Mann w Trójce żegna Magdę Jethon. I nagle: "Dziękujemy. Miejmy nadzieję, do usłyszenia" - to nie wszystko

1. Magdalena Jethon zrezygnowała z funkcji dyrektora "Trójki" 2. Dziś w porannej audycji pięknie podziękował jej Wojciech Mann.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W piątek nowym prezesem Polskiego Radia została Barbara Stanisławczyk. Członkami zarządu zostali Jerzy Kłosiński i Marcin Palade (szerzej o Palade <<< CZYTAJ TUTAJ. Nowy zarząd podjął decyzje o zmianach kadrowych w Polskim Radiu. Kamil Dąbrowa nie jest już dyrektorem radiowej Jedynki, a Magdalena Jethon zrezygnowała z funkcji dyrektora "Trójki". Dziś w porannej audycji pięknie podziękował jej Wojciech Mann.

"Wczoraj w internecie wyświetliło mi się, że Magda Jethon nie jest już szefową "Trójki". Ja chciałbym jej podziękować za te lata, kiedy kierowała "Trójką", bo uważam, że to był - i jest - dobry okres dla "Trójki" i dla naszych audycji - powiedział jeden z prowadzących "Piosenki bez granic". - Może nas już słucha. Jeśli tak, to: Magda, nie zapominamy o Tobie w sekundzie, kiedy Cię przegoniono - dodał Wojciech Mann. - Dziękujemy i - miejmy nadzieję, że do usłyszenia".Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (536)
Mann w Trójce żegna Magdę Jethon. I nagle: "Dziękujemy. Miejmy nadzieję, do usłyszenia" - to nie wszystko
Zaloguj się
 • szpung

  0

  No tosmy sie doczekali okazuje sie iz Polskie Radio to tez wlasnosc pozydowska i ze wali od niej czosnkiem jak od zyda z lubartowa.

 • tad-tad

  Oceniono 1 raz 1

  Pewnie ta Stanisławczyk mu to zapamiętała, i tylko patrzeć jak Prawdziwy dziennikarz niepokorny , zacznie puszczać nam pieśni patriotyczne , na zmianę z kościelnymi, Nadchodzi DOBRA ZMIANA, ale walić ich, przeminą jak zły sen.

 • STEMPEL74

  Oceniono 1 raz -1

  gó... prawda, właśnie za jej rządzenia do trójki spłyneło dużo nieobiektywnego gówna antypolskiego

 • obywatel_nienumerowanej_rp

  Oceniono 1 raz 1

  nie ma się co podniecać i szukać przyczyn...
  100% działań piSS ma podłoże partyjnej zemsty, a nie merytoryczne...
  z taką świadomością trzeba patrzeć na wszelkie akcje kreowane przez kaczyńskiego i jego poruchadła... piSSowskie szambo wybija coraz mocniej, a para-politycy i zwolennicy tej zbrodniczej partii za punkt honoru uważają jak najgłośniejsze taplanie się w nim i jak najgłębsze nurkowanie z otwartymi ustami...

 • abteilung_501

  Oceniono 1 raz -1

  Dla wszystkich buldupiących mikrocefali z forum GW, którym się wydaje że mają monopol na "trójkę" - pozdrawiam was (-_-)╭∩╮

 • smurfmadrala

  Oceniono 1 raz -1

  Kali być w "trujce" - demokracja cymes gites geszeft,
  Kali być wywalony z "trujki" - KOD !

 • ra39

  Oceniono 3 razy -3

  Nikt tego glosno nie powie w imie zle pojetej solidarnosci, ale mysle, ze sporo ludzi na Mysliwieckiej odetchnelo z ulga jak ta ani madra ani piekna starsza pani w koncu zdecydowala sie rzucic recznik. Jeden z najgorszych dyrektorow, ale za to jeden z najwiekszych bufonow tego waznego radia. Juz za sam Mini-Max obdarty przez nia z 1 godziny (ktory rozkwita przy Adamczyku) powinni ja pogonic

 • langston

  Oceniono 3 razy -3

  Trójka skompromitowała się karakanem z czekolady siedzącym na GWnie który wystawiła przed pałacem prezydenckim 3maja i pochodem z różowymi balonikami. Od tego czasu się nie podniosła...

 • nicniemogetusk

  Oceniono 5 razy -5

  Mann zabieraj tlusta d....e., zabieraj TEXAS TORNADOS i wypad za pania Ozel Morze. Pasujecie do siebie... do uslyszenia...no to wypad ! im szybciej tym lepiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX