Mann w Trójce żegna Magdę Jethon. I nagle: "Dziękujemy. Miejmy nadzieję, do usłyszenia" - to nie wszystko

10.01.2016 12:49
Wojciech Mann

Wojciech Mann (Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta)

1. Magdalena Jethon zrezygnowała z funkcji dyrektora "Trójki" 2. Dziś w porannej audycji pięknie podziękował jej Wojciech Mann.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W piątek nowym prezesem Polskiego Radia została Barbara Stanisławczyk. Członkami zarządu zostali Jerzy Kłosiński i Marcin Palade (szerzej o Palade <<< CZYTAJ TUTAJ. Nowy zarząd podjął decyzje o zmianach kadrowych w Polskim Radiu. Kamil Dąbrowa nie jest już dyrektorem radiowej Jedynki, a Magdalena Jethon zrezygnowała z funkcji dyrektora "Trójki". Dziś w porannej audycji pięknie podziękował jej Wojciech Mann.

"Wczoraj w internecie wyświetliło mi się, że Magda Jethon nie jest już szefową "Trójki". Ja chciałbym jej podziękować za te lata, kiedy kierowała "Trójką", bo uważam, że to był - i jest - dobry okres dla "Trójki" i dla naszych audycji - powiedział jeden z prowadzących "Piosenki bez granic". - Może nas już słucha. Jeśli tak, to: Magda, nie zapominamy o Tobie w sekundzie, kiedy Cię przegoniono - dodał Wojciech Mann. - Dziękujemy i - miejmy nadzieję, że do usłyszenia".Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (536)
Zaloguj się
 • tom_aszek

  Oceniono 429 razy 359

  Niszczą mi Trójkę!. Znów chcą zmienić ją w "trUjkę", jak za czasów Skowrońskiego. :(

 • ruter77

  Oceniono 347 razy 257

  Smutne ale prawdziwe :
  Na przełomie 2014/15 r. sztab wyborczy Dudy, wówczas PIS-owskiego kandydata w wyborach prezydenckich, zatrudnił ponad 800 hejterów do szerzenia w Internecie proPISowskiej propagandy. Stawka wynosiła od 1,5 zł (za umieszczanie w sieci dostarczanego przez sztab PIS-u) do nawet 3,5 zł za wpis autorski. Po zwycięstwie Dudy przekonanie wśród PIS-owców o skuteczności takiego PR wzrosło niepomiernie! A dokładnie 3-krotnie! Bo już w czerwcu zatrudniono kolejnych niemal 2000 hejterów. Ich stawki pozostały na niezmienionym poziomie, ale za szczególna aktywność zaczęto niektórych wynagradzać w dodatkowy sposób. Wszyscy byli wynagradzani z funduszu wyborczego PIS-u, czyli de facto z naszych pieniędzy! Bowiem, jak powszechnie wiadomo, składki członkowskie PIS-u (w 2014 r. ok. 470 tysięcy PLN) w 100% idą na sfinansowanie ochrony Kaczyńskiego; A i tak jest to tylko połowa kosztów tej ochrony (obecnie ponad 1,2 miliona!). PIS wygrał wybory. Niedawno jeden z ministrów w kancelarii Dudy przyznał, że w szczytowym okresie kampanii wyborczej dla PIS-u pracowało ponad 3000 hejterów! Z częścią z nich zakończono. Jednak do dziś jest ona kontynuowana z niemal 800 osobami. Stawki nieco spadły, dziś jest to od 1 zł do 3-4 zł za wpis samodzielny i zamieszczany tylko 1 raz w sieci. I najciekawsze, Od 2 tygodni PIS-owcy hejterzy nie są już finansowani ze środków wyborczych lub partyjnych!!! TYLKO JUŻ BEZPOŚREDNIO Z NASZYCH PODATKÓW! Zostali bowiem zakwalifikowani jako współpracownicy i specjaliści ds. PR rządu PIS-u i kancelarii Dudy! Jeśli kogoś dziwiła to mnogość (na różnych forach) różnych wpisów proPISowskich i antyPOwskich lub wymierzonych w Nowoczesną i samego Petru, pomimo tego zawłaszczania przez PIS Państwa i łamania konstytucji, to chyba powinna go przestać dziwić! Szczególnie biorąc pod uwagę, że każdy wpis na forum czytają setki, a nawet tysiące Internautów... Niemal dzień w dzień 200, 300 lub 400 osób siada do komputerów i puszcza w świat co im tylko proPIS-owska wyobraźnia podsunie, A jak im się kończy inwencja sięgają do broszury, w której na 8 stronach są gotowe komentarze, dostarczone przez PR-owców Kaczyńskiego.

 • alexcomp

  Oceniono 232 razy 214

  Jedyna stacja, której słucham (słuchałem ?) od dziesiątków lat. Specjalnie dla Niej mam radio. Boję się, że teraz pozostanie głuche. Dziękuję Pani Magdzie była Pani wspaniałym Dyrektorem Trójki!!!!

 • fakit.pl

  Oceniono 281 razy 201

  Brawo PiS, róbcie tak dalej, to Wasze media narodowe będzie słuchać i oglądać tylko moherownia (która powoli wymiera). Kibole i tak nie oglądają, bo siedzą na siłkach albo po w bramach...

 • redstag

  Oceniono 249 razy 175

  Mianowanie Jacka Kurskiego na namiestnika telewizji publicznej to najlepsza rzecz Kaczystów jaką mogli zrobić. Ludzie ich szybko znienawidzą.

 • buzhidao

  Oceniono 150 razy 134

  Panie Wojciechu!
  Receptą na przetrwanie jest lojalność (wobec siebie). Jak przyjdą nowe wytyczne do do szufladki, a wieczorem drzeć.

 • redstag

  Oceniono 177 razy 111

  Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie....Kaczyzm upadnie tak jak komunizm upadł...kwestia czasu.

 • fduczyc

  Oceniono 90 razy 84

  W budżecie będzie trzeba przewidzieć albo zaplanować dochody na refinansowanie mediów "narodowych" bo z reklam PKO BP i spółke skarbu Państwa się nie utrzyma - cały business reklamowy idzie za oglądalnością więc "niepolskie" zacierają łapki a podatnicy z troską muszą spojrzeć w portfele bo wszyscy musimy się złożyć na utrzymanie tych :narodowych" a może jeszcze na " parę hollywodzkich filmów"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje