Sasin zalicza wpadkę u Olejnik. Dziennikarka odpowiada. Neumann: "Pan jest nieprawdopodobny"

Riposta Jacka Sasina w programie Moniki Olejnik

Riposta Jacka Sasina w programie Moniki Olejnik (Fot. Agencja Gazeta)

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jacek Sasin był wraz z innymi politykami gościem Moniki Olejnik w Radiu ZET. Skomentował tam wpis Tomasza Lisa, który na Twitterze poinformował, że nowy prezes TVP2 nie zgodził się, aby gościem najbliższego programu "Tomasz Lis na żywo" był prof. Andrzej Rzepliński.

- Tomasz Lis należy do tych, którzy histeryzują, bo tracą konfitury medialne - ocenił wpis Sasin. - Za każdym razem Tomasz Lis musiał przedstawić scenariusz programu, a skandalem było to, że te skrajnie nieobiektywne scenariusze były dotąd były bez słowa sprzeciwu akceptowane przez TVP - mówił poseł PiS.

Następnie stwierdził, że nie ma sensu "zapraszać po raz dziesiąty sędziego Rzeplińskiego". W tym momencie Olejnik przerwała Sasinowi: - U Lisa, tak? - zapytała. - Tak, występował bez przerwy - odparł Sasin, a gdy dziennikarka stwierdziła, że nie przypomina sobie takiego faktu, Sasin zgasił ją krótkim "To trzeba to lepiej śledzić".

"Pan jest nieprawdopodobny"

Okazuje się jednak, że to dziennikarka miała rację. Jak podaje Radio ZET, "wydawca Moniki Olejnik sprawdził na stronie programy z 2015 roku - w żadnym z opisów odcinków ani na żadnym zdjęciu nie pojawia się prezes TK".

Olejnik jeszcze w trakcie trwania rozmowy powiedziała o tym Sasinowi. - No to był w innych programach - odparował niezrażony swoją wpadką poseł. - Pan jest nieprawdopodobny -podsumował tę wymianę zdań Sławomir Neumann z PO.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (522)
Sasin zalicza wpadkę u Olejnik. Dziennikarka odpowiada. Neumann: "Pan jest nieprawdopodobny"
Zaloguj się
 • smerfofil

  Oceniono 2 razy 2

  Chamówa to główna broń pisuaru. Ale coraz mniej skuteczna..

 • smerfofil

  0

  Sam se śledź.

 • michu-najlepszy

  Oceniono 1 raz -1

  Jacek wypie...te dziennikarskie autorytety Moniki,Lisy i.t.p co to k...wa za kołtuneria co to za dziennikarstwo które polega na tym żeby zapędzić w kozi róg rozmówcę co to za żydowska kultura zaprasza mnie do siebie i publicznie wyśmiewa lub chce opluć. Nie wiem ale ja z takim g.wnem bym w ogóle nie rozmawiał a ci politycy to jakieś prymitywy z takimi g.wnożercami chcą rozmawiać i chwalić się że sama Monika czy lis robił z nim wywiad dla mnie to byłby obciach że z takim dupkiem rozmawiałem a w ogóle to bym się obawiał żeby mnie swoją wścieklizną nie zarazili.
  Z poważaniem

 • toberson

  Oceniono 3 razy -1

  Tosyczne Media i Prasa klamia i nakreca sprezyne nienawisci wsrod narodu!!Na Zachodzie takie Media i Prasa byla by dawno zamknieta!!PrOpaganda K-omuchow O-d D-ywersji nie ma konca!!Mediai Prasa w Polsce jest chore boprzegraly wybory i teraz sie mszcza na Nowym rzadzie!!Precz z komuna!!!

 • tag1

  Oceniono 2 razy 0

  Po co w ogóle zaprasza sie takiego prymitywa.

 • tojasz

  Oceniono 2 razy 0

  Czym Pisokatoliby podpadliście temu gościowi którego nazywacie Bogiem,że nie kompletnie was wyposażył? Dlaczego to,co nosicie na karkach,służy wam jako pojemnik na gnojowicę?

 • czarna_zoska

  Oceniono 3 razy 1

  Jak my przetrwamy te 4 lata z tymi półgłówkami?

 • linxfeld

  Oceniono 5 razy 3

  Obrzydliwiec z łojotokiem na gebie.

 • tad-tad

  Oceniono 11 razy -1

  Może i dobrze że Kaczyński wyznacza do kontaktów z mediami takie szuje jak Sasin, bo jego twarz i ta hucpa ,którą nieustannie serwuje , daje nam {normalnym nie skażonym pisiorstwem } obraz tej bandy nikczemników, i oceniać wypowiedzi bydlaków tak jak zasługują, arogancja tego towarzystwa poraża .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje