozycja; tylu mend, dwulicowców i lumpów? Czyżby słynne odrywanie ryja od koryta, brak możliwości dalszego życia na koszt społeczny a może nadzieja że powróci stare? Rozbudzone nadzieje na normalność są wielką siłą napędową ku popieraniu pisu bo tylko jak dotychczas oni proponują coś, co pozwoli choćby minimalnie zmniejszyć parcie dotychczasowych rządów na bycie republiką bananową. Dziwię się tym którzy jawnie uprawiają porno psychiczne i kapują, wzywają i cieszą się z każdej możliwej czy niemożliwej akcji wymierzonej w nasz kraj.

 • kkes

  Oceniono 8 razy 2

  A Bronisław Maria nadal 70%?

 • kuma1

  Oceniono 5 razy -1

  Każda władza kocha pieniądz a każdy finansista,bank każdą władzę. To miłość z wzajemnością , jedno bez drugiego nie da rady żyć.

 • szach-mat0

  Oceniono 6 razy 4

  Narwańcy i optymiści trzeźwieją. Z Kaczyńskim można Polskę tylko zniszczyć, i robi to świetnie.
  I niektórzy członkowie rządu: Macierewicz-pośmiewisko, Ziobro-niezły mówca ale żaden polityk.
  Jest ich sporo.
  TV publiczna już zniszczona. Staczasz się Polsko, a co będzie po czterech latach ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje