Rzepliński: Nie cofnę się nawet o milimetr. Prezes TK zapowiada rozprawę w składzie 10 sędziów [U LISA]

11.01.2016 23:31
Prezes TK Andrzej Rzepliński

Prezes TK Andrzej Rzepliński (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

W połowie lutego Trybunał Konstytucyjny może zająć się ostatnią nowelizacją ustawy o TK autorstwa PiS - zapowiedział prezes Trybunału prof. Andrzej Rzepliński w programie "Tomasz Lis na żywo". Zaznaczył tez, że TK będzie obradował w składzie 10 sędziów, a nie 13 - co wynikałoby z nowelizacji.
Komentarze (455)
Rzepliński: Nie cofnę się nawet o milimetr. Prezes TK zapowiada rozprawę w składzie 10 sędziów [U LISA]
Zaloguj się
 • Ed De

  0

  Nie cofaj sie pan! trzymaj i nie puszczaj,a na końcu wygłoszą ci przemówienie,pewien ksiądz z Podbeskidzia ma gotowy teks.,,Zyłes jak pies,zdechłeś jak pies,chowamy cie jak psa.Amen".

 • Paweł M

  0

  Dlaczego Rzepliński jest taki wspaniały?
  Rózia Rzeplińska córka Prezesa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego i Zosia Komorowska córka byłego Prezydenta RP zasiadają w zarządzie fundacji Stowarzyszenie61, w którego promocję aktywnie zaangażowała się „Gazeta Wyborcza”, a teksty o inicjatywie pisała dziennikarka z Czerskiej Dominisia Wielowieyska. Stowarzyszenia61 na sam tylko portal „Mam prawo wiedzieć” otrzymało 300 tys. dolarów dotacji. Portal rozsławił tatuś Zosi machając przed nosem wydrukiem w debacie prezydenckiej twierdząc, że to niezależne i niezaangażowane politycznie opracowanie.
  Tatuś Zosi w grudniu 2010, już jako Prezydent RP mianował tatusia Rózi Prezesem TK. W 2015 Po przegranych wyborach (prezydenckich) tatuś Rózi i Mai (drugiej córeczki z tej samej fundacji), napisał z panami z TK ustawę dającą instytucji (na czele której stoi) prawo blokowania każdej ustawy nowej władzy.
  I jeszcze jeden drobiazg. Rózia ma męża, mąż ma pracę. Jest sekretarzem Miasta Stołecznego Warszawy i pracuje u Hani na fajnym etacie. Nazywa się Marcin Wojdat. Wszyscy są apolityczni, niezależni i uczciwi.
  źródło; net

 • plautilla

  0

  Precz z tą rzeplińską kreaturą bezprawną i niekonstytucyjną i buntownikiem wobec władzy ustawodawczej mającej mandat Narodu.

 • krop-ka4

  Oceniono 1 raz 1

  klikam minus i zamiast dodania nastepuje wyzerowanie ! dotyczy to 3. pierwszych komentarzy, dalej nie chciałam ryzykować !

 • andrzej23195

  Oceniono 16 razy 2

  Mój dziadek przeżył dwa obozy koncentracyjne zawsze mówił {uczony szkolony a gamoń pierniczony } .Dziadek politykuje od czasów przed drugą wojną wyraził opinie że ten człowiek nigdy nie powinien zostać sędzią , bo w imię łasnych ambicji próbuje szkodzić Polsce .

 • andrzej23195

  Oceniono 16 razy 2

  Wygląda na to że ambicjre i brak honoru przewodniczącego zaszkodzą rozwiązaniem tego problemu , który co tu dożo mówić sam poprzez uczestnictwo w mataczeniu spowodował .

 • andrzej23195

  Oceniono 16 razy 2

  Hitler też tak mówił i na śmierć wysyłał swoich Hitlerjugen . Panie sam pan brałeś udział w przekręcie PO i podejrzewam że by przeszedł gdyby nie kontrakcja PISu . Sam powinieneś pan ustapić i dać możliwość rozwiązania sporu pozostałym sędziom Trubunału . Wyglada na to że mniej politykujacym jak pan . Najtańszym i honorowym wyjściem jest rezygnacja pana i tego drugiego sędziego który brał udział w mataczeniu .

 • palo_ma1

  Oceniono 24 razy -20

  Jak się teraz nazywa to rządowe stanowisko,
  gdzie dają komputer i każą klepać posty na forum GW?

 • totylkoja000

  Oceniono 7 razy 3

  Sp=i=er-d-al=aj do BRONKA stary capie !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje