Sasin zalicza wpadkę u Olejnik. Dziennikarka odpowiada. Neumann: "Pan jest nieprawdopodobny"

10.01.2016 15:36
Riposta Jacka Sasina w programie Moniki Olejnik

Riposta Jacka Sasina w programie Moniki Olejnik (Fot. Agencja Gazeta)

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jacek Sasin był wraz z innymi politykami gościem Moniki Olejnik w Radiu ZET. Skomentował tam wpis Tomasza Lisa, który na Twitterze poinformował, że nowy prezes TVP2 nie zgodził się, aby gościem najbliższego programu "Tomasz Lis na żywo" był prof. Andrzej Rzepliński.

- Tomasz Lis należy do tych, którzy histeryzują, bo tracą konfitury medialne - ocenił wpis Sasin. - Za każdym razem Tomasz Lis musiał przedstawić scenariusz programu, a skandalem było to, że te skrajnie nieobiektywne scenariusze były dotąd były bez słowa sprzeciwu akceptowane przez TVP - mówił poseł PiS.

Następnie stwierdził, że nie ma sensu "zapraszać po raz dziesiąty sędziego Rzeplińskiego". W tym momencie Olejnik przerwała Sasinowi: - U Lisa, tak? - zapytała. - Tak, występował bez przerwy - odparł Sasin, a gdy dziennikarka stwierdziła, że nie przypomina sobie takiego faktu, Sasin zgasił ją krótkim "To trzeba to lepiej śledzić".

"Pan jest nieprawdopodobny"

Okazuje się jednak, że to dziennikarka miała rację. Jak podaje Radio ZET, "wydawca Moniki Olejnik sprawdził na stronie programy z 2015 roku - w żadnym z opisów odcinków ani na żadnym zdjęciu nie pojawia się prezes TK".

Olejnik jeszcze w trakcie trwania rozmowy powiedziała o tym Sasinowi. - No to był w innych programach - odparował niezrażony swoją wpadką poseł. - Pan jest nieprawdopodobny -podsumował tę wymianę zdań Sławomir Neumann z PO.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (522)
Zaloguj się
 • sisi64

  Oceniono 457 razy 373

  Słowotoku tej szui nie dało się słuchać.Dziwię się, ze p.Monika zaprasza takie kreatury!

 • gnom_z_ciemnogrodzkiej

  Oceniono 426 razy 354

  Słuchałem tej rozmowy. Oprócz nachalnego hejtu Sasin po raz kolejny udowodnił, że nie powinno się zapraszać do studia idiotów z sekty smoleńskiej. Rozmowa z nim to jak gadanie klocka drewna - udaje że nie słyszy, nie przyjmuje żadnych racjonalnych argumentów. Po prostu KLOC. Przerywa, wciąż gada brednie, nie można mu zamknąć ryja, tak pier.d.oli te pisie science-fiction. Jeden z wielu pretendentów do największego głupa w njuPZPR

 • 7ogamihcra

  Oceniono 359 razy 287

  A słyszał ktoś o tym, aby jakikolwiek pisiak, kiedykolwiek, komukolwiek , jakąkolwiek prawdę powiedział ?

 • piotrh

  Oceniono 257 razy 249

  Ta bezczelna PiS-owska szuja cały czas łże w żywe oczy. Jak Goebbels, próbuje wielokrotnym powtarzaniem tych samych łgarstw zrobić z nich oczywistą oczywistość czyli prawdę w wydaniu PiS.

 • baska_w5

  Oceniono 251 razy 237

  Arogancja i chamstwo przedstawicieli PiS przektoczyła już wszelkie granice, a Sasin bije rekordy w tej konkurencji.

 • adocne

  Oceniono 189 razy 177

  Pisowski bydlak, swołocz!

 • mirarob

  Oceniono 184 razy 174

  pan Sasin jest męskim odpowiednikiem pani Kempy - nikomu nie daje dojść do slowa, przerywa wypowiedzi innych i tokuje, tokuje, tokuje,,

 • gosiek55

  Oceniono 162 razy 156

  nie wiem po co pani Olejnik zaprasza Sasina ,nie można słuchać jego słowotoku,nie daje dojść do głosu innym,lubię ten program ale przy udziale Sasina to jest tragedia jakby dzisiaj policzyć minuty które zabrał innym na swoje dyrdymały to praktycznie auducja jego a to przeciez nie o to chodzi.Pani Moniko słowo <przepraszam bardzo>jako pani przerywnik w jego wypowiedziach nie skutkuje,proszę mu wyłączać mikrofon i dać innym głos pani poseł z Nowoczesnej może doczekała się 2ch minut swojej wypowiedzi,zresztą jak obserwuję wypowiedzi pisu to chyba ich uczą słowotoku ,nie liczenia się z innymi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje